Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość 48ru5fjref
a skad jestes atramka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramka
okolice radomia, ale to nie ma nic do rzeczy... Chce wirtualnej znajomości (póki co...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndsnde
chce ktos pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULA ZE ŚLĄSKA
Ja również szukam przyjaciółki. Jestem ze ŚLĄSKA Z żOR. Mam 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim-----
chetnie sie zapoznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baly
A może ktoś z Opola lub okolic Opola? Mam 33 lata i brak mi towarzyszki do kawy, plotek, zwierzeń, czasem jakiejś imprezki . Mam wspaniałą rodzinkę, po przeprowadzce straciłam kontakt z psiapsiółkami - brak czasu na wirtualne pogaduszki."Kobieta potrzebuje drugiej kobiety aby istnieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka111
Hej. Naprawdę nie ma nikogo z okolic Rybnik - Racibórz? Dziewczyny w wieku ok 30stki piszcie, chętnie pogadam w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka111
Zauważyłam, że adres mailowy jest źle wpisywany, podaję prawidłowy ewka1111@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z rzeszowa
Cześć, Niedawno przeprowadziłam się do Rzeszowa, i szukam przyjaciółki z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym. Jestem mężatką, mam 28 lat, proszę piszcie: truskawka11@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doll19
heyx) mam 19 prawie lat XD i szukam przyjaciolki, bo ciezko mi znalezc kogos tutaj X) nie chce wirtualnej znajomosci tylko normalne spotkania itp , jak normalne kolezanki . mam duzo czasu, jestem z ZG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z Rzeszowa
Hej doll19, Mam nadzieje że niedługo znajdziesz super przyjaciółkę. W pełni Cię rozumiem, bo najlepsza kol. z krwi i kości. No bo jak tu iść na zakupy albo do kina z wirtualnym przyjacielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_osoba
Hejka ewka111, ja jestem z Rybnika i też poszukuję przyjaciółki albo koleżanki, z którą mogłabym wypić kawkę pogadać. Odkąd urodziłam dzidziusia większośc znajomych koleżanek zerwało ze mną kontakt nawet wirtualny (wszystkie niezamężna i niedzieciate). Jak chcesz pogadać, czy się spotkać to napisz na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_osoba
źle się wpisał mail, ma być: ciekawska_osoba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela.g
A może znalazłaby się jakaś miła osóbka z Ełku? Mam 23 lata i chętnie poznałabym kogoś z kim mogłabym pogadać,pójść na zakupy,imprezę...:) Mój adres: ewela.g@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutekk84
hejka. mam 25 lat. szukam psiapsiólki z katowic lub siemianowic. odpisze na kazdego maila:) pozdrawiam wszystkie przyszłe psiapsiolki, które tak jak ja nie maja z kim spędzić czasu poza pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeej dziewczyny :)
mam 17 lat,jestem z wloclawka i chetnie poznam kogos z kim mozna pogadac,spotkac sie,wybrac na zdjecia,miasto ... "10876805" od 16 do 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukam przyjaciolki z okolic trojmiasta, prowadze swoja firme mam 25 lat , fajnie bylo by wyskoczyc gdzies na zakupy moze jakis sport ?kawa i imprezy tez mile widziane, nie toleruje klamstwa oraz zawisci,cenie otwartosc i szczerosc wiec jesli spelniasz chodz 1 z moich warunkow smialo pisz gg 4335058.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducati
Cześć mam 21 lat i jestem z Gliwic, również szukam przyjaciółki Lubię motoryzację zakupy i wszystko to każda dziewczyna:) Szukam kogoś ciekawego z fajnymi zainteresowaniami, Otwartego na nowe otoczenie :) Kogoś z kim wybiorę się na spacer i będę mogła porozmawiać na każdy temat. Może to jesteś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiaaaaaa
Witam. Jestem z Bielska Białej. Może jest tutaj jakaś dziewczyna z okolic:) Chetnie nawiąże znajomość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poszukuje przyjaciółki-bratniej duszy Kogos z kim mozna sie posmiac i poplakac jak trzeba, isc na zakupy, na kawke .... ale niekoniecznie moze to byc osoba z poza Krakowa z która mogłabym popisac i tez pogadac:) Kontakt: 23425483 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! jak dużó osób szuka bratniej duszy!!!!!! szok!!! wiec dziewczęta - o czym popiszemy???? został tu ktoś? bop tak klikam po tej kafeterii i nie bardzo jest sie gdzie zaczepić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez z checia kogos poznam, najlepiej kogos miedzy łodza a warszawa mam 21 lat i zero bratnich dusz jesli chodzi o plec damska.... xP x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mialam zycie, przeprowadzka potem czeste wyjazdy. teraz siedze w kraju i nie mam zadnej takiej doobrej kolezanki, przyjaciolki :/ mam kilka fajnych kolezanek ale mieszkamy daleko wiec to juz nie jest to :/ mam duzo kolegow ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się przyłączę. Jestem z Poznania, mieszkam w Londynie, ale nie ma to większego znaczenia bo zaprzyjaźniłabym się z kimś nawet online:) A mam 28 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien powstac jakis portal takiego typu xD "szukam przyjaciólki, kolezanki" hehe xP gdzie mozna znales przyszla kolezanke z danego regionu xP (a nie partnera bo takich portali jest juz cala masa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×