Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadira - dziękuję za maila 🌻 - takiego nie miałam:) Podleczysz się teraz - mniej problemów na przyszłość:) A dzidzia będzie - zobaczysz:) Ale z Ciebie pracuś - aż zaczynam mieć wyrzuty sumienia! Normalnie z tego wszystkiego idę postawić pranie!;) Zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz wrocilam .....podeslalam Wam zdjecia na poczte...takze kto jest zaimteresowany to moze podejrzec....teraz zmykam cos zjesc i do pracy....pozdrowionka dla Was i do nastepnego razu...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja ....Wyslalo mi prawdopodobnie tylko po 1 zdjeciu...przepraszam i 3 pozpstale wysle Wam wieczorkiem jak wroce z pracy .....bo teraz juz sie spiesze....buzki........👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochane Misiaki :) ja wpadłam tylko na chwilke. jak wiecie mam pełno biegania zeby załatwic pozwolenia na budowe domku. wstaje o 6 rano sprzatanie, pranie gotowanie potem do miasta i jeszcze musze wrocic zeby obiad podac całej rodzinie o 16. eh maja ze mna za dobrze. Ale modpczytuje i wiem c sie dzieje na forum i posmialam sie troche z tej pomaranczy, chyba fajne mamy forum ze tak duzo osob nas podczytuje prawda?? a to ewidentnie jest jakis szczyl i napewno nie zonaty bo my wiem jak to jest z sexem w malzenstwie ;) Jutro Miniek pracuje do pozna wiec wpadne na forum i napisze wiecej. Miłej nocki Babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki reszta zdjec poszla...do uslyszenia jutro ...buziaki...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam moje drogie panie...i widze ze zamieszanie znów ktoś wprowadził. Tryniu....ta osoba nie jet warta zadnego komentarza...bo po co dawac satysfakcje? a jej o to chodzi.... przykro tylko ze sa ludzie tak bezczelni:( Tryniu nie martw sie:). Szkoda tylko twoich nerwów. Martniu///horror to ty przeszłas:( nie zazdroszcze. Wiesz naucz swoja corcie lezenia na brzuszku...bo potem bedziesz miala z tym problemy. Moj Dawis nie cierpi:( a teraz musi...ech Voltare, Jadirko..dziekuje za pamiec....wypoczełam i wróciłam juz do rzeczywistosci...ale było super:) Dla pozostałych pan całuski. napisze potem poniewaz Synia mam na kolanach:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) dziękuję Wam za ciepłe słowa :) właśnie wstalam ... spedziliśmy wczoraj z miniem cudowny wieczor ... najpierw zakupy - bo lodówka świeciła pustkami - następnie wizyta u teściów i kolacyjka - bo tesciowa nie chiala nas wypuścic bez niej ... a potem ogladanie filmiku w łożeczku z piwkiem i popcornem - dawno nie mialam meza tak dlugo dla siebie - bo przez ten projekt cały czas spedzał przy komputerze - wiecznie zamyslony i pochłonietny pracą ... dzisiaj mam ambitny plan posprzątnia mieszkanka - bo jutro jedziemy do W-wy - troche pobuszowac po sklepach i do kina na razie jednak nie zdecydowaliśmy się na który film do wyboru :Lejdis i Asterix na Olimpiadzie ... oraz American Gangster z Denzel-em Washington-onem :P całuje Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane znowu nie przeczytałam waszych wpisów wiec nie jestem na biezaco, moja niunia jest przeziebiona poza zaparciami i uklewaniem ma jakis cholerny katarek i az sie krztusi, własnie czekam na pediatre, musze isc do niej i ją obserwowac bo sie boje zeby sie znowu nie zakrztusiła teraz przez ten katar, odezwe sie w weekend jak bedzie w domu maz i