Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kukusiu - trudno powiedziec ... juz sobie poplakalam i jest mi lepiej ... a kasiu jestes kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni temu mialam takie bezowe plamienia - teraz brazowe :( myslę ze @ już niedlugo przyjdzie - dzis wieczorkiem albo jutro ... zaczynam więc nowy cykl - starania - badania - cytologia śluzu szyjkowego w 14 dc - tak 11.04 - bede jechac do W-wy na to badanie ... a poźnej bede ustalac termin hsg ... pewnie mnie czeka w maju .... a jak wyjdzie źle to laparoskopia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po @ tempka byla w granicach 36,4 a pozniej tak jak napisalam: 1-6 dc- 36,4 7-8 dc - nie mierzylam 9 dc- 36,2 10 dc - 36,4 11 - 36,5 12 - 36,7 dzisiaj mam 12 dc i tempka, jakos za szybko wzrosla... tak, chcialam sie tylko poradzic Was...bo boje sie ze przeoczylam owulacje:( buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od wet.zapłaciłam okrągłe 50 zł :-( - wscieklizna i trzy dodatkowe szczepionki przeciw chorobskom...i na rok spokój :-) odwiozłam psa do szwagra..uwilbia go :-D teraz siedzę i piszę prace - zaglądam do was a w miedzy czasie mieszam zupkę ( dzisiaj ogórkowa). Ja natomiast jeszcze czekam na @ narazie plamien nie ma- a to bardzo niedobrze - bo oznacza jeszcze kilka dobrych dni.... a juz chcę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa - na podstawie tempki cięzko wychwycic owulke,poniewaz na temperature ma wplyw wiele innych czynnikow i mozna nie zauwazyc najwazniejszego momentu-dlatego najlepiej uzywac testow owu.-tak jak dziewczyny to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie zebys przeoczyla owu, przed owu na 3dni jest wyrazny spadk tem u mnie spadala do 35 z hakiem, poza tym zacznijcie staranka ze 4 dni przed owu i zakonczcie z 4 po, nigdy nie wiadomo. nam sie udalo jak olalam mierzenie tempki aby dac na luz;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za odpoweidz.:) robilam testy owu 2 cykle temu i pokazywaly 2 krechy w 15 dc. ale nic z tego... no wlasnie licze na ten spadek tempki z 36,7 na cos mniejszego:) tylko nie wiem czy dobrze zrozumialam, ze spadek wystepuje 3 dni przed owu, czy przez 3 dni są niskie tempki ? no i pozniej jest nagly wzrost (swiadczacy o owu.) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznie :) JA sie wkurzyłam bo dziś mam 16dc i robiłam sobie 1 test owu i du.a blada:( jedna krecha . Nie powstrzymałam sie może to za wcześnie bo jak byłam miesiąc wcześniej w klinice to w 18 dc lekarz mówił ze jeszcze nie pękło -wiec mam nieco później a cykle mam ok 31-33 dni . Ale byłam taka ciekawska i mam za swoje :/ Tak bym chaciała zeby była owulacja :P A Kukusia co do twojego plamienia to może byc przez tablety czasami niestety nasze organizmy tak działają - ja widzisz mam tak ze z 5dni prze okewsem miałam plamienia - A jeszcze nie tak dwano to okres dostałam w 19dc i co ? lekarz stwierdził ze przez tablety . Głowa Do góry, będzie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszlym cyklu tez olalam mierzenie tempko, testy owu itp. zeby sie wyluzowac i tez nic z tego... A ten cykl jest jakis dziwny ...do tego leciutko pobolewa mnie podbrzesze, eeehhhh!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko dziękuje za zdjecie, super maluszek, ja czuję ze tobędzie chłopak:) Ja zaraz jadę do innego lekarza bo zaraz się udusze, może przepisze mi jakiś śilniejszy lek, później zajrzę jeśli mi siły pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test owulacyjny i są 2 krechy!!!! ale to wszystko bardzo mnie zadziwia. dziś 10 dc. ostatnio byłam u gina w 13 dc i jajo jeszcze nie pękało, miało pęknąć prawdopodobnie w 15 dc ale na testach nic nie wyszło. a może to przez wiesiołek tak mam???? jem 2 tabletki dziennie. albo przez duphast...? ale niesądzę. wogóle nierozumiem mojego ciała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś będziemy sie starać. w poniedziałek ide do gina, to zobaczymy czy jajo pękło. ja już kompletnie sie w tym pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia - to trzymam kciuki zeby sie udalo :) a swoja droga to witaj w klubie :P ja tez nie rozumiem swojego ciala! skoro juz masz 2 krechy na tescie owu. to zycze tez 2 na tescie ciazowym!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha--------->spada i za 3 dni owu ;) ale starajcie sie starac przed i po, podobno dobrze jest co 2dzien, roznie ludzie mowia;) martynia chyba bedzie baba❤️ dostalam takich dziwnych rzeczy na buzi...i to podobno na kobitke;) bede sie cieszyc czy chlopak czy dziewczynka, oby zdrowiutkie❤️ dla was xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ kukusia do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu jak masz dzis pik lh to kochaj się 3 dni pod rzad - wystarczy raz dziennie ... jutro pewnie bedziesz miała owu a poźniej zalewajcie formę :) szkoda ze u mnie się nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam ze niektóre kobiety maja owu szybko po @ - moja kolezanka zaciazyła w ten sposób 2 razy bo owulke miała ok. 9-10 dc ... maja mala śliczną Oliwie i niedługo bo w czerwcu drugie baby ... kukusiu - ale masz farta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia do dzieła!!!!!