Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

Dżinsy biodrówki + adidasy + wałeczki = ohyda

Polecane posty

Gość widze ze spotkały sie tu
ciotki klotki. tylko plotkowac potraficie - czy nie macie wiekszych problemów niz wałki tłuszczu u kogos ???? sorry ale trzeba dopiero mieć pustkę w mózgu, zeby sie takimi sprawami podniecać do tego stopnia zeby zakładać takie topiki!!! kazdy sie ubiera jak chce, zmiast na innych patrzcie na siebie! juz widze jak zapieprzacie w grubych golfach i ogrodniczkach do pracy czy szkoły! jak laski chca wywalac tluszczyk i chodzic w bidrówkach to ich sprawa i ich prawo! jesli gruba to co - juz ma zakazane nosic bidrówki? a moze jeszce ma nie ubierac spódnicy zeby nie pokazywac swoich grubych nóg??? ja również nie jestem za tym aby pokazywać wałeczki, ale nie do tego stopnia zeby sie tym intrygować. równie dobrze mozna zakazać grubszym laskom noszenia obcisłych spodni bo przeceiz to podkreśla tylko ich gruby tyłek! a jak wam sie nie podoba to po prostu nie zwracajcie na to uwagi wielkie mądralińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
nawias i cool zamknij nawias i nne slowa np usta :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
No nieee poradzilas sobie :D:D baw sie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotfl, ja mam dżinsy w swoim rozmiarze:) na szczęście:) Szczerze mówiąc, te dziewczyny w bardzo przyciasnych dżinsach też mi się \"rzucają w oczy\":P Ale muszę przyznać, że był okres, że też chwilowo takie nosiłam, a to dlatego, że przytyłam i wszystkie moje kochane spodnie zaczęły mnie obciskać.Oczywiście szybko zrzuciłam kg. i już jest okey:) Moja koleżanka nosi takie dżinsy o rozmiar za małe, bo lubi bardzo opięte rzeczy, uważa, że wygląda bardziej sexi:P, a co najważniejsze jej chłopak uwielbia ją w biodróweczkach i jej dosyć spore wałki tłuszczyku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
💤 Pani niezadowolonej z tematu , dziekujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
hahaha aktora to nie zadowolona ? millych i slodkich snow zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurrrrrrrrrrr
a ja nosze biodrówki mimo, że mam BOCZKI:) nosze dzinsy w swoim rozmiarze, model taki a nie inny bo takie mi sie akurat podobaja i w takich dobrze sie czuje:) boczki delikatnie widac i wcale sie tym nie przejmuje:) sa niewielkie i nikogo nimi nie krzywdze:) zreszta gdyby oceniac ludzi po boczkach.....:O a tak w ogóle pracuje O ZGROZO jako fotomodelka, a mam BOCZKI....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trudno no.........
przegrałaś życie po prostu:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lona26
wy głupie stare kurwy,pewnie jestescie szpetne,grube,smierdzace i zazdrosne,bo wasi mezowie zdradzaja was własnie z takimi laskami :) i dobrze idiotki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jasne, jesli chcę wiedzieć o co chodzi z eksponowaniem wałków tłuszczu w zamałaych biodrówkach to na pewno jestem szpetna gruba, śmierdząca i do tego zdradzana przez męża którego nota bene nie posiadam... Niezły tok rozumowania. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu
doczekałam się tego tematu.Nie jestem ciotka-klotka ani na tyle stara żeby ględzic.Ale to co widzę na ulicy mnie przeraża.Rozumiem ,że młodość ma swoje prawa ale wystarczy odrobina samokrytycyzmu.Pomijam fakt,że narażają się na choroby ale wzbudzają dwuznaczne uśmieszki u innych,Bo jak reagować na taki widok.Myślę,że dziewczyny które potrafią się przejrzeć w kustrze tak się nie ubiorą.Wiem co myślą o nich chłopcy bo mam syna 25 letniego.I nie są to miłe uwagi .Dlatego to piszę bo może któraś z dziewcząt weżmie sobie niektóre uwagi i wyciągnie wnioski.I dziewczyny nie gniewajcie się wasza wola jak się ubieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurrrrrrrrr
"Wiem co myślą o nich chłopcy bo mam syna 25 letniego.I nie są to miłe uwagi .Dlatego to piszę bo może któraś z dziewcząt weżmie sobie niektóre uwagi i wyciągnie wnioski." :D dobrze, ze moj 25 letni chlopiec kocha mnie w moich biodrówkach i nie wymienia o mnie niemiłych uwag:) i co ciekawe, inni chłopcy tez się wokol mnie kręcą:) myslę, ze to wszystko dzięki moim biodrówkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na pewno nie dzięki
twojemu intelektowi:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taki typowo
kurewski styl. Ja się cieszę, że takie larwy stanowią 80% naszego społeczeństwa. Jest się na tle czego wyróżniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa tylko jest pewien
problem... NIGDZIE NIE MOŻNA KUPIĆ DŻINSÓW Z PODWYŻSZONYM STANEM! nie dziwię się, że dziewczyny chodzą w biodrówkach, z których wypływa im sadełko, bo wszędzie są tylko biodrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa tylko jest pewien
do "to taki...". wyróżniasz się. to na pewno. ale pozostaje pytanie czy wypadasz lepiej na takim tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież to nie problem kupić sobie biodrówki w odpowiednim rozmiarze. Ja nie mówię że jak ktoś ma trochę więcej ciałka tu i tam to ma z biodrówek zrezygnować tylko po jaką cholerę za wszelką cenę wciska się w takie w których ledwo się mieści? Przez to całe boki i brzuch wylewają sie ze spodni i wygląda się na parę kilo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