sie zajmie pysią, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu miejmy nadzieje ze Twoja kruszynka szybko wyzdrowieje a te dolegliwosci to nic powaznego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Trinity juz po wizycie, malutka ma katar cały nos zawalony, na szczescie w płuckach czysto, dostala znowu całą recpete leków nie moge az patrzec jak spi i sie krztusi przez sen bidulka :(uciekam do apteki zajrze na dłuzej jutro i nadrobie zaległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :-D wszytskim dziekuję za troskę - jesteście kochane ❤️🌻 zawsze to spora dawka otuchy,która wiele znaczy ! duża buzka dla WAS 👄 u córeczki wszystko w porządku,rośnie,ładnie się rozwija.Tylko moja macica taka niesforna.Tak jak pisała martyn--ia dostałam fenoterol na skurcze...troszkę polezalam w szpitalu (oddzial patologii wspaniale odnowiony-nowe prysznice +łazienki ,a w dodatku pokoj mialam z nowymi łozkami i nowymi materacami - lepiej sie wysypialam niz w domu :P nawet biodra nie bolay ;) ) wypoczęłam i nawet zdążyłam się nauczyć na egzaminy (kolosalne!)ktore mialam we wtorek i srode.(z pierwszego dostalam 5 (!) a no nie lada wyczyn z tego przedmiotu mozecie mi wierzyc ;-) z drugiego tez zaliczylam,ale gość nie zdradzil mi oceny tylko powiedzial ze jedna z lepszych prac ;p ) czuje się teraz jak mały kujonek ale to bardzo miłe. w domu oczywiscie tylko ŁÓŻKO bo niestety od chodzenia od razu mam spięcia brzucha i to bolesne.A jak leże to brzuchalek sie spina tylko kilkanascie razy dziennie.Zreszta wole nie ryzykowac i musze mój mięśień macicy jak najczęsciej odciążac ;p w poniedziałek ostatni egazmin- ale to polecę na zgapach. Mąż teraz przejął wszystkie funkcje w domu i musi - gotowac,sprzatac i jeszcze zawiezc nasze szanowne dupeczki do szkoly i odebrac,bo moj samochod stoi pod domem i tak juz zostanie do porodu/. Teraz tylko sie modlę by moje dzieciatko zdrowe na swiat przyszło i zeby Bozia dala mi duzo sił !! Martyn--iu zastanawiam sie dlaczego monitor oddechu nie zadziałał ??? masz ten na sensory podłąćzane pod materac? buziaki dla Lenki oby szybko przestalo jej sie ulewac ! jeszcze raz caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Akasia - gratuluję egzaminów!!!🌻 Córcia wiedziała najwyraźniej, że jak nie uziemi mamy, to ta się nie nauczy do egzaminów i będzie się stresować - a tak to proszę bardzo - zadowolona, egzaminy zdane - jeszcze tylko odrobina cierpliwości, miejmy nadzieję szybki poród - i wtedy to dopiero będzie co świętować!:) Głaskanko dla brzusia! 🖐️ martyniu - 😘 dla Leneczki - trzymam za nią kciuki - niech jak najszybciej wraca do zdrówka! A tą lekarkę, która kazała Ci z nią biec do przychodni to powinni pół dnia na mrozie za karę trzymać!:P Tryni - udanych zakupów!:) Dianka - witamy, witamy - mam nadzieję, że wypoczynek udany?:) Marta - fotki i fryzurka - bardzo ładne:) Dziękuję:) Martika - oj nieładnie się tak z obietnicy nie wywiązywać!:P Miało być Cię dzisiaj dużo na forum i co?:P Buziaczki dla wszystkich niewymienionych! