Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

Dżinsy biodrówki + adidasy + wałeczki = ohyda

Polecane posty

Dlaczego w szczególności młode dziwewczyny kompletnie nie patrzą do lusterka jak sie ubierają. Np. ubierają dżinsy biodrówki ( bardzo niskie ), do tego adidasy, wystają im wałeczki po bokach, juz nie mówiąc o brzuszku. Do tego skracają sobie optycznie nogi, a przecież nie o to chodzi. Ja nie wiem ale te młode laski chcą chyba pokazać cipkę na wierzchu skoro ubierają tak nisko biodrówki, że prawie już im widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna_matata
I niestety takie panienki mają w mózgu pustkę :/ Jak widze te poodslaniane brzuchy przy kilku stopniach ciepla na dworze to mnie skreca :o A potem narzekają na nerki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się od dawna zastanawiam dlaczego tyle dziewczyn paraduje w zamałych jeansach. Wciskaja tą dupinę w jak najmniejsze i efekt jest taki że nad spodniami mają wiszące zwały tłuszczu. Nie rozumiem czy one tego nie widzą, czy mają radochę że wcisnęły się w mniejszy rozmiar czy może myślą że boczki są sexy :O Niech któras napisze jak to z tym jest bo od dwóch lat się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja w ogóle nie wiedziałam, co to są boczki, zanim nie przyszła moda na biodrówki i wszystkie spasione pasztety wywaliły schaby na wierzch:o Obrzydliwstwo!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
*obrzydlistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotfl i bleeeeeeeee w 100% macie rację. Czy zauważyliście, zę to przeważnie młode \" szczyle \" tak robią. Nie dość, że odsłaniają nerki na wierzchu jak jest zimno to jeszcze prawie pokazują cipkę. Sory za wyrażenie ale chyba chcą, żeby ktoś je wyrżnął. Gdzie są rodzice tych lasek, że pozwalają im tak chodziś ubrane? Przecież przeziębione nerki strasznie ciężko się lecz, dializy itp. Juz nie mówiąc o względach wizualno - estetycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
No niestety... Ale czasami też starsze kobiety tak sie noszą:o Co już mnie lekko rozwala:) No ale wiadomo- jak ktoś jest głupi, to mu żadne argumenty nie pomogą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
ale mlodosc ma swoje prawa !!! o co wam chodzi tak wlasciwie ? nie pasi to sie nie patrzcie...ot i po problemie... przypomnijcie sobie siebie jako nastolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to przecież aż razi po oczach!!!!!!!!!!!!!! Jak widzę taką dziewczynkę, idzie sobie z gołymi plecami króciutka kórteczka a na zewnątrz jest bardzo zimno, to mi jej szkoda, że będzie kiedyś dializowana na sztucznej nerce i pół tygodnia tam przeleży? Wystarczy argumentów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
No ja sobie siebie przypominam. Nie było to tak dawno:p I jakoś nie nosiłam takich spodni. I nie miałam boczków, do tej pory nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
takie argumenty to wiesz co... no.mlode sa i chca byc sexi, chyba :O zreszta to ich sprawa, ich nereczki ,ich tyleczki i boczki...cala reszta TYZ !!! wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze tak zwana \"nastolatką\". W moim liceum praktycznie każda dziewczyna ma biodrówki i nie sądzę, żeby wszytkie miały \"w mózgu pustkę\", jak ktoś na tym forum stwierdził. Faktycznie w porze zimowej niskie biodróweczki plus kusa kórtka to niezbyt dobre połączenie, ale od czego są ciepłe swetry i golfy. Dziwi mnie, że w lato taki strój komuś przeszkadza. Trudno, żeby wszyscy byli szczupli, a taki mały wałeczek tłuszczyku na bioderkach to chyba nie przestępstwo, zresztą trochę większy też nie. Nie rozumiem waszego problemu...a teraz idę wskoczyć w moje kochane biodróweczki, golfik, płaszczyk i ruszam na wieczorny spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to czy mi to pasi czy nie pasi. Mnie to po prostu intryguje! Czy dla nich to jest ładne? Czy z wystajacymm ze spodni tłuszczem czują się atrakcyjne? No i jak wytrzymać cały dzień w spodniach napiętych do granic możliwości? Przecież to może w kazdej chwili strzelić z hukiem. Ja też jeszcze nie jestem taka stara i bardzo lubię biodrówki ale te w moim rozmiarze. Ponawiam mój apel- dziewczyny w zamałych spodniach piszcie jak wy to widzicie bo to chyba moja jedyna szansa żeby się dowiedzieć! Ps. Te które myslą że nie mają zamałych- marsz do lustra! Jak wam wystają balerony to wpisywać się tu szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
malutka tak trzymaj, uwazaj na nereczki :D i roweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
KTO MI POWIE JAK SIE ROBI TE FAJNE BUZKI W TEKSCIE BO MI NIE WYCHODZA PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
jakie balerony? jezusku, szyneczke to mam niezla i ...mleczarnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
a tak :) :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr
idzie jesień i do całego kompletu można dołączyć kurteczkę , która nawet ma misia czy tam kaptur z futrem ale nerki i tak są na wierzchu:P Czy to się nie mija z celem, no cóż jak se przeziębią to będą szczały co 5 min:D Ich wybór, a jest to tak nagminne ,że już na nikim nie robi wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
Ale jake literki mam wciskac zeby one sie pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolęęęęęęęęęęęee
piszę się KURTKA, nie kórtka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
Plis nap[iszcie mi jak sie robi ta niemrawa mine co wyzej jest nademną i ta w czapeczce plisssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
D....O ....P ...( ...)...jest link ale nie pamietam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się je robi
:o :classic_cool: 🖐️ :D :) :( 😭 💤 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
:classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
:D :O :P :( :) Dziekuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się je robi
😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
No dobra a te miny płaczace i machajacxe ręką napiszcie jak sie to wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×