Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

... łzy juz otarte a @ w pełni mnie dopadła :( ... dobrze ze mam wolny wekend to sobie troche odpocznę ... postanowilam sie nie poddawać ... w sumie za 13 dni znowu staranka ;) a to takie miłe :) bedziemy walczyc z moim kitkiem o bejbika ! jak sie pocznie przed gwiadką obiecuje ze bedzie miał na imie Mikołaj ;) w poniedziałek zapisuje sie do gina i po @ od razu ide na solidne badania ! tak sobie pomyslalam ... zrobie hormony później usg jajników i jajowodów ... nie będe juz tak się nakrecac ... bede czekac cierpliwie - tak juz to widze ;) dziękuje Wm kochane za ciepłe słowa ! Paziaczku - chyba zeschizowałaś z tymi testami ?? - ja wiem to pragnienie zrzera nas od srodka - ja dopiero od 17-stej przestalam płakać - juz nie mam siły - i chyba wiem że to nic nie da ... bo @ jest i koniec ... zaczynamy niedługo nowy cykl ... ?? z optymizmem w serduszku ?? moze w takim razie poprawie tabelkę ??? NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............1.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............17.........................05-11.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Dianko popraw swoje dane w tabeleczce bo chyba juz nieaktualne ?? zreszta życze Ci bejbuska z calego serduszka:) nawet bliźniaków Witaj nieudana 13 - wpiszesz się do naszej tabeleczki ? Nie martwcie się o mnie ... jakos przeżyje ... dobranoc kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie was podczytuje... pazia...mi w ubieglym miesiacy pre-test wyszedl 4 razy z delikatna kreska, ciazy nie ma....:(:(:(:( moge sie tylko ludzic na ten cykl, to dop 2 staranka...ale nie wydaje mi sie... pozdrawiam wszystkie panie. jak moge to dopisuje sie do tabelki, albo jak panie sie zgodza to poprosze o dopisanie Justyna 25, staranka 2 @ prawdopodobnie 21.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj justi wpisuje cie w tabelke ale masz byc znami :) NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............1.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............17.........................05-11.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna 25............?...............2..........................ok.21.11.2006 wpisz ile masz lat - tak sobie mysle ze może 25 ale może się mylę ??? ... napisz nam tez troszke o sobie ... zmykam juz bo jestem strasznie zmeczona ... a raczej wykończona pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam sie bo mi na oczki padło juz ze zmeczenia ... justi przeciez napisałaś ile masz lat tylko ja wziełam to za nick ... sorki ... NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............1.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............17.........................05-11.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 dziewczyni wiecie ja nigdy nie uzywalam pre-testów zawsze Quck podobno jest najlepszy - najczulszy ... teraz to juz znikam naprawdę Jutro jade do W-wy ..takze pojawie się dopiero wieczorkiem ... dobranoc kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co całe szczęście że zrobiłam Quika przynajmniej łudziłam się pół dnia a tak to bym dostała @ i pewnie myślałabym że to poronienie a tak to wiem że testy kłamały. Tak to już jest. Od niedzieli przestaje brać luteine i pewnie @ w przyszłym tyg. nadejdzie. I wiecie co już nie moge się doczekać staranek Nowy cykl nowa nadzieja. Ne poddamy się dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Witaj Justyna na naszym topicu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
