Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość karina.30.
Oczywiście nikt nie odpowie... Czego się spodziewałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka....
Cześć mam na imie Agnieszka.Mam prawie 24 lata i mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim.Szukam koleżanki...przyjaciółki z którą bym mogła rozmawiać na różne tematy,wyjsć na piwo lub na zakupy.Nie mam czasem komu sie wygadać:)Jeżeli jest jakaś miła osoba z Tomaszowa to proszę o kontakt gg 5442849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam przyjaciółki (Warszawa-Piaseczno)- jestem czasami samotna i przez cały dzien siedze sama w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny jak chcecie pogadac to zapraszam na adres agula165@amorki.pl z chęcia pogadam :-) Pozdrawiam milego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_mi55
Cześć :) Ja też chętnie poznam jakąś fajną dziewczynę, z którą mogłabym się zaprzyjaźnic, pogadać itp. Jestem z Piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natq
Szukam koleżanki, z która mogłabym czasem sie spotkać, wyjść na piwko i porozmawiać...jestem z okolic złotowa i sprowadziłam sie tu stosunkowo niedawno zostawiając wszystkich swoich przyjaciół w województwie śląskim...proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natq89
Nawiasem mam na imię Natalia i mam 20 lat...moje gg 13967239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofidia
Mam 32 lata jestem z woj. śląskiego. Nie pracuję, jestem mężatką, mam 2 synów. Miałam przyjaciółki ale nasze drogi się rozeszły głównie przez ludzką zawiść. Szukam więc nowej przyjaciółki, z którą mogłabym pogadać. Najlepiej taką niepracującą mamę jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperoza12
Hej ,mam 27 lat,chciałabym z kimś pisać na różne tematy,jeśli jest ktoś chętny.Jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela82
Witam wszystkie dziewczyny,jestem w osmym miesiacu ciazy, siedze na zwolnieniu w domu sama cale dnie i juz nie wytrzymuje, brakuje mi towarzystwa, nie mam do kogo ust otworzyc i czuje sie strasznie samotna. Mam 26lat i mieszkam w Ząbkach, moze jest ktos kto czuje sie rownie samotnie, chcialby ze mna popisac a potem moze spotkac:). Moj e-mail ewela821@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofidia
W poprzedniej wypowiedzi nie podałam maila. Teraz podaje i czekam na przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez szukam przyjaciółki i mieszkam na śląsku ;-) jakby ktos chcial pogadac to zapraszam agula165@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monican
jestem bi i rowniez szukam przyjaciolki kolezanki.gg1386689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka Wawa
Wariuję z powodu nadmiaru czasu i braku przyjaciół. W Wawie jestem od 5 lat i chętnie zaprzyjażnię się z "dziewczyną", która też bywa czasami samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie27
Hej, ja tez szukam kogos chetnego do babskich spotkan, jestem mloda mama i siedze w domu. Mieszkam pod Warszwa, mam 27 lat. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monorami
Dla wszystkich dziewczyn!!! Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał/a nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho... Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować... Twoja przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja irlandia wariuję już szukam kogoś do pogadanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monorami
Uśmiechnijcie sie moje Drogie: Przyjaźń to jest coś co każdy by chciał mieć lecz nie każdy ma.To coś o czym marze nie tylko ja.To ludzie którzy się codziennie spotykają, pocieszają się,i rozmawiają.Lecz niektórzy o przyjaźni zapominają niszczą ją i zabijają.To uczucie które łączy ludzi nie zabija.To,to co nigdy nie przemija,to ludzie którzy o sobie pamiętają i nawet w najgorszych czasach się nie zostawiają.Przyjaciel,to osoba bardzo rzadka,to nie jest chłopak,dziewczyna czy sąsiadka,to ktoś kto mógłby za ciebie zginąć,obronić cię i wszystko zwinąć dla swojego przyjaciela,by tylko pójść za nim,razem ramię w ramię i pozostać w przyjaźni dobrym stanie.To nie bajka ani żadna legenda,to ludzka przyjaźń prosto z serca wzięta i oddana właśnie tej osobie którą uważasz za bliską tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monorami
Właśnie takiej przyjaźni szukam: W czasie przerwy w bitwie pewien żołnierz przyszedł do oficera z prośbą o pozwolenie na przyniesienie z pola bitwy swojego przyjaciela. " Odmawiam", rzekł oficer. " Nie chce, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie już nie żyje". Żołnierz odszedł, aby wrócić po godzinie śmiertelnie ranny niosąc ciało swego przyjaciela. Oficer wpadł we wściekłość. " Mówiłem ci, że nie żyje. Teraz straciłem was obu. Powiedz, czy warto było iść, by przynieść ciało?" Umierający odrzekł:" O tak. Gdy do niego dotarłem, żył jeszcze. I powiedział do mnie: "Jack, wiedziałem, że przyjdziesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monorami
Każdy ma swojego anioła, nawet na ziemi, pozwól tylko nim być dla Ciebie! Otrzeć Twoje gorzkie łzy, pocieszyć w każdym smutku, pomóc, nawet kiedy już nie wierzysz, że ktoś do Ciebie wyciągnie rękę. Pozwól komuś zapłakać, kiedy, wie że może Cię starcić, czasami tak niewiele brakuje, by przestać wierzyć. Ale prawdziwa przyjaźń, nie zna garnic, nawet przez chwilę nie zapomina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monorami
Hej jeżeli chcecie pogadac moje gg 12810969 buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ssIULkaaaa. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚŚiUlllkaaa. *
Wtam was wszystkich. ! :) jestm Aśka , mam 15 lat . xd ;** szukam Przyjaciółki .. ;( ;**** fajnie by było , jak by sięę jakąś znalazła, nie chodzi o wiek . :):* pisać na mój nr tel : 888-062-358 ;* i mÓjj nr GG : 206 188 , pisać nawet Gdy nie dostępna . zawsze odpisze. :):***** 3majcie sIĘĘĘĘęę .Pa. ! ;***** BuziaCzkiiiii !! ;*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyclade
Witam wszystkich. Czuje sie samotna i to bardzo . Rozstalam sie z falszywymi przyjaciolkami i w sumie od trzech lat nie mam z kim wyjsc na zakupy ani poplotkowac.Nie wiedzialam ze az tak moze tego brakowac- faceci to nie to samo. Jesli czujecie podobnie odezwijcie sie. Wychowuje 3 letniego synka. Moze chcecie podzielic sie doswiadzczeniami, ponarzekac, posmiac sie? Moze na poczatek gg 188 04 96. Mieszkam w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poszukuje przyjaciolki ale takiej prawdziwej na dobre i na zle.w pracy mam znajome i kolezanki ale to nie to samo:-).mam 30 lat,jestem z warszawy.pozdrawiam i mam nadzieje ze jest dziewczyna ktora potrzebuje babskiego towarzystwa,pogadania,wyjscia na zakupy,itd. :-)moj numer gg 12012602 moj email katarzyna-krajewska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja poszukuje JOANNY PIJEWSKIEJ Z WARSZAWY mieszkala przy BAONU ZOSKA moze pomozecie bardzo prosze moj kontakt na gg 10437435 dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×