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty Akasiu sprytna dziewczynka jesteś.Moje GRATULACJE!!!!!!!!!!wykorzystałaś ten czas na piątkę z plusem. Teraz możesz leniuchować,niech córcia sobie spokojnie rośnie,aż do przyjścia na świat,juz tak dużo nie zostało.A czas leci nieubłaganie. Całuski dla Ciebie i córeczki👄 Piszesz o sensorach w materacu ,boże ,ale świat idzie do przodu pojęcia nie miałam,że coś takiego istnieje.12 lat temu nie było mowy o takich sprawach.Ale teraz wszystko się pozmieniało. Tryni-udanego i romantycznego:) wieczoru życze❤️!!!!!!!!!!!!!!! Martuś24-dziękuje za foteczkę:)Fajna fryzurka!!!!! Matt-Voltare-Dianko-Martiko-Justynki i reszta nie wymienionych koleżanek miłego i spokojnego weekendu Wam życze:) A tobie Martyniu i twojej malutkiej zwłaszcza niech ucieka od niej katarek i inne dolegliwości.Ściskam Was mocno🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu super ze jestes w domku słonko - mezus niech się stara - dobry z niego chłopak - mój z wszytkim też by pewnie sobie sobie poradził ale z gotowania musialaby go pewnie wyręczać mama albo teściowa :P ... leż sobie ladnie w łożeczku i niczym się nie stresuj :D malutka niech pięknie rośnie i dotrwa szczesliwie do terminu ... matryniu - pilniuj Leneczki niech szybciutko pozbedzie sie katarku - to i Ty bedziesz spokojniejsza ... 🌻 voltare - z tymi zakupami to raczej nie bedziemy przesadzać - połazimy troche po sklepach ... tesc ma imieniny to może mu sie coś kupi ... i oczywiście już wyżebrałam na mezu obietnice ze w Leroy Merlin kupi mi storczyka / to juz będzie \"przedwczesny\" prezent na Walnetynki / - zakochalam sie w tych kwiatach ... mam jednego i zamierzam powiekszać kolekcję ... za kazdym razem bede kupować z innym kolorem kwiatów ... w domu mam biały z zołtym środkiem - teraz na Boże Narodzenie ponownie mi kwitł :) no i do kina idziemy - na razie decyzja o filmie nie podjęta ... pozdrawiam wszystkie i przesyłam buziaki 👄 ... zycze tez spokojnej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niespodziewanie wcześniej ... fakt bez leków ale mój cykl twał zaledwie 23 dni :( Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20......................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........23................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przepraszam ze sie nie odzywałam ale troche miałam zmartwień w ostatnim czasie. Po pierwsze od jakiegoś tygodnia mam częste twardnienia brzucha,dzwoniłąm do swojego lekarza i kazał mi brać końskie dawki magnezu ale mam wrazenie ze tak średnio mi to pomaga,we wtorek wizyta i boje sie ze np.szyjka sie skraca albo cos innego. Poza tym zachorował mój bratanek - niby gorączka itd,nic takiego,wezwali pediatre która stwierdzila ze jest to mononulkeoza zakaźna - miałam z nim kilka razy kontakt no a bratowa też jest w ciązy i jest z nim na co dzień.Na szczęscie zrobili badanie z krwi i wyszły negatywne,poszli do innego lekarza który stwierdził ze to moze być różyczka,więc i tak źle i tak niedobrze. No i tak to leci... Ja staram sie oszczedzać teraz i czekam co mi lekarz powie we wtorek. Nawet za bardzo nie nadrobilam tego co tam napisałyśćie,postaram sie poczytać,widziałąm tylko ze Akasia jest juz w domku. No i w końcu wysłałam wam zdjęcia obiecane. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20......................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008 Przy okazji poprawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianja 24
