Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martyniu ja zaczynam starania od czwartku, a na razie abstynencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko chcialam zlozyc GLOSNE GRATULACJE. :D :D :D :D :D Ksenko, ciesz sie, testy sie nie myla w ta strone :) Jeszcze dwa dni temu skladam gratulacje dziewczynie z topiku Justyny, a tu prosze jaka niespodzianka. Milo, ze sie udaje :) A dwa tygodnie temu zaszla w ciaze dziewczyna z pco, wiec nadzieja odzyla. :) Dzis mnie wieczor nie bedzie, mam nadzieje odebrac autko z salonu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu,bedziesz czuła,gwarantuje ci to:-) Musiałam sie zdrzemnąć bo z nadmiaru emocji poczułam sie strasznie zmęczona..... Okien na pewno nie będę myła bo mężuś zawsze myje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu nie masz za co dziękować. Ja myślę że jesteśmy już ze sobą wszystkie bardzo zżyte, traktujemy sie jak przyjaciółki i po prostu cieszymy sie twoim szczęściem. Tak samo jak Diany, Justyny i Pauli. Mam taką nadzieję że kiedyś będę w ciąży, ale wiesz jak to jest - chciałoby sie żeby to było już. ale po kolei. na razie 3 miesiące i 3 z nas. każdy miesiąc należy do jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu nie dziwię ci sie że z nadmiaru emocji poczułaś się zmęczona, ciekawi mnie jak ja bym zareagowała na 2 krechy, napewno z całym światem bym chciała sie podzielić tym szczęściem :) widzisz Kseniu teraz to będziesz miała juz swojego dzidziusia a nie zastępcze w szkole swoja drogą chcę sie wam pochwalić, że od września wracam do podstawówki do pracy, dziś też był dla mnie szczęśliwy dzień :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksenia, serdeczne gratulacje❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 oby tak dalej! super wiadomosci! dziewczyny zacznijcie teraz parami zachodzic;) tabelka sie szybciej zapelni😘 pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńiu, jak się cieszę jak bym mogła to bym cię ucałowała. A widzicie ja cały czas mówiłam, że któraś następna musi być i spełniło sie tym razem Kseni. Mam nadzieję, że teraz wszystkie uwierzycie, że fasolak jest możliwa. Dlatego znowu wysyłam fluidki i nastepna niech łapie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A co do mycia okien to będzie ciężko, bo mąż jak nie na popołudnie pracuje to na noc idzie i albo sobota albo niedziela prackę obowiązkowo zalicza. A jak patrze na okna to mnie szlag trafia, chyba sobie kogos do mycia okien wynajmę :D Surfitka szerokiej drogi w nowym pieknym samochodziku no i \"owocnych\" chwil zapomnienia podczas wspaniałych wypraw samochodzikiem. O ile dobrze przeczytałam to następna w kolejce do @ jest Eliza, więc a kysz wredna @ :D Buziaczki dla Was wszystkich. Dzisiaj mam wszystkiego dość tak mnie głowa boli, że mi zaraz pęknie, zmierzyłam sobie ciśnienie to jak dla mnie wysokie 113/74 a puls zwariował 101, najgorsze, że nospa nie pomaga, teściowa dała mi parę łyków piwa na obniżenie ciekawe czy pomoże, a jak nie to zostanie wysłanie męża prosto z pracy do apteki po coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj karolcia ze snem u mnie kiepsko, z soboty na niedzielę cała noc biegałysmy po mieście i szukałysmy dla nie sukienki na wesele - nie wiem czemu mi sie tak przysniło w wczorajsza też prawie nie spałam, bo najpierw nie mogłam zasnąć przez ta zmianę czasu a potem sie obudziłam o wpół do pierwszej jak mój mąż wrócił z pracy i juz pózniej zasnąć nie mogłam, zresztą mój kotek też wiosnę chyba poczuł bo całą noć siedział na oknach tylko paramet zmieniał. Obawiam sie, że spać nie będe bo takie bóle głowy miałam juz wcześniej i nic na nie pomagało tylko 2 ibupromy i dopiero ledwo spałam, a teraz niestety ibuprom odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu to dobrze że będziesz w podstawówce. mniej nerwów przy tym. Pauluś ja mogłabym znosić nawet codzienne bóle głowy, żeby tylko być w ciąży. Ale rozumiem że to nie jest za przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuję Paulo, ja kładę się i zasypiam a rano to bym chciała dłuzej w łóżeczku poleżeć, taki ze mnie śpioch, ale np w dzień nigdy nie śpie, nie umiem, kiedys jak zasnęłam to potem nie wiedziałam jak sie nazywam, który to dzień i która godzina, nie mogłam nawet palcem ruszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja Dobry wieczór ! Ide spac bo po tych przezyciach to ledwo leszcze funkcjonuje. Ale fajnie ze tabela nr dwa tak fajnie się zapełnia -miło jak co miesiąc jedna z nas dowiaduje się ze jest w ciązy Superrr oby tak dalej -bo juz martwiłam sie ze marzec dla nas będzie pechowy a tu niespodzianka -GRATULUJE KSenia :) Dla naszego topiku to super wiadomośc . Fajni ze możemy cieszyc się wspólnie - bo ja jak was poznałam to byłam strasznie