Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
Hej tak troszkę chciałam przerwać dak wogóle to trinit ani justyś nie przesłałyście mi zdięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysieńko ..przenioslas mi się jakoś ...dziwnie .... NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............zaciazona :) :) :) FASOLEK Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 .......................? myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ...... ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 Dianko ..mozna powiedziec ze Mikołaj ci przyniósł piekny prezent .... troche spoźniony ale co tam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
co jest muszę widzieć jak wyglądają przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodza ze Paziulka nie ma ... ale ona pewnie w trakcie staranek :) sysiu ... ja tak sobie mysle ze chyba Ci przesyłałm ... sprawdze jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Diano a jak to zrobiłaś podaj twoją recepte na zaciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigtime
ja tylko na chwilkę🌼 oczywiscie GRATULACJE dla DIANY i jej Męża chciałam tylko wyprowadzić z błędu...YTA.. niestety w angli in vitro nie jest refundowane ponadto jest kilka krotnie droższe jak w polsce,wiem bo leczyłam się w klinice w Londynie 2 lata niestety nic nie pomogło i jedyne wyjście dla nas to in vitro. Zdecydowaliśmy się na polskę ogólny koszt ok 14 tyś. zł ale to i tak taniej jak w angli sorry że cię rozczarowałam ale ta nasza Polska wcale tak bardzo nie odbiega od innych krajów UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
przesłałaś mi maila ale bez zdięcia jest załącznik którego nie można otworzyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o ta recepte .... bo jakos tak mi się smutno zrobio :) ale straszliwie się ciesze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
jagodaj0@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu, justyno - objecuje jutro foto ...bo teraz jestem na hasle meza i nie mam dostępu do swoich zdjeć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
jak dostanę od ciebie maila bo nie mam twojego adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam nadzieje ze doszly :P:P:P no trinity nie moge sie doczekac! juz czytalam ze piekna z ciebie kobieta...i b.mlodo wygladajaca:) sysiu jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszło ... tylko jestes na tych zdjeciach taka tycia - jak krasnoludek - ledwo cie widac - następny blondas w śród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
czekam jeszcze nie doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty? nie da sie powiekszyc? albo otworzyc? co ja mam za gowniany program:( u mnie one sie otwieraja na duze jak kilkne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka GRATULUJE, kurde ja też chcę recepte na ciąże a i prześlij nam wiruski ciążowe. Ale się ciesze może i nas spotka takie szczęście jak Diane ale bym chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Paziaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczescie spotka kazda z nas - czuje to ... myslę tak sobie ze każda z nas w 2007 roku bedzie miała swoja fasoleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Paziaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pozwolicie, ze sie do Was przylacze? My z mezem staramy sie o dzieco juz 10 miesiecy. Moj optymizm zaczyna juz przyzywac kryzys. Coraz trudniej mi uwierzyc, ze sie uda. Od ponad dwoch lat mieszkam w Anglii. Dwa miesiace temy bylam u lekarza, bo chcialam zeby skierowal mnie na badanie hormonow. Niestety nie udalo mi sie go na to naklonic, wiec zrobilam je w Polsce dwa tyg. temu... no i okazalo sie, ze prolaktyna za wysoka , a progesteron za niski. Jutro ide z tymi wynikami tutaj w Anglii do lekarza. Zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×