Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

babi - a czy ty wiesz zeby meżczyzna miala poprawe wynikow to potrzenba czasu bo czas wyksztalacenia plemnika trwa 70 dni? Nasz plemnik - chyba nie ma az tak superajskiego nasienia - bo zamilkł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
pa trin i piszesz 100% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrociłam kochane mam antybiotyk i zwolnienie, chcial mi dać lekarz na cały tydzień, ale nie chciałam i wziełam tylko do piatku, bo się i tak w domu zanudzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
hej laseczki coś ostatnio mało jesteście tu czy wszyskie poszłyście w śliady Diany i staracie się na maxa nie mam z kim sobie pogadać więc spadam stąd pa pa buziaczki może jeszcze dowas zajrzę pa p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
hejunia Martunia co powiesz ciekawego oprocz tego że się rozchorowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
fajnie że wpadłaś ale ja właśnie musze zzmykać siostra dobija się do kompa. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sysiu u mnie jeszcze @ grasuje także - sie nie staram ... zastanawiam sie co zrobic w tym cylku ... czy kupowac test owu ... czy po prostu kochac się tak na luzaka - tylko ze u nas z tym slabym nasieniem meza - moze byc trudno na luzaka bo po kilku dniach kochania - oj - chłopaki sa slabiuteńkie - lekarz sugerował zeby kochać sie żadziej - wtedy jest niby intensywniej ... więc chyba kupie te tesciorki i od 9dc cylku sobie bede robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marytniaczku ..a co bedzie jak bedziesz w ciązy na L4 ..tez sie zanudzisz? wychorowac mi się porządnie ... ja jz 3 syrop na kaszel dzis wykończylam ... zdrowiej kotku ... ja tez spadam ..ide troche pranko poprasowac ... i paznokietki zrobic - przychodzi kolezanka i zrobi pieknego francuza ... na razki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
ja też juz sie wyciszam..wzięłam właśnie dwie aspirynki...zrobilam herbate , zaraz bede sie wygrzewac :-) jutro mam księdza po kolędzie :-) bardzo lubię jak przychodzi...bo tak pozytywnie nastraja..wypełnia dom..Bynajmniej w tamtym roku tak było :-) (mieszkamy tutaj dopiero drugi rok)..buzialki dziewczynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny🌼 skorzystalam z zaproszenia na wasz topik i w pierwszych slowach spiesze pogratulowc i wyrazic niesamowita radosc z cudownej nowiny❤️ dla DIanki24,cudownie ci sie zaczal ten rok2007 SUPER❤️ zycze powodzenia,oby dobre aniolki czuwaly nad wami🌼:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: to naprawde szczescie niebywale,bede tu zagladac i obserwowac jak tam ciaza sie rozwija dziewczyny wiecej wiary i cierpliwosci,na kazda przyjdzie czas i zycze wam duzo radosci i spelnienia tego najskrytszego marzenia jakim jets macierzynstwo,czego wam i sobie zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) A ja dzisiaj zapisałam się do kliniki niepłodności invimed pierwszą wizyte mam we wtorek. Zmieniam lekarza ponieważ tamten jakoś tak odwlekał z badaniami nasienia itd. Zobacze co ten nowy wymyśli. Ale clo i tak pewnie będę brała, chociaż dzisiaj temp. podskoczyła o prawie 0,3 kreski i jajniki mnie napierdzielają więc może mam szanse na owu-zobaczymy. Tak więc licze na ten rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dziś siedzę w domku wziełam właśnie antybiotyk i czuję sie fatalnie:( Akasiu ja też mam dzisiaj księdza:) (też w tamtym roku był pierwszy raz bo mieszkamy tu drugi rok:)) liczę że jakos pozytywnie mnie nastroi ta wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
czesc dziekuju za odpowiedzi i pocieszenie. Ja tez miałam badanie i wszystko jest ok tylko u mezusia jest nie w porzadku z plemnikami jest ich zamało ,mała zywotnosc i mała ruchliwosc .Boje sie ze niebedziemy mieli szansy na dzieciatko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki...odnośnie tego czy jestem w ciąży-tak na 100%:)jestem...wczoraj nie pisałam bo źle się czułam, a poza tym muszę ograniczać ilośc czasu przed kompem:) dziś już czuję się super..wczoraj cierpiałam na bóle podbrzusza...i się przestraszyłam bo zobaczyłam upławy-delikatne, ale były..okazało się że za dużo biegam..a za mało leżę..tak więc od dziś wracam z zajęć i..odpoczywam:) całusy dla was:)...a termin porodu-ok 15 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
Diana24-----> GRATULUJE!!!! Ja dziś 23dc. Strasznie bolą mnie piersi, ale niestety brzuszek też troszke (pewnie @ dostane). POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
czy jest ktos tutaj teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
i ja jestem. :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ ALE TYLKO NA CHWILKE BO UESTEM W PRACY ... babi ... no tak to mamy to samo ... mój maz jednak poprawil sobie wyniki ... liczba wzrosla 2-krotnie :) ruchliwosc tez jest piekna - tylko ze z ta zywotnoscia jest gorzej :( - ale mam nadzije ze to niedługo sie poprawi tez - w sumie to od pażdziernika bierze prochy i juz jest lepiej takze nie tracimy nadzieji ... Paziuniu ... nie wiem dlaczego Twój lekarz zwleka z badaniem nasienia - w sumie mogliscie przeciez zrobic to na wlaśna reke ... bez skierowania ... ja się ciesze ze my juz jesteśmy w trakcie leczenia - bo czuje ze 2007 bedzie rokiem przełomowym ... całuje Was kochane i zmykam do pracy ..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
Myśle że my naprawde zabardzo o tym myślimy. Przeczytałm ostatnio w książce " w oczekiwaniu na dziecko". zacytuje "...Zrelaksuj się jest to najważniejsze, jeśli myślisz tylko o poczęciu możesz miec trudności z zajściem w ciąże. Pamiętaj że przeciętna kobieta(zdrowa) potrzebuje ok pół roku by zajść w ciąże a czs ten sie wydłuż agdy kobieta skończy 25lat. więcej czasu też potrzebuja pary, gzie partner jest duzo starszy. I niech wszelkie starania poczecia maluszka bedzą dla was ogromna przyjemnościa. I pisza równiez żeby do roku starań wstrzyamć sie od wizyty u lekarza, tzn. ze by do tego czasu jeszcze nie panikować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkka
Cześć jestem pierwszy raz u was, ale miło słyszeć, jak się cieszycie z maleństwa. Mój instynkt też by bardzo chciał, ale niestety niewychodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Czesc :-) tylko na chwilke - buzialki dla wszystkich :-) ksiadz pewnie dopiero wieczorem zawita :-) papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkka
też czasem myśle, że za dużo myśle... Ale jak widzę, że większość mojego najbliższego otoczenia nie ma z tym żadnego problemu, wręcz przeciwnie. Zdarzają im się "wpadki" i oni wcale nie chcą tych dzieci, po prostu tak im się stało, a ja muszę czekać troszkę to przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest annnkkko ... niestety i to b. b. przykre .... wiecie ..jestm jakaś padnieta ... od polowy dnia boli mnie brzuszek ... głowa i mnie mdli ... byleby to nie grypa żolądkowa bo moi tesciowie chorowali na nia całutkie 3 dni ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć żeby nie@ to bym pomyślała że się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×