Cześć kochane...jak tam sobota mija? Ja niestey ..chora jestem:(...wczoraj katarek..a dziś juz mnie rozłozyło na łopatki:( U tesciowej gorąco było...a wrócilam do domu..i 21 st..więc pewnie się przeziębiłam. Gorączki praktycznie nie amm bo 37, 3...ale samopoczucie...fatalne!! Głowa mnie bolo, katar dokucza...i nie mam siły na nic.. Tak wiec zmykam się kurowac..najgorsze ze nic nie mozna brać karmiąc piersią..żadnych witamin:(...pozdrawiam serdecznie i całuję. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki i juz sobota ,Ja dziś wyjezdzam całą paczka na nartki wiec wrócę copiero jutro. Ale nastrój mam kiepski. złapałam doła i jest mi smutno sama nie wiem dla czego . :/ Jakos tak ostatnio przychodza do mnie złe mysli ze moze powinnam przyzwyczajac sie ze nigdy nie będziemy mieli dziecka ? Skoro nie ma przyczyny to jak lekarze maja pomuc? Uciekam zeby złych fluidów nie przesyłac dalej. Miłego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane:) dziękuje w imieniu LEnki za zyczenie powrotu do zdrowia, narazie jest bez zmian no ale dopiero od wczoraj bierze leki,dzis w nocy dwa razy włączył sie monitor, ale mje dziecko sobie smaczne spało, oczywiscie potrząsnełam ją tak na wselki wypadek, kurcze zanim ona skonczy rok to ja sie chyba z nerwów wykończe.;) Trinit przykro mi z powodu @ akasiu witaj [ kwait] gratuluję egzaminów, lez i odpoczywaj teraz dużo!! jadia fotki wysle ale narazie mam tylko jedną z Lenką po wyjsciu ze szpitala, bo czekam az schudnę;) i nie chce sie fotografowac:) ale jutro obiecuje zrobic to podesle Dianko dużo zdrówka elizo a ty jak zwykle na nartki- baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile bo sciagi do druku puszczam na poniedzialek...a tak to oczywiscie caly czas leżonko :-) biedulka Lenka - jak tak czytam Ciebie martyn--iu to mnie się zdaje ze też bede czuwac przy dziecku 24h na dobę... KSENIU nic się nie martw ruchami..czasami maluszek prawie przez caly dzien sie nie rusza po takim ostrym buszowaniu,tez tak mialam w tych tygodniach.Najlepiej sie dzieciaczki ruszają po jedzeniu :-D i wśrod ludzi,jak jest głosno. pozdrawiam i buziaki p.s z tego drugiego 4,5 :p Voltare masz rację - fachowcy zajmowali się córeczką,a ja mialam czas na naukę ! acha......dalej nie wiemy i nie mamy imienia dla naszej dziewuszki... była już Enid ( ale zbyt oryginalne) NAdia królowała przez miesiąc ( ale cos mi nie pasuje) no i nie mam kompletnie pojęcia. Poszłabym po martyni i nazwała Lena bo to piękne imię ale mąż z kolei kręci nosem i masz babo placek buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... już jestem ... padnięta bo @ daje mi się we znaki ... martyniu nie oczekiwałam ze nie przyjdzie wcale ale myslalam ze chociaz cykl bedzie troche dłużej trwać - a tak masz babo placek - tylko ręce załamywac - bo co to jest 23 dni :( akasiu, martyniu, dianeczko, kukusiu dbajcie o siebie słonka i o wasze słoneczka też :) Ksenieczko piękne zdjęcia - brzuchalek taki sliczny i duzy - nic się nie martw mały królewicz przyjdzie na swiat w terminie piękny i zdrowy ... akasiu mi się podoba Enid naprawdę - chociaz orginalne fakt :P mojemu miniowi podoba się Lenka i kto to wie co bedzie jak kiedyś bedę miec dziewczynkę ? pewnie i tak bedzie dylemat :P zmykam do wyrka bo mnie brzuszek napiernicza ... zaraz zapodamy sobie jakis fajny fimik ... aha byłam na Asterixie na Olimpiadzie - hmmm - raczej przeciętny ... teraz się zastanawiam co bym powiedziala po Lejdis ale sama dokonałam wyboru .... :P i ... mam kolejnego storczyka - jest cudny rozowo-zielonkawo -amarantowy ... nie mogłam sie zdecydowac bo był duży wybór na razie jedsnak bedę chodować Phalaenopsis -y bo sa