🌻 🌻 🌻 Mam nadzieje ze kolejne 2 kreski zobaczysz na teście ciążowym:-) A ja sie dobrze czuje,nie mam już bóli podbrzusza (nie wiem czy mam sie tym martwić czy nie) ale za to piersi bolą okrooooooopnie. Poza tym żadnych mdłości,nie jestem senna, a wręcz w nocy nie moge spać,a nigdy nie miałam z tym problemu. I to tyle. Nie wiem kiedy iść do gina..... Justynka poprosze o zdjątko Twojej dzidzi:-) ksenka2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc przylazla podla @ NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone :) NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............8......... ......... 27.10.2007 Kseńka.........................28...................... ........... Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 troszke pozmienialam tabelke - bo duzo dziewczynek jest niobecnych - w razie czego jak sie odezwa to znowu powedruja na gore .... Sysiaczku , Moniu i Elizo - pozmieniajcie terminy @ - bo juz sa nieaktualne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksenieczko - widocznie tak musiało być! juz poplakalam trosze i nie smuce się - w sercu mam nowe nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kseniu podobno maluszka mozna juz dostrzec w 5-6 tygodniu ciazy ... chyba ze bedziesz sie źle czula to idz wczesniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna,boooskie.... Nie spodziewałam sie że bedzie tak wyraźnie wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko dziękuje za zdjęcie. Powiem ci że super myślalam że nic nie będzie widać a tu poprostu człowiek w całej okazałości, wszystko super widoczne. Ale ci fajnie :-) Trini szkoda że cię dopadła. Powiem ci że jak rano przeczytałam o tym że zatrzymaly ci się plamienia to pomyślałam tak wkońcu jej się udało, naprawde szzcerze tak pomyślałam. A ja mężusiowi kupiłam maxiwit i będzie łykał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ile takie malenstwo ma energii to szok! brykalo jak szalone:D machalo lapkami, obracalo sie w lewo w prawo:D mam nadzieje ze 25.05 bedziemy znali juz plec i wybiore sie na pierwsze zakupki:D ksenka juz i ty niedlugo zobaczysz swoje malenstwo, macie taka wygode w pl ze usg mozecie robic kiedy uwazacie to za sluszne, tu wszystko inaczej ale i tak juz sie b.uspokoilam widzac malucha, bijace serducho, kregoslupik❤️ to rok swini, bardzo szczesliwy, wierze ze wszystkim wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu ja tez mialam cicha nadzieje - ale widocznie tak dziala na mnie duphaston .... no coż trzeba starac się dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, oczywiście witam serdecznie nowa koleżankę. Ja sobie siedzę w domciu, bo poprosiłam moją gin o L-4, bo w pracy trochę smutna atmosfera, zreszta musiałam dzisiaj pojechać do pracki, żeby trochę rzeczy przekazac do zrobienia no i oczywiście znowu sie trochę zdołowałam, ale przynajmniej dorzuciłam sie na wieniec - tyle tylko mogłam zrobić. Jutro dziewczyny z wydziału delegacja jada na pogrzeb, pod Elbląg. No nic zycie toczy się dalej. Wczoraj to w telewizji też były cięzkie tematy. Ja tez ryczałam jak bóbr na tym filmie na tvp1. A potem na tvp4 było o dzieciach co chorowały i umierały a potem sie okazało, że to ich matka je do śmierci doprowadzała, żeby wszyscy jej współczuli więc znowu ryczałam. kukusia mam nadzieję, że tym razem będzie strzał w przysłowiową 10. trzymam kciuki. Trini, nie smutaj się, przecież w końcu sie Wam uda, ja w to wierzę. {usta} dla Ciebie i 🌼 na rozweselenie. Troche poprawiam tebelkę, a 03.04. ide do gin na nprmalna wizytę. a więc przylazla podla @ NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............9......... ......... 27.10.2007 Kseńka.........................28...................... ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zmykam, bo wysłałam męza do sklepu po ziemniaczki - będą pieczone i mięsko mielone i pieczarki na pieczeń. Kurde juz mi ślinka cieknie. No i wymysliłam, że chyba zrobię szarlotkę, bo ostatnio za mną łazi, tym bardziej, że dostałam od mamy przetworzone jabłuszka specjalnie do szarlotki. Pa pa buziaczki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechałam od lekarza, dostałam kolejne zwolnienie aż na 2 tygodnie i na zastrzyki na 10 dni. Kurcze ale się załatwiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia Fanie ze masz dwie krechy - widac że przynajmniej humor masz juz w porzadku :) Więc działaj bo jak sie ma dobry chumor to wszystko idzie lepiej -3mam kciuki za test ciązowy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn-iu leż w łozku i nie wychodz nigdzie !!!! bidulko Ty nasza 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dopiero wróciłam od dentysty w koncu skonczyła mi leczyc kanałowo szósteczkę (zreszta pierwszy raz mialam kanał) poleciałam jeszcze na rentgena ząbka,zeby sprawdzic czy wszystko oki,-jest dobrze. Chociaż tyle dobrego. A u mnie nic jeszcze plamien nie ma - a też juz chce dostac!!!zeby znow sie starac !!! bo kwiecien jest nasz Trini :-D Bobas justyny jest świetny !!!!!!!!!!!!! superancki...też pomyslalam o chlopczyku,....ale kto wie moze to taka ruchliwa dziewuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×