a mnie ?? nie dopisalyscie:-( poczytuje was od kilku dni namietnie.:-)jestem z wami i dopoki nic nie wyjdzie bede:-) (25l.) to juz moj z 20 cykl staran(!)juz nawet ich nie licze-dluza sie bez konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonka Napiszę tylko dobranoc i zmykam do łóżeczka. Ja pierwszy test robię w poniedzialek.. echhh na nic nie licze, ale byłoby miło zobaczyć dwie kreseczki.. mój A. namawiał mnie dziś na test, ale jest za wcześnie nie ma co się śpieszyć.. Akasiu dopisuję Cię do naszej tabelki. :-) Buziaki Paziu Trynity Martyn--ia Agatkaa Mluweczka (coś nie zaglądasz :-( ) Dianko Justynko i Nieudana 13 (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonka Napiszę tylko dobranoc i zmykam do łóżeczka. Ja pierwszy test robię w poniedzialek.. echhh na nic nie licze, ale byłoby miło zobaczyć dwie kreseczki.. mój A. namawiał mnie dziś na test, ale jest za wcześnie nie ma co się śpieszyć.. Akasiu dopisuję Cię do naszej tabelki. :-) Buziaki Paziu Trynity Martyn--ia Agatkaa Mluweczka (coś nie zaglądasz :-( ) Dianko Justynko i Nieudana 13 (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie chce mi się tabelka wkleić.. nie wiem moooże kompuer śpiący ;-) NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............1.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............17.........................05-11.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 akasia................25.............20.........................ok. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Tryniu te moje pokraki z masy solnej pewnie będa bardzo śmieszne.. i nie podobne do niczego ;-) Ale jak któryś wyjdzie podobny do chłopca chętnie Ci go prześlę.. Dam znac jak już go stworzę.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana 13
Dziewczynki dopiszcie mnie w tabelkę ale przy was jestem stara! lat 35 - chyba już z 15 cykl starań nie pamiętam dokładnie no i @ na 1-ego grudnia- będzie napewno wredna!! Uciekam do łózia ale czuje mocno prawy jajnik a właśnie chłopa nie ma a tu 13dc a jutro może byc za późno! Łyknę sobię jeszcze Folik tak na wszelki wypadek! DOBRANOCKA WSZYSTKIM*****!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :-) Już dopisuję Cię do tabelki :-) Dziś jestem na nocnej zmianie ;-) hihi Moje Kochanie pracuje na noc..a ja oglądam jeszcze TV, bo jutro mam wolne to sobie odeśpie :-) NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............1.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............17.........................05-11.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 akasia................25.............20.........................ok. ??? nieudana 13........ 35..............15 ........................01.12.06 Dobranocka nieudana trzynastko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana. Dzisiaj temperatura spadła, test negatywny i koniec złudzeń czekam na @. Nawet nie mam wielkiego doła jest mi poprostu przykro i tyle. Wierzę że nastąpi ten dzień ale już mi się nie chce czekać, nic mi się nie chce. Fajnie że do nas dołączyłyście będzie raźniej. A właśnie co się dzieje z Mluwą? Zmykam pojawie się późnym popołudniem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paziu , Witajcie kobietki.. :-) ---> Paziu !!! Wiem że jest Ci smutno i czujesz żal, ba pewnie do całego świata.. echhh znamy to. Ale nie poddawaj się temu nastrojowi. Zrób coś a co nie pozwoliłabyś sobie będąc już w stanie odniennym.. może krótkie solarium, albo fryzjer.. a co ? Nie wolno ;-) Ja nie będę rozczarowana.. jutro chyba zrobie pierwszy test.... i tak myśle, że to bezsensu, bo i tak nie jestem w ciąży.. Czuje to poprostu. Ale Obiecałam profesorkowi, że zrobię wszystkie w ramach tego jego program testowego.. I wiecie co mam PRE-testy.. Ciekawe czy i u mnie namieszają tak jak u Paziulki. Ja dziś już jestem po śniadaniu z piekną perspektywą.. wolnego dnia.. tzw. wewnętrzynego.. biorę się za porządki także dopiero popołudniu lub wieczorkiem zajrzę. Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to jak wspomniałąm czuję się normalnie.. piersi nie szczególnie bolą.. śluzu praktycznie nie mam.. troche jeszcze czuję ten ból w lewej stronie brzucha..ale już dużo mniej.. przesyłam buziaczki dla Was i życzenia milutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki ... przespalam noc a dzis po prostu mnie \"zalewa czerwone morze\" na razie mnie nic nie boli rano wziełam sobie 2 no-spy ... zaraz jade do W-wy ogladac samochód ... poza tym moze jakiś małe zakupy juz na święta - w sumie trzeba juz sie rozglądac za prezentami ... tak sobie wlaśnie pomyśałam może ufarbuje sobie włoski - bo odrosty mam juz duże a na święta to nieladnie tak wyglądac - zreszta może później się uda i nie bede się martwic ze okropnie wygladam a nie moge nic zrobic zeby dzidzi nie zaszkodzić ... chce wykorzystac ten czas ... potem w tygodniu obiecalam sobie pranie dywanów ... chce się czymś zając -żeby nie myslez ciągle o tym samym ... pa kochaniutkie moje ... spadam bo czas mnie goni a dzień dziś mam wypchany po brzegi ! na razie mam taki bajzelek w domciu ze jak przyjade a pewnie bedzie to ok 17 to się zakopie na pare ładnych godzin ... ale to mi chyba pomoze - nie mysleć o @ ..