najłatwiejsze w uprawie ... udało mi się tez minia naciągnac na dwie bluzeczki w Carry - za 19.90 sztuka także chyba w marę byłam rozsądna :P na razie kochane - buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki:) Tryni - Ech z tym @! Ale widzę, że przynajmnie wyjazd się udał. A my dzisiaj byliśmy na zakupach ale takich bardziej "konsumpcyjnych" - zresztą i tak wróciłam po nich tak zjechana, jakbym przeleciała całe miasto wzdłuż i wszerz na piechotę. A w domu się okazało, że i tak o kilku rzeczach zapomnieliśmy:P A co do kwiatków to ja od jakiegoś czasu sprowadzam do domu wszelkiej maści fiołki - w uprawie łatwe, a kwitną prześlicznie i to w różnych kolorach!:) akasia - taka pilna studentka, a na ściągach jedzie - :P Ale fakt faktem, czasem inaczej się nie da - ja miałam taki egzamin - znaliśmy wcześniej pytania ale było ich okropnie dużo. Miałam mini-ściągi chyba z tydzień je robiłam - pisałam, zmniejszałam itp... i schowałam je spięte gumką w rękawie - specjalnie na tą okazję sprawiłam sobie sweterek z szerokimi rękawami i na końcu mankietu wszyłam sobie gumkę, żeby nie wypadły:P No i nie wypadły, ale za to gumka, która je trzymała - pękła i w ten oto sposób miałam cały rękaw wypełniony kilkudziesięcioma karteczkami:P - rany jak jak się nakombinowałam żeby potem wyjąć właściwą! A potem, żeby wyjść z sali i uniknąć wpadki podczas której zawartość rękawa wylądowała by na podłodze:P Co do imienia - ja dla własnej dzidzi preferowałabym jakieś bardziej tradycyjne Ania albo Ewa - aczkolwiek podoba mi się masa innych imion i nie dziwię się, że tak ciężko wybrać jest właśnie TO:) Kseniu - dziękuję za zdjęcia - super brzuchalek a zdjęcia przepiękne - takie artystyczne:) Miejmy nadzieję, że wszystkie zdrowotne wątpliwości okażą się niepotrzebne:) martynia - 😘 dla Lenki! Dianka - Szybkiego powrotu do zdrowia! 🌻 Elizka - udanej zabawy! I jak najmniej siniaków:P I ZERO SMUTKóW - to wcale nie sprzyja ani starankom ani dobrej zabawie!!! Zajrzę później, bo K. próbuje się dostać do komputera:P Po 🌻 dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane .... a co to sezon na misia rozpoczety ? meldować sie paskudki :P własnie wypiłam kawusię ... zaraz biore sie za obiadek ... minio poźniej wraca z pracy bo jeszcze jedzie na Moto Expo motorki pooglądać - ehh - pewnie sobie tego nie odpusci - bo ja widzi jakas ciekawa maszynę to chodzi jak blędny rycerz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ale piekne te imionka ja to mam jzu wybrane dla coreczki, bedzie Hania :) to juz wybrane było 2 lata temu przy pierwszej ciazy i tak zostanie ale jak znam zycie u mnie pierwszy bedzie chlopak a dla chlopaka maz wybiera imie ja sie nie wtracam :) eh piekna pogoda dzis u nas tak przy niedzieli, w ogrodeczku wlasnie zaczeły wychoidzic z ziemi tulipany a mamy dopiero luty :( Wczoraj blismy na ostatkach u znajomch maja mała Oliwie, sliczniutka ale jakos dostalam doła jak rocilismy i zatesknilam znowu i chce szybciutko byc w ciazy. Ostatniego lutego jedziemy do kliniki i jak wniki beda ok i juz nie bede iala tych bakcylow to juz bedziemy mysleli o ciazy :):):):):):);):):):):):):):):):) juz sie nie moge doczekac 3 maja jeszcze brat mojego meza sie zeni i ja jestem swiadkowa :) i znowu problem bo musze znalesc jakas super kiecke. Dalej trzymam diete udało mi sie juz schudnąc 5 kg. po tych tabsach na tarczyce dostalam bardzo szybko @ w 30 dniu i mialam tylko 4 dni :) zazdroszcze wam dziewczynki te co macie juz dzieciaczki albo te co juz oczekuja, jakie to musi byc piekne jak sie wie ze ma sie juz dzidziusia a my oczekujace musimy cał czas wierzyc i miec nadzieje ok zmykam do Miska bo samotny siedzi sobie. buzka i milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28.02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24..................... 