Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witaj, u nas mozesz pomarudzić od tego tu jesteśmy:) też miałam zaczać w maju ale sprawy zawodowe \"zmusiły\" mnie do przełożenia palnów i zaczełam od października, teraz żałuje ze nie podjełam tej decyzji wcześniej, bo głupia myślałam że od razu zajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za mile przyjecie:) Dzieki,ze moge tez tutaj pomarudzic;) ,bo na topiku z Dziewczynami,gdzie od maja staramy sie o dziecko,w sumie juz 98% czeka na Dzidziusia.Ciesze sie ,ze im sie udalo,jestem z nimi szczesliwa,ale wstyd :O (!?) mi tam marudzic,czuje sie tam juz \"samotnie\".:( Wiec jak marudze to marudze:D Lekarz powiedzial mi,ze mam kilka zrostow,ktore sa widoczne na usg przy macicy a mozliwe,ze jest ich wiecej w jajowodach i przez to nie moge zajsc w ciaze...Przyznaje sie bez bicia,ze nie czytalam Waszego calego watka,wiec chcialam spytac,czy miala ktoras z Was laparoskopie? Dla mnie to teraz w sumie jest nadzieja,ze jeszeli usunie sie cyste,zrosty -moze sie uda... Zycze udanego reszty weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec Karolinke, powodzenia!! damy sobie wszystkie rade! na 100% ja tez mysle o tych cholernych tabsach! 6 lat, teraz pewnie bym sie nie zdecydowala😡 no nic i ja lece, zajrze jutro:):):):) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
do chce miec karolinke-moja kuzynka miala ten zabieg:ma teraz sliczna coreczke(ale kosztowalo ich to naprade duzo wysilku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem gotowa na wszystko....Nie moge sie poddac:O Wiem tez,ze bardzo duzo zalezy od naszej psychiki,od naszego nastawienia,,,czasami trzeba poprostu wyluzowac w staraniach.(tak mi kazdy doradza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
tak tak,wiecej luziku tez to slysze.Spokojnie i bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
zmykam moje kochane ;-) trzmajcie sie cieplutko.Jutro wieczorem zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć wszystkim. Do chce miec Karolinę-ja pisam wcześniej, ale powtórzę, mialam robioną laparoskopie. Miałam zrosty po wyrostku w okolicach parwego jajnika. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż jest wykonywany pod narkozą, potem czułam się troche obolała ale po 4 dniach wyszłam juz do domu. także nie obawiaj się to nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Dzień dobry wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochanutkie :-) Co tam u Was.. ? Ja dziś jestem znów sasa..:-( Mój A. pojechał do szkoły, trochę mu zazdroszcze lubiłam swoją grupę na studiach.. :-( Czasem mi do nich tęskno.. Echhh No ale z drugiej strony byłooro stresu związanego z kolokwiami ... nie potrzebne mi to teraz.. ;-) Mam zamiar dziś zroić się na bóstwo :-).. Wczoraj byłam ufryzjerki wyciełam sobie grzywkę.Wyglądam dziwnie.. nie mogę się przyzwyczaić. Choć w sumie to chyba mi pasuje bo mam wysokie czoło :-) Ważne że Mój A. powiedział że jest mi fajnie .. Próbuję się czymś zająć.. żeby nie myślec o jutrzejszym robieniu testu.. denerwuję się jak o tym myśle.. Aha i Witam nowe kobietki w naszym gronie :-) Mamy ładną tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martyn--ia Dianka i Trynity .. :-) U mnie w Ostrołęce nie pada ..szare niebo ale jest bezwietrznie..:-) Jak tam u Was.. Też tak szaro ? I napiszcze w jakim mieście mieszkacie ? Bo trochę się gubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szarutkie niebo ... i nastroj taki sobie ... moj mąz jest w pracy do ok. 14 ... a ja robie porzadki bo wstyd sie przyznac spędziłam cały wczorajszy dzień w W-wie i jak juz przyjechałm to nie mialam na nic sił ... a w domku taki bałagan ze ho ho ... mam nadzieje że Pan Bóczek się na mnienie obrazi :) ja mieszkam pod W-wą jakies 50 km od niej ... - niedaleko Łowicza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Chce mieć Karolinke - jak chcesz wiedziec coś jeszcze to pytaj, a tak na marginesie skad jesteś? i wpisz sie do naszej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia.......................25............12........................21.11.06 Trinity /k.Łowicza....... 29...........16..................13-16.12.06 Martyn--ia/Legnica.....25..............2.........................????? Lenka /Ostrołęka...... 27..............2....................22-29.11.06 Diana......................24..............18.....................03-12.06 Mluwa......................28..............0.....................ok.23.11.06 Justyna ...................25..............2....................ok.21.11.2006 akasia......................25.............20......................ok. ??? nieudana 13.............. 35..............15 .....................01.12.06 myszkaaaa................24...............5......................25.11.06 Co Wy na to żeby dopisać miejscowość .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć ja więcej czasu spędzam we wrocławiu bo tam teraz pracuje:) dopisz LEnko jeszcze pazie ona jest w W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zarządziłam.. ;-) Ciekawe co Pazia na te ulepszenia..;-) Mam nadzieję ze nasm wszystkim to będzie odpowiadało. Szczerze to poprostu czysta ciekawość.. piszemy tak sobie i czasem zastanawiam się jak daleko jesteście ode mnie.. Tak łatwiej mi sobie wyobrazić Was realnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję :-) NICK/Skąd...............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa..........25.............12........................21.11.06 Trinity /k.Łowicza....... 29.............16..................13-16.12.06 Martyn--ia/Legnica.......25..............2.........................????? Lenka /Ostrołęka........ 27..............2....................22-29.11.06 Diana........................24..............18.....................03-12.06 Mluwa........................28..............0.....................ok.23.11.06 Justyna .....................25..............2...................ok.21.11.2006 akasia........................25.............20......................ok. ??? nieudana 13................ 35..............15 .....................01.12.06 myszkaaaa..................24...............5......................25.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poczekamy jak Agatka pojawi się na Topiku..jej chyba komp zastrajkował.. napewno się dopisze jak będzie regularnie mogła zaglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się martwie.. Mluwa dawno nie zaglądała.. mam nadzieję, że to nie przez te kłopoty zdrowotne.. :-( I że wszystko u Niej w porządku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×