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane, dzis rano dostałam wkońcu @. Brzuch mnie boli umieram, ale się cieszę ze przyszła bo i tak wiedziałam że cykl był stracony. W środę idę zbadać prolaktynę, no i zaczynam swoje drugie starania( drugie , choć te pierwsze były bardzo długie 53 dniowy cykl ufff). Teraz od 16 dc będę brała duphaston to moze w tym miesiacu @ przyjdzie szybciej , choć mam nadzieje ze wogóle nie przyjdzie.:) też sobie pomyslałam ze w grudniu ciąża byłaby dla nas najpiekniejszym prezentem na Święta:) Trinity my zaczniemy starania niemal równocześnie w tym cyklu bo ja dziś dostałam @ . Aha zmieniełam tabelkę u siebie.Terminu @ dalej nie będę wpisywać bo nie wiem teraz jak zachowa się mó organizm po duphastonie. NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............2.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............17.........................05-11.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 akasia................25.............20.........................ok. ??? nieudana 13........ 35..............15 ........................01.12.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pazi i innych
Mam za sobą taką drogę jak i ty. Rok starań i... nic. Wykresy, leki, telefony do męża, praktycznie seks na zawołanie.Któregoś dnia mój K. powiedział DOŚĆ. Że ma po prostu dość. Bo ja nie chcę się z nim kochać wtedy kiedy on chce, tylko wtedy kiedy trzeba. Że ma dość widoku mojej twarzy po kolejnym teście. Że w ogóle ma dość widoku testów w domu. Że ma dość onanizowania się w gabinetach u kolejnych lekarzy, do których go prowadzałam, by badać nasienie, bo inny lekarz mógł się pomylić. Że ma dość odwiedzania mnie w szpitalach, bo wymyslałam sterty badań. Bo ja nie mogłam uwierzyć, że skoro obydowje jesteśmy zdrowi - jak twierdzili lekarze - to dlaczego nie ma dziecka???? Że ma dość moich ciągłych napadów złości, zmiennych humorków, niekontrolowanych wybuchów i mojej OBSESJI posiadania dziecka. Tak, tak to nazwał - OBSESJA. Powiedział, że wyprowadza się, by mi dać czas na zastanowienie, czego ja w końcu chcę i pragnę. Oczywiście była kolejna awantura, wykrzyczałam wszystkie swoje żale. Zostałam sama na miesiąc. Pierwsze dni chodziłam wściekła, że ZMARNOWANY kolejny cykl, że co on sobie myśli, jakie ma prawo itd. itp. A potem zrozumiałam. Zrozumiałam, że kocham go nad życie, że nie mogę bez niego i że nawet gdybym miała dziecko z innym to nie będzie to samo co z NIM. Zaczęłam w swoim życiu robić porządki. Na pierwszy rzut poszły wszystkie testy do kosza. Potem księgi z wykresami, leki ginekologiczne, na koniec termometry. Zaczęliśmy się spotykać z mężem, rozmawiać, powiedziałam mu, co zrozumiałam. Powiedział, że kocha, że chce być ze mną, ale że już nie mógł patrzeć, jak ja się męczę. Postanowiliśmy żyć na luzie. Kolacje przy świecach, jakaś imprezka, potem udany seks. Och, z jaką dziką namiętnością się wtedy kochaliśmy! Po raz pierwszy od roku bez myśli o dziecku. Tylko i wyłącznie dla dzikiej przyjemności!!! To było 5 lat temu. Dziś jestem matką uroczej dwójeczki!!!:) Zaszłam w ciąże bezstresowo, nawet się tego nie spodziewając. Z drugim dzieckiem też nie mieliśmy już problemów. Po prostu jak podjęliśmy decyzję, że się staramy - zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek. Ufff, ale się rozpisałam!!:) Życzę, żeby WAM SIĘ UDAŁO!!!!!!!! Foxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Foxy. miło że życzysz nam powodzenia, tylko że ty sama napisałaś, że u was wszystkie badania wychodziły dobre. u nas na tym forum w większosci z nas tak nie jest. JA mam cykle co 50-60 dni- skutek po tabletkach, za mały progesteron i prawdopodobnie jak powiedział lekarz za duzą prolaktynę, pazia niestety miała cykle bezowulacuyjne i inne z nas też mają bądź miały podobne problemy, jak cofniesz się i poczytasz to bedziesz wiedziała. Więc to nie jest tylko tak że my sie schizujemy biorać leki itp niestety nie mamy innego wyjścia. gratuluję uroczej dwójeczki maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