zresztą mozna chodzic w biodrowkach jeżeli nie ma innych, a do tego dłuższy swterek czy bluzeczkę, żeby wiszące sadło ukryc. Ale racja jest, że trudno dostać inne spodnie czy inne kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy tak trudno...
Ja nosze biodrówki, bo mam bardzo wąską talię wi wszystkie spodnie mi odstają w pasie. Ale nic mi nie odstaje, nie wystaje, nosze normalne ubrania i nie widać mi całego brzucha po cycki jak podniose ręke do góry:o Każdy ubiera się jak chce, ale widok zsiniałego sadła na mrozie nie jest apetyczny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego co niektórzy tak tu się burzą? Czyżby nie zrozumieli o co mi chodzi? To powtórzę: - wylewające się wałeczki spod zaciasnych biodrówek nie wyglądają zbyt seksi - nerki na wierzchu w chłodne dni to pewna choroba. Zaczyna się od częstego siusiania, a kończy na dializowaniu - dżinsy biodrówki i do tego adidasy optycznie skracają nogi, a przeciez wiadomo, że długie nogi są ładne - wylewające się sadełko z brzucha nie wygląda zdyt estetycznie, a jak jest do tego krótka bluzeczka, to efekt jest jeszcze gorszy - wystający rowek z pupy i prawie na wierzchu cipka wyglądają mało elegancko, juz nie mówiąc o tym, że nie najlepiej świadczą o dziewczynie Pamiętajcie dziewczyny ubiór ma podkreślać atuty urody, a nie uwidaczniać mankamenty! Jak ubieracie biodrówki to ładniej będą wyglądać do tego wyższe buty, które optycznie wydłużą nogi. Do tego dłuższa bluzeczka wygląda ładnie, no chyba, że macie płaski, zadbany brzuch to można pozwolić sobie na coś krótszego. I jeszcze jedna zasada - jak wszystko odsłonicie od razu, to żaden facet nie uruchomi swojej wyobraźni. Jak wiadomo, wszystko co tajemnicze i nieznane jest bardziej pociągające i seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do LONY26 Jeśli chodzi o ścisłość to ja jestem bardzo zgrabna, mam płaski brzuch, nie mam wałeczków i chodzę w biodrówkach, ale uznaję przy tym pewne zasady. Mam super mężczyznę, który mnie kocha i ja jego, nie zdradzamy się, jestem szczęśliwa i zadowolona z życia. A założyłam ten topik po to, żeby zwrócić młodym dziewczynom uwagę na błędy w ubiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjlhbjk
kilka dni temu ide sobie a przed emna widze laske(na gimnazjum wygladala,bo te z liceum sa juz troche bardziej odpowiedzialne)ktora byla pozapinana pod same uszy,czapeczka z daszkiem na glowie,rekawiczki(zeby jej przypadniem zimno nie bylo),kurtka,ktora konczyla sie doslownie pod biustem!!!i do tego biodrowki-wygladalo to tragicznie-juz nie mowi ze laska byla niska i miala pare kilo nadwagi a wszysko wylewalo sie po bokach-no ale ona musiala pokazac swoj opalony,goly brzuch-tego dnia bylo strasznie zimno i jestem przekonana ze teraz ta dziewczyna cierpi bo ja wszystko boli albo siedzi w domu przeziebiona-no ale taka jest cena glupoty i jeszcze najgorsze jest to ze takie dziewczyny mysla ze sa naprawde modne-otoz niestety nie bo teraz (naszczescie)sa modne tuniki i dluzsze sweterki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---x---
Żalosne, ale mam niezly obaw jak widzę spaślaka z wiszącymi schabami! Do lony 26 ----- śmieszne to co piszesz. Mój mąż patykiem by cię nie tknąl. Do zurrrrrrrr ----- pewnie twój 25 letni chlopiec musi zadowolić się tym co ma, bojak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt waleczki sa obrzydliwe, a jak lasce widac majtki to juz wogole totalna zenada-ale chcialam wam powiedziec ze mi tez czasem widac bruch i to nie wina spodni ale bluzek bo czasem nawet do dlugich spodni sa krotkie-w tym roku zaczeli szyc troche dluzsze ale jak ma sie 177 wzrostu to ciezko nie miec odkrytego brzucha :/ a jesli myslisz ze mnie to w zimie cieszy...... a tylka ani majtek nigdy mi nie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---x---
No wlaśnie! Zapomnialam o majtach podciągniętych aż po pachy. To dopiero sexy widok. Szczególnie jak są już nieźle znoszone. nocturne nymphe ---- to zależy czy ma się plaski brzuszek czy oponkę (bądź kilka oponek co gorsza). Nie widzę nic zlego w noszeniu biodrówek i krótkich bluzeczek, pod warunkiem że ma się IDEALNĄ figurę i jest cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
gdybym miała niską samoocenę wysłałabym Ci z obcego maila moje zdjecia :) zobaczyłbys/łabys czy jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) ale tak naprawde jestes tylko jednym z wielu anonimów który cos do mnie ma wiec, z całym szacunkiem,w d*** mam Twoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
no proszę, a ja mam 88/64/93 i 180 cm :) i czesto widac mi brzuch bo tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---x---
zurrrrr ------ kilka lat temu też bylam fotomodelką. Jaka to agencja zatrudnia modelki z waleczkami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×