zielona w tych tematach a teraz nie mineło 2 m-ce a ja juz byłam na badaniach o których nie miałam pojecia :) Dziękuje za dobre informacje -wspólnymi siłami zdziałamy ze każda z nas będzie miała swój miesiąc dobrych wiadomości ( nawet jak by nawet dwie zajeły jakis miesiąc będziemy się cieszyc ! Prawda :) ) JA teraz się modlę zeby testy owulacyjne wychodziły pozytywnie Kukusia , jeśli chodzi o mnie to ja nie jestem z Krakowa tylko okolic Ok 40 km i jeżdże do Kliniki Macierzynstwo na Prądniku ( na tym topiku jedna koleżanka mi ja poleciła niestety nie pamiętam kto bo byłam w tedy strasznie załamana -mówiła ze ta klinika jest Ok ale ona juz tam nie chodzi- nie pytałam dlaczego) My tam poszliśmy ponieważ można tam chodzic i leczyc sie razem z mężem ponieważ nasz lekarz jest ginekol i Endokrynol. -więc jedna wizyta a dwoje załatwonych Taniej !! Jak na razie to jestem zadowolona -mimo ze wszystko kosztuje -ale może lepiej więcej zapłacic ale szybko i sprawnie zrobia komplet badań. No dziś ściągli z mojego konta 1400za za 1,5godz. No spadam DOBRANOC Wszystkim małym i duzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :-) :-) elizo - czekamy na dobre wiesci w przyszłym miesiącu - bo napewno zabieg pomógł :D a może teraz początek naszej tabelki sie rozmnoży :-p :-p :-p i spadnie w dół :-) moj mis jedzie do krakowa na dzisiaj i jutro-sam :-) więc mogłabym sie zabrac-musżę sprawe przemyslec-ale chyba tym razem sobie odpuszcze bo mam mnostwo pracy....a pojade jak zrobi sie ciut cieplej... martyn--iu czekamy z niecierpliwościa na Twoje staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Akasiu. jakbyś dziś była w Kraku to pewno nieudałoby ci sie spotkać z żadną z nas bo przed świętami to wiesz jak jest. tylko porządki i porządki. a w przyszłym tygodniu gotowania i pieczenia. Może jak będzie cieplej to sie jakoś zgadamy. a tym czasem zapieram sie za następną porcję okien. oczywiście będę sobie robić przerwy żeby wpadać poczytać co u was, bo normalnie jestem uzależniona od tego topiku. to nie są żarty. rano jak wstaje to już myślę żeby włączyć kompa i poczytać co napisałyście, że może któraś ma niespodzianke itp. a swoją drogą Kseniu chyba długo czekałaś na paczkę ze sklepu starania? ja powinnam dostać wczoraj i nic. mam nadzieje że dojdzie do czwartku bo chcę zaczą robić testy owulacyjne, które zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja kupuje testu w aptece - uwazam ze tak pewniej ... place za nie 21 zł. w tym cylku pik lh mialam 17dc ... teraz czekam na @ dzis 27 dc ... juz czuje jak nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini a może nie nadejdzie. a może masz objawy na co innego? ale byłoby fajnie jakbyśmy ruszyły parami w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wczoraj wieczorkiem sobie juz poplakalam nad soba i jestm na to przygotowana ... taki smutas się ze mnie ostatnio zrobil ... chociaz sloneczko nadal rogrzewa iskierkę nadzieji w moim serduszku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na tych forach ile osob, tyle radosci, smutkow i nadziei, ja mam oczywiscie nadzieje i czasami smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Triniu,ja też miałam takie objawy jak na @,więc wszystko możliwe. Cały czas jeszcze jak mnie coś zakłuje,zaboli to biegne do kibelka sprawdzić czy nic tam nie ma,schizy totalne. Kukusiu czekałam na paczke chyba z 1,5 tygodnia,wczoraj dostałam. Do tabelki 2 jeszcze sie nie wpisuje,wole poczekać jeszcze ale przesyłam wam fluidki,mam nadzieje że zadziałają **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kseniu ja już łapię fluidki :) oby pomogło to każdej z nas a zaraz też biore sie za sprzątanie, na razie Kukusiu ja też jestem uzależniona od topiku, wracam z pracy i od razu sprawdzam co kto napisał :) Akasiu ja w tygodniu nie bardzo mogę się spotkać w Krakowie, pracę kończę o 14-15 to zanim bym tam dotarła to byłaby 17-18, prędzej piątek lub sobota, moze nam sie uda Trini, dobrze że miałaś owu, to uda sie :D ja robiłam testy i nic :( i zaraz mnie @ dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu to idz na monitoring żeby ci sprawdzili co i jak. jamam taką samą sytuacje jak ty z testami. jak byłam ostatnio u gina to sie dowiedziałam że pęcherzyk pięknie rośnie.ale czy pęka to nie wiadomo. dowiem sie może w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jak byłam w styczniu dowiedziałam się że rośnie, ale czy pękł to nie wiem, trzeba poprostu iść 2 razy, zobaczyć czy jest a potem czy pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu a jak tam ze śluzem - bo u mnie biały i gesty ... dzis ostatni dzień z duphastonem - glowa mnie boli 4 dzień - taka wirówka mnie dopadla ze szok - ale to pewnie wina hormonow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×