NICK............... WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.................25..............12........................21.11.06 Trinity............... 29..............16.......................13-16.12.06 Martyn--ia...........25..............2.........................????? Lenka................ 27..............2........................ .22-29.11.06 Diana.................24..............18.........................03-12.06 Mluwa.................28..............0..........................ok.23.11.06 Justyna ..............25..............2..........................ok.21.11.2006 akasia................25.............20.........................ok. ??? nieudana 13........ 35..............15 ........................01.12.06 Zmieniłam dane:)..mam nadzieję, że termin @nie nadejdzie...całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Cześć Martyniu:) u mnie na razie ok:)..nie mam jeszcze dołka bo jestem na etpie "staran"...dziś spędzam czas na zakupach i spacerku z moja kolażanką o której wam pisałam że straciła meża..ale ma piękna niunie...ona jest piękna, urocza, och i ach..widziałam dużo dzieci, ale to jest przeurocze!!!tak więc bede ja dziś rozpieszczać prezentami:)a wieczorkiem..mamy zaplanowana romantyczną kolację z moim kwiatuszkiem:)dzis jest 18 i dziś mija 5 lat od naszej pierwszej randki...piekny czas:)pozdrawiam was cieplutko: Paziu, Trinity, Martyniu, Agatko, nieudana 13, ojej tyle nas jest że nie wymienię wszystkich;)ale całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Akasia, Lenka, Mluwa-dla was:)oczywiście tez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana 13
Cześć Dziewczynki! Serdecznie pozdrawiam w tą jesienna sobotę! U mnie puchy na mieście sie robia, ludzie zrobili zakupy i zamykaja sie powoli w domach! Też mam dzis kolejny dzień staran ale już nie czuje jajników więc chyba po "zawodach" tylko patrzeć jak za jakieś trzy dni zaczne odczuwać ból piersi! Smutno jakoś ;-( ! Nic mi sie nie chce, wieczorkiem idziemy na basen, popływać a potem pewnie szalona noc z której i tak Nic nie będzie! Chyba jakas deprecha mnie łapie czy co - zero entuzjazmu nawet na taki fajny wieczór z moim MISIACZKIEM! Kochane wiecie co? ja chyba jestem mocno zacofana bo skąd Wy bierzecie te wszystkie śmieszne BUŹKI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Nieudana 13,wystarczy że wcisniesz dwukropek i nawias okrągły..a już powstanie minka:)nie martw się..depresja dopada każdą z nas..ale trzeba być pozytywnie nastawiona..całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, udalo mi sie dorwac do komputera szwagra:) ostatnio ciagly stres, niedosypianie, przez nastepne 2 tygodnie pracuje codziennie, 7 dni w tygodniu po 12 godzin i juz nie wyrabiam :| witam nowe kolezanki i zycze powodzenia...Mi okres dalej sie spoznia, oby nie przyszedl wcale i wrocil dopiero za 9 miesiecy ;) ahh marzenia...mykam...niedlugo sie odezwe:) buziaki Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie kochane ja wpadłam tylko na chwile p[óźniej bede na dłuzej. Jak mniło Agatkooo, że się odezwałas. Nie pracuj tyle kochana bo się zamęczysz, życzę ci aby @ się już nie pojawiła! Do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie wszystkie kobitki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć po raz drugi Ja cały dzień mam zawalony, zakupy, sprzątanie, gotowanie więc nawet nie miałam czasu was odwiedzać. U mnie wszystko dobrze kombinuje żeby obie jakieś hobby wymyśleć na następny cykl. Teraz znowu zmykam, mąż robi półki w szafce i nie chce przeszkadzać wieczorkiem jeszcze zajrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×