Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GG7029416

Puste mieszkanie czeka na kobietę..Warszawa

Polecane posty

Gość GG7029416

Witam, Krótko i na temat: mieszkam sam i jest to uczucie mało przyjemne. Co prawda niedawno się wprowadziłem, ale człowiek jest jednak zwierzęciem stadnym. Jeśli któraś z Pań (w wieku do 30 lat) ma ochotę na delikatny seks w przyjemnej atmosferze - zapraszam do kontaktu poprzez gg. Jestem kawalerem. Nie gwałcę, nie zabijam, nie wyglądam odrażająco. Możesz zamieszkać, możesz mnie odwiedzać, możesz przyjeżdżać z innego miasta.. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste mieszkanie i ...
głuchy nr gg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunnnaa
na puste to bym sie zdecydowała, ale skoro to tak wyglada, phiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśka --
Juz do ciebie piszę, zawsze chciałam mieszkac w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zapraszam do siebie oczywiści wraz z wyposażeniem i prowiantem, też sobie chcę umeblować mieszkanko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie widzisz te objawy desperacji? Czy wszystko, czego nie rozumiemy, musimy tłumaczyć tak, by poczuć się lepiej a drugiego człowieka zgnoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macadamia
Mi osobiscie bardzo podoba sie ten topik, zn to, co ten chlopak/mezczyzna napisal o sobie. Uczciwie i dowcipnie. Chetnie bym sie z nim zaprzyjaznila ale niestety nie jestem teraz w Warszawie. Niemniej pozdrawiam i zycze znalezienia jakiejs fajnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mile zaskoczony faktem, że ktoś tu posprzątał wycinając różne dziwne wypowiedzi.. Dziękuję ;) Wracając do meritum - sprawa jest nadal aktualna.. zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macadamia, mnie ten wpis początkowy się też podoba ale kryterium wieku nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaa
hejka. chciałabym się wyprowadzić od rodziców. chciałabym mieszkać w Wawie, no i chciałabym mieć dojrzałego faceta. mozemy wymienic sie fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macadamia
naja28 masz racje - kryterium wieku odpada, no ale facet duuuzo traci tak je zawezajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie.. Przyjąłem pewne robocze założenie, że nie byłoby źle, gdyby kobieta była choć trochę młodsza ode mnie.. Być może rzeczywistość jest w stanie mnie pozytywnie zaskoczyć w przypadku, gdybym zdecydował się przekroczyć własne wyobrażenia o Osobie, którą chciałbym tu poznać.. Jeżeli jedyną przeszkodą jest fakt, że jesteście starsze.. please do not hesitate and contact me ASAP.. Pozdrawiam :) p.s. Mail po kliknięciu w nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to chyba dobrze, że od żałosnych wyzywa mnie jakiś anonimowy user kafeterii niż ludzie z krwi i kości żyjący tuż obok.. powiem bardzo elegancko: leję na takie opinie chcę dzielić z kobietą czas wolny i piszę o tym publicznie w czym Wam to przeszkadza? denerwuje Was, że jest to mieszkanie? - chyba nie o to chodzi że nie marzę o miłości i stadku słodkich bobasków? a może i marzę, ale brak mi wiary w moją zdolność do miłości.. naprawdę nie wiem, w jakim celu w tego typu topikach zabierają głos ludzie, do których on nie był adresowany.. a jeśli już to czynią (nie zabraniam Wam w końcu tego), mogliby napisać coś na temat.. choćby to, że tylko k... zgodziłaby się na taki układ.. cokolwiek, ale NA TEMAT poddaję te kilka słów Waszej uwadze, o ile czytujecie teksty dłuższe niż jednolinijkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan batory
:o jestes bardziej kiepski niz sądziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny bełkot - bez komentarza no, mogę co najwyżej napisać coś w Twoim stylu: Nie będę dyskutował z babką, której uroiło się, że jest królem, w dodatku węgierskiego pochodzenia. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan batory
