Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiannall

Czy jeżeli facet mówi...

Polecane posty

Gość asianalll jests zdzira
Nienawidze takich bab..do celu po trupach! Brzydze sie toba i takimi babami jak ty! jestes k*rwy chodzace , rozwalajace rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
co ty powiesz...morde to ja mogłabym ci obić wieśniaro.Chyba nie wiesz z kim polimezujesz idiotko.Ciekawe czy w realu tez bys była taka mądra..hahaha I uważaj zeby ktos ci męża nie gwizdnoł.. hehe bys zobaczyła co to znaczy...;)I w ryj bym ci sie potem smiała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
Normalnie paranoja...co za idiotyzm widac ze niczego w zyciu nie przezyłas gówniaro..zucasz sie jak szczeniara..nie z takimi jakt ty sobie radziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
od razu widać jaka z ciebie bezczelna kurwa :) wystarczy tylko spojrzec na to co piszesz... Ten facet chyba jeszcze tego o tobie nie wie jaka z ciebie szuja. Ale jak go uwiedziesz to sie przekona i cie kopie w dupe. a z kim polemizuje to wiem: z kurwą, to proste :) a meża może mi gwizdnąc tylko pizda twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany mąż.1
kurcze nie mogę jak czytam wypowiedzi! Ty tez masz męża i jutro mozesz go nie mieć! po co wychodziłas za mąz jak teraz Ci romase w głowie?? przemysl na trzeźwo pewne sprawy! i się zastanów czy gra jest warta swieczki.. bo jutro mąż może ci powiedziec spadaj babo na drzewo... nie wiem czy wtedy bys się dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
do kogo te słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
Cuż Kurwą nie jestem bo pieniedzy za to nie biore ..nie wiesz co to kurwa...?? Po drugie nie chciej Kurwy takiego pokroju spotkać na ulicy..oj nie chcij.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
o jaka bojowniczka hahahha boże to jest szczyt debilizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
to było do mnie..a Ty rado spierdalaj z tego watku i to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
na wypowiedziach takich ścierw mi tutaj nie zależy,szmatławcu pierdolony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asianalll jests zdzira
to jestes kur*wa ktora daje za darmo!!! Po tej wypowiedzi widac ze szmata z ciebie.... nie chcialbym takiej baby jak ty!! Zal mi ciebie !! za to jaka jestes!!!!!!! a jestes niczym innym jak pojebana dziwka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
hahhaa dobre oskar dla ciebie! 😘 a ty moja droga nie bedziesz mi mowila co mam robić, bede cie tu upadlać dopoki ten wątek bedzie na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
ble ble ble a swistak zawijał w te sreberka... cos jeszcze???; adrenalinka niektórym skoczyła ,ale mam ubaw po pachy.. niektórzy z was maja naprawde napierdolowe we łbach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany mąż.1
wszystkie moje wypowiedzi kierownae sa do autroki tego tematu! rada------> masz racje autorka topiku wcale nie mysli przyszłosciowo!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
a rób sobie co chcesz a wiesz że to mnie nie rusza...zaczene cie ignorowac i tyle..zdziro..Biedny ten twój mezus taka zdzirę sobie wychował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
hehe, jezeli myslisz że ja mam andrenaline, to sie grubo mylisz. Bawisz mnie tępa strzało :D jestes śmieszna hahaha, ile ty masz lat? ze 20? a napierdolone we łbach to mają tylko osoby twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
a nasmieszniejsze że ty piszesz że ja jestem zdzirą! hahaha! ja? porównujesz mnie ze soba? mnie? hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie
jak dla mnie obie jestescie zalosne i warte siebie nawzajem, tzn rada i autorka topiku. Obrzucac blotem i wyzwiskami sie tylko umiecie, zero kulturalnej dyskusji na poziomie tylko wyzwiska, "kurwy", "szmaty" leca. Co to wszystko wnosi do dyskusji? NIC! Tylko zasmieca topik. Zaraz na mnie naskoczycie obie i wyzwiecie od kurwy i szmaty, ok, Wasze prawo. Ale ktos keidys powiedzial takie madre zdanie, ze najbardziej w innych draznia nas nasze wlasne slabosci i wady. Wiec zanim zacznie znowu wyzywac innych, przypomnijcie sobie, ze "jak kto przezywa tak sie sam nazywa". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asianalll jests zdzira
rada......odpusc sobie, nie warto sie zadawac z kurwa, znizac sie do jej poziomu ktory jest zerowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
Zdesperowany mężu za bardzo cenisz tą szmatę, przeciez ona twierdzi że jej mąż wie o jej postępkach! myslisz że taką idiotkę by ruszyło gdyby mąż ją zostawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
tepa strzało bchahahaha co za okreslenie ,widze że brak juz ci argumentów..idiotko (własnie takim jak ty idiotkom powinny umilac zycie kochanki waszych męzów)to bysdopiero szkołe zobaczyła..chc8ałabym cie wtedy zobaczyc;) wymiękam..hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
do obie..ja tego nie zaczełam ,ale nie dam zmieszac z błotem takiej gówniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
do obie: sorry, ale 90% wypowiedzi na jej opowiesc byla taka sama: daj sobie z nim spokój. Ona jednak podratowała sie jedną pozytywną wypowiedzią i mysli że jest w porządku. Jak mozna rozbijac czyjesz małżenstwo i jescze sie tak tym szczycic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
ty mnie od gówniar ne wyzywaj, bo nie wiesz ile mam lat suko kolejny raz dajesz o sobie świadectwo. Jak sama najlepiej sie okrtesliłas: jestes tylko kochanką i nikim wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada...................
a mój mąż przynajmniej nie musi sie bać że go zdradzę, mam jakies zasady, czego ty nie posiadasz w 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
jaka ty jesteś pusta rada...niegdzie nie napisałam że sie tym szczyce...jestes beznadziejna na kazdym poziomie..i szkoda mi ciebie...bo z takim podejściem daleko nie zajedziesz..zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
to czy jestem tylko kochanka to sie jeszcze okaże...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiannall
pozatym nie jestem kochanka bo do niczego nie doszło, wiec nie wkładaj mi w usta czegos czego nie zrobiłam ..suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
autorko, jesteś szczytem beznadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany mąż.1
odejscie męża ruszy ją dopiero wtedy kiedy zobaczy ze ani mąz ani przyszły kochanek jej nie zechce i zostanie sama jak palec. kazdy ma prawo do błędów ale nasza autorka topiku jest jakas niezbyt dobrze wychowana:-(. jesli podobnie odzywa sie do męza i innych osób to ja im współczuję bo nie toleruję takich wyzwisk. z drugiej strony autorka chce nam pokazać ze uczucia męża jej nie obchodzą tylko jej własne interesy i przyjemności. biedny ten mąż! przykre że tak źle ulokował uczucia. czy Ty jeszcze kochasz męża? i prosze zmieńcie słownictwo bo mam wrażenie ze większość ludzi na tym forum nie ma kultury łącznie z autorką która uważa ze nie jest nastolatką w związku z tym wiek zobowiązuje do dobrego wychowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×