Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmamusia
Dziewczyny wreszcie się znalazł ktoś kto myśli tak jak ja, niestety dopiero tydzień temu weszłam na kafeterię i mam małe dziecko więc z czasem krucho oj krucho Taka propozycja z przumrużeniem oka : może zmienić temat rozmowy z "szukam przyjaciółki" na "anonse matrymonialne dla kobiet heteroseksualnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ja też mam małą córeczkę ma 13miesięcy ale taki smyk że hej wszędzie wejdzie wszystkiego dotknie ale jest taka kochana też za bardzo nie mam czasu ale zawsze jakąś chwilę znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mmmmmmmmmamusia hehe dobre:) do julia123 cieszę się że się ze zmną zgadzasz:) ogólnie powiem wam że się cieszę że się ktoś odezwał ,wypowiedział na forum i niebyło to ogłoszenie \"mm\" hehhe:) ja mam synka 1,5roczku ale ostatnio dodatkowo opiekuje się dzieckiem o 3 m-ce starszym,strasznie szogunią, ale z rana jak śpią zawszę mogę wejść na net:) no a potem sprzatanie gotowanie i spać:) wiecie co mi to strasznie brakuje zakupów z koleżankami,moje koleżanki które są pannami zabardzo niechcą chodzić ze mną i z moim synkiem na zakupy z prostego względu Alanek-mój synek jest strasznie zaborczy a po drugie to tak jak wasze złote dziecko i nie usiedzi na miejscu 0.5min:)a te które mają dzieci (czyt.więcej niż jedno) są tak sfrustrowane że nie wychodzą już wcale. przez to często zastanawiam się czy aby przypadkiem pozostać przy jednym dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnijcie dziewczyny skąd jesteście?jaki jest wasz stan rodzinny itp. bo jakość trudno coś wyłapać w tym chosie. niebuj się "julka" niezwieje nawet jak będziesz mieszkała 300km ode mnie. ja jestem z Gdańska mam 24 lata męża i synka,a no i psa:) pozdrawiam was serdecznie i dzięki że się odezwałyście buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli123
Witam:)cóż mam 22 lata,córeczkę która ma 13miesięcy smyk mały:) kochającego mężczyznę i jestem z okolic cieszyna w sumie to cały czas siedzę w domku a tak wogóle pochodzę z okolic częstochowy nie wiem co mnie tak wywiało:)i tu jest problem pozrywały się wszystkie znajomośći i wogóle nie mam gdzie wyjść i z kim pogadać dzisiaj wybieramy się na pogrzeb znajomej ojca więc napisze coś póżniej PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia128
Ja już mam wolne córcia smacznie śpi:)ale dzisiaj dała mi popalić przez cały dzień spała tylko 30min. a normalnie śpi godzinę półtorej więc to i tak stanowczo za mało jest tak żywa więc szkoda jej czasu na spanie:)jak widzę to piszę sama do siebie ale w końcu ktoś musi zacząć a może inni zaczną:)a jeśli nie to i ja przestanę pisać bo po co.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mój synek też właśnie zasnął, a dzisiaj nie spał wogóle. Tak brykalismy do południa że nie dziwie się że nie miał nastroju na spanie Szkoda że mało kto się odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj "julka " to tak trochę smutny dzień dziś miałaś :/ ojej a Cieszyn to chyba gdzieś pod granicą jest?o ile dobrze "mi się wydaje":)oj nie martw się ja mieszkam tu od dziecka ale tak nie cierpię swoich sąsiadów że ech szkoda gadać...no może poza moimi kochanymi siostrami sasiadkami ale nie trzymam się z nimi,czesto gadamy ale jakoś tak o pierdołach... tak jak tu hehhehe mój synek jeszcze bryka i ani mu w głowie zasypianie, on czeka tak jak ja na "gotowe na wszystko" hehhe uwielbiam ten serial a wy? witaj alyson miło że się odezwałaś:) widze że mamy synka w tym samym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki zmykam uspać synka i poczytać romansa:)bo mąż dziś na noc w pracy:/ "się niema co się lubi to się lubi co się ma":) będę jutro ok.9ej p.s.dziewczyny zostawcie wiadomość o której mniej więcej będziecie na necie, to bedzie łatwiej sie dostosować... buzia papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melite ja uwielbiam gotowe na wszystko właśnie czekam na nie:)teraz oglądam oficerów uwielbiam wszystkie seriale i filmy kryminalne:)jeśli chodzi o cieszyn to tak znajduje się koło czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz alyson, niewiedziałam wczoraj że byłaś na forum jakos z opuźnieniem wyświetlaja się u mnie te wypowiedzi:( może dlatego że mam net radiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehh "julka" widzę że znajdę w twojej osobie bratnią duszę:) oficerów nie oglądam a fajne to jest? niecierpię detektywów itp.polskich seriali za to mój mąż uwielbia:) więc czasem z musu oglądam z nim ja natomiast kiedyś uwielbiałam kryminalne zagadki wszystkie 3 miasta z tym że w miare popularności robi się to coraz bardziej sztuczne:/ a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja też oglądam kryminalne zagadki las vegas maiami ale za bardzo mi nie podchodzą nowego yorku ogólnie lubię czytać kryminały kiedyś czytałam agatchy christie ale teraz jakoś ne a czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz piszę jedną ręką a na kolanach moja smykowata córcia siedzi sobie:)dzisiaj wstała mi przed 7 i buszuje pipka mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja nie ja uwielbiam romanse ale najbardziej historyczne:) czytałaś kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zamula mi ten net:(( mój synek ma towarzystwo i broi,w zasadzie powinien już iść spać bo też wstał przed siudmą ale to jest taki mały smerw bezzsenniak mało śpi dużo szoguni:) właśnie zjedliśmy sniadanie... ja uwielbiam romanse historyczne,ze względu na tytuły suknie powozy dworu itp. lubie te klimaty ale nie jestem zdziwaczała,sama też czasami lubię się poczuć jak księżniczka:) z tego względu lubię chodzić na wesela na taką okazję można włożyć jakąś piękną suknię najlepiej na kole hihi oczywiście wszystko w granicach rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem szara rzeczywiśtość dzinsy,bluzka i raz w tyg.naogół w niedzielę :) coś eleganckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy ty pracujesz czy siedzisz z dzidzią w domku i czy to co robisz robisz z wyboru czy z musu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kochałam kiedyś harlekiny wyobrażasz to sobie póżniej kryminały ale i teraz dobry romans bym przeczytała a czytałaś może wichrowe wzgórza też mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuje bo prowadzimy taką małą firmę a i tak nie mam nikogo do pilnowania dziecka niestety ale na razie nie ma potrzeby żebym szła do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no ja bardzo chciałam wrócić do pracy ale też:) nie mam z kim synka zostawić,zresztą nie mam zaufania do obcych a jedyna osoba której bym zaufała w opiece Alanka niestety nie żyje (my mom) ale ja opiekuję się dodatkowo chłopcem w Alanka wieku tak żeby mu było raźniej wiesz we dwoje zawsze lepiej się chowa dzieci niż jedynaka:) tak jak ty ja mam teraz ręce wolne ale dopuki nie było "karola" to niestety tak jak ty pisała jedną ręką hihi co prawda trzeba mnieć oczy w okół głowy przy tej dwójce bo jeden i drugi to takie szoguny hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze jeden szczegół nas łączy obie nie mamy mam i ojca też ja w sumie nie mam tak to w życiu jest to znaczy tego drugiego chłopczyka adoptowaliście czy żle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×