co za kretyn. chyba juz wiem co skłoniło cię do szukania panny na lep pt "puste mieszkanie czeka na kobietę. Warszawa". na początku zastanawiałam się, a nóż widelec coś nie tak z jego wyglądem, skoro w realu nie może znaleźć kobiety. teraz wiem, ze to nie estetyka jest twoim problemem a raczej ... jakby to ubrac w slowa, bys zrozumial sens - cos nie tak z twoim mózgiem, chyba nie pracuje normalnie o ile w ogole pracuje. powodzenia pajacu. może znajdziesz równego sobie idiotę, w co szczerze wątpię. takie przypadki jak twój to przypadki kliniczne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zatem co skłoniło mnie do \"szukania panny na lep mieszkania\"? \"cos nie tak z twoim mózgiem, chyba nie pracuje normalnie o ile w ogole pracuje\" - to jest to ubranie w słowa, bym to zrozumiał? nie zrozumiałem :) obrażać ludzi jest łatwo.. zbyt łatwo.. pajac, idiota, przypadek kliniczny, niepracujący mózg.. zaiste, królewski to poziom dysputy.. w sumie lepiej już pisz jednolinijkowe posty.. są równie tresciwe, co te dłuższe.. a mniej się zmęczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan batory
z tobą prostaku juz skończyłam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde to ja sienie załapałam
32 lata i na dodatek mężatka :o no trudno! szukam dalej faceta z własnym M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to facet decyduje, kiedy kończy - o ile panuje nad swoim sprzętem :P ... Wasza Wysokość :D wiele mi można zarzucić - ot, cynizm chociażby.. ale prostactwo.. nie chcę być niemiły, ale taka inwektywa bardziej obraża jej autora niż adresata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka głupia gęś
inteligentny jesteś i wygadany - doceniam. Jakie studia skończyłeś? bardzo mnie to ciekawi. Być może szukam brata po fachu. pozdrawiam (tych mniej inteligentnych również:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegóły mojej sytuacji osobisto - zawodowej wolałbym omówić niekoniecznie na forum publicznym.. odrobina prywatności nie zaszkodzi.. zapraszam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybawicielka
"szczegóły mojej sytuacji osobisto - zawodowej wolałbym omówić niekoniecznie na forum publicznym..." bo nie ma czego omawiać :o, taki ze mnie prostak. ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim się nazwie kogoś prostakiem warto czasem spojrzeć w lustro.. Bo operowanie takimi inwektywami w stosunku do kogoś, o kim nic się nie wie.. Jeśli to Ci w czymś pomoże - skończyłem studia (dzienne, na normalnym uniwerku - bo być może to też ma dla Ciebie znaczenie). Kierunek popularny - sądząc po wypowiedzi osoby zadającej mi to pytanie - być może tożsamy z Jej wykształceniem.. Od kilku lat pracuję, zarabiam dość przyzwoicie.. Czy takie wyjaśnienia Was satysfakcjonują :)? Dowcip polega na tym, że ciężko zadowolić wszystkich.. Gdybym napisał szczegóły, od razu bym się dowiedział, że nie tylko \"łowię dupy na mieszkanie\", ale i na stołek oraz kasę :D Wszystko zależy od tego, jakie w danym Czytelniku odzywają się kompleksy i atawizmy.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chwalimy się
bo wszyscy wiedzą, żes łoś i tuman palancie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybawicielka4
"w stosunku do kogoś, o kim nic się nie wie.." My juz cos o tobie wiemy, a mianowicie ze masz 31 lat i nie dosc ze nie masz stalej partnerki to nie masz ZADNEJ partnerki i problemy ze znalezieniem takowej. Żadna nie chce sie z toba seksic. az musisz uciekac sie do takich sposobow (czyt. zamieszczanie oferty sponsoringu na forum erotycznym dla kobiet). Normalny, ciekawy, wartosciowy facet nie musialby tego robic. Znaczy ze z toba cos jest nie tak. Inna sprawa to forma w jakiej to robisz. "Puste mieszkanie czeka..." Ble ble, nie puste, tylko z toba w roli glownej, a kobieta mieszkajac tam ma uprawiac z toba seks. Co to jest jesli nie propozycja "seks za korzysci finansowe" - w tym wypadku darmowe mieszkanie. Biedaku, nie dales rady znalezc bezinteresownie. Fakt ze nie stac cie na seks za friko, chocby z wykorzystaniem twojego uroku i osobowosci (domniemanych), robi z ciebie zalosna osobe. Mimo stolka i kasy, ktorymi tak sie szczycisz, a ktore robia z ciebie...... prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×