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008 Pozdrawiam Was Kochane po dłuuugiej przerwie. Dziękuję za zdjęcia i pamięć. U mnie poza tym, że od pół roku realizuję marzenia zawodowe. Dlatego dużo czasu zamuje mi nauka i praca po godzinach. Jedank postanowiłam, że nie pozwilę, aby to tylko zdominowało moje życie. Jestem obecnie na Duphastonie i Brom- ku Czuję się dorze. Obraz moich jajnków już nie przypomia PCO..tylko ten brak @ echhh i hirsutyzm blee... no ale zawsze mogło by być gorzej ;) W marcu jak dobrze pójdzie czeka mnie laparo- trochę się boję.. Ale w końcu trzeba działać. Całuję Was i nowo narodzone dzieciątka .. widzę, że mam imienniczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczko słonko jak miło ze się odezwałas - zaglądaj do nas częsciej ... widzę ze nie tracisz czasu i zainwestowałaś w realizajcje marzeń ... dobrze ze z leczeniem troszke do przodu - zawsze to jakas pociecha ... u mnie dzis okazało się ze jak robię cannelloni to mam gości w domku bo mój szwagier z dziewczyną i brat z nażeczoną stwierdzili ze jak gotuje takie przysnosci to oni nie moga przegapić okazji - także ugotowalam jak dla armii do tego upiekłam drożdzowe z kruszonką ... dużo winka i mieliśmy super wyżerkę w włoskim stylu bo było dosyć głośno :P widzę ze dzisiaj z pisanie kiepsko ..mam nadzieję ze to przez wekendowe wyjazdy z domku i leniuchowanie ... zmykam i ja idę ogladac Mumię ... całuski dla wszystkich 👄 pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co prawda późno,ale lepiej niż wcale!!!!! Tryni -ty to sprytna dziewczynka jesteś,ugotuje ,upiecze i przy okazji dobrze sie bawi.🌻Może wyślesz nam foteczkę swoich pięknych storczyków.Bluzeczki pewnie też sa super.Ciesze się,że weekend się udał.:):) Lenko -my nie miałyśmy jeszcze przyjemności się poznać,ale witam po długiej nieobecności i zaglądaj i pisz co u Ciebie częściej:) Ja niestety nie wysyłałam do Ciebie żadnych fotek , bo nie mam twojego adresu maila.Trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!!!!! Martiko-ale postępy 5 kg.mniej to sporo ,może i mnie to zmotywuje,by bardziej zadbać o swój wygląd ,bo nie moge patrzyć na siebie w chwili obecnej.:) Martyniu-mam nadzieje,że Lence już katarek zmalał i jej ulżyło.Macie śliczne zdjęcie na klasie śliczne z Was dziewczyny❤️ Co do imion mnie dla dziewczynki podoba się Dorotka ,Oleńka,kiedyś też podobała mi sie Zuzia,ale teraz co 2 dziewczynka ma to imię.A dla chłopca pojęcia nie mam... Dianeczko-mam nadzieje,że choróbsko ustąpiło i masz się lepiej.1000👄dla Ciebie i Dawidka. Kseniu-zdjęcia śliczne ,strasznie mi sie podobają,a ty wyglądasz przeuroczo:)Nic się nie martw na pewno wszystko będzie dobrze,lekarz Cię uspokoi.🌻 Elizko-mam nadzieje,że na stoku humorek wróci,a smuteczki zostaną w tyle.Będziesz mama i nie myśl,ze może być inaczej ❤️:) Voltare-a co u Ciebie???🌻 Spokojnej nocy życze Wszystkim wymienionym i niewymienionym Koleżankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×