Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No mam chwilkę to piszę:) Trinitko kochanie myślami jestem z Tobą, bądź dzisiaj dzielna 👄 Voltare - kiedy jakiś test w końcu zrobisz, bo ja już z nerwów nie wytrzymuje :) Chociaż niemal wiem, że nie ma co się martwić, bo węszę coś, ale póki co ciiiiii :))) Tylko już nas nie trzymaj tak w niepewności :) Jadirko kochanie a jak Ty się czujesz ? Dzisiaj jedziemy do Świebodzina po auto, zobaczyć. A w nocy śniły mi się zęby, że mi wypadały. Wiecie jakiego mam teraz stracha ? Raz w życiu maiałam tylko taki sen i to w strasznie niemiłych okolicznościach :( Buziaczki dziewczynki i kochane odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - uwazajcie na siebie - mi tez jak snia się zęby to zawsze mnie jakiś pech dopada i naprawdę w to wierzę tak samo jak w sniące się psy - które oznaczają wrednego człowieka koła nas ... troszkę prawdy w tym jest takze uwazajcie na drodze kochani a autko przepatrzcie dokładnie bo lepiej dmuchac na zimne i podejść do zakupu na spokojnie ... trochę mam stracha - przed bólem i diagnozą ... modlę się by wszystko poszło sprawnie ... jadirko ja zaluję ze nie poszliśmy na Lejdis tylko na asterixa bo był taki sobie ale na Lejdis i tak pójde sama w naszym mieście jest takie malutkie jeszcze pamiętajace czasy wczesnego Gierka kino - a co mi tam ze tyłek bedzie mnie bolała po pól godzinie siedzenia - jak warto się posmiac to się trochę pomęczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki🌻 Ja po leku ok .Z tym,ze spać mi się strasznie chce... Martt-wiesz uważajcie na siebie,bo ten sen nie wróży nic dobrego. Daj znać jak będziesz już z powrotem.Powodzenia.❤️ Elizko-:) Tryni -nic się nie martw będzie dobrze,jak masz ketonal w domu to dobrze było by zażyć,to dobry lek przeciwbólowy.No ,ale oni tam napewno Cię zabezpieczą.Wiem skarbie ,że się denerwujesz pamiętaj ,że jestem z tobą myślami ,trzymam kciuki i modle się od równej 16. A --LEJDUS--tak Cię wciągnie,że na pewno nie wiedziała byś kiedy czas ,by Ci zleciał.Na prawde polecam. Voltare-daj coś znać,strasznie się niecierpliwie,uciekaj do tabelki nr.2:):) Martyniu-co tam u Was?????? Całuski dla reszty koleżanek,coś później skrobnę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki i zachęcam do pisania. Dla stałych bywalczyń 🌻 Zaglądam na wieści od Woltare a tu cisza. Kobieto, mamy paść z ciekawości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No i macie!:P Namówiłyście mnie na test dzisiaj po południu zamiast jutro rano :P i wyszła jedna krecha jak byk! A @ nadal brak. I teraz nie wiem, czy 2 krechy brak bo ciąży brak, czy brak, bo test popołudniowy. Chyba jutro gdzieś pojadę betę zrobić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwikę ... jestem troszkę zmeczona i boli mnie podbrzusze ... ale jajowody drożne - nic nie trzeba było przepychać kontrast pięknie sie rozlał .... dobrze ze to tylko chwilka bo badanie faktycznie bardzo nieprzyjemne ... teraz ide się relaksować - na razie kochane moje .... voltare - cały czas mam nadzieje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Właśnie wróciliśmy. Kupiliśmy autko. Scoda fabia. Bardzo fajne, super się prowadzi, ma fajne wyposażenie i jest zadbana. Super. Póki co padam na twarz. Więc napiszę wam coś jutro więcej z pracy. Póki co zajrzyjcie sobie na skrzynkę, bo wysłałam Wam zdjęcie mojej nowej fryzurki :) Zmieniłam się :) Zdążyłam jeszcze dzisiaj przed tym wszystkim iść do fryzjera :) Voltare kochanie - ja ciągle mam nadzieję, że @ już się nie pojawi :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór MAtt graulacje -miło jest miec nowy samochodzik .Zawsze to wszystkich cieszy , więc zycze udanych i bezpiecznych wycieczek :) Tryniu fajnie ze maszto juz w końcu za soba, a najważniejsze ze badanie nic złego nie wykazało. Teraz odpoczywaj brzuchem do góry :) Voltare najlepiej isc na bete bedziesz pewna a jak jestes w ciązy to może trzeba łykac np. duphaston -jak prawie wszystkie laseczki z naszego topiku .Więc lepiej wiedziec jak najwczesniej jest to możliwe . Jadira a ty gdzie jestes ,wpisałas sie o12 ze spiąca jestes i co śpisz cały dzień. :) Chyba nie ?? Pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki moje :) już wstałam - wczoraj połozylam się wcześnie i całą noc pzepłaam ładnie ... mezuś przed wyjściem do pracy spytalłjak się czuję - kochany z niego facet - na razie wszystko w porządku - palamienie ustało tylko głowa mnie boli ale pewnie to ciśnienie bo dziś taki pochmurny dzień ... ide zaparzyć sobie kawkę i obejrzeć dzień dobry TVn voltare jak się czujesz mmyszko? martyniu co u Ciebie ? olawd, madziarek, karolcia, mychass, paziaczek, leneczko, sysiu, katiu zagladajcie do nas czeciej ... po buziaku dla każdej mamusi i jej maleństwa👄, dala kazdej ciezaroweczki 👄 , i dla pozostalych wytrwałych starających się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!!!!!!!! Elizko-masz racje wpis był o 12,ale nie spałam ,poświęcałam wolny czas K.miał wczoraj wolne między zmianami w pracy dziś zaczął popołudniówki,wraca o 22.30 więc cały dzionek mogę poświęcić innym zadaniom i Wam oczywista sprawa. Tryni -ale się ciesze,SUPER nowina,teraz to już wyregulować tarczyce i myśle,że spadniesz do 2-ej tabelki.Czego życzę Ci z głębi serca🌻:) Martt-Gratuluje zakupu autka,i zdjęcie mi podeślij nowej bryczki,niech was bezpiecznie wozi po drogach i zero usterek. A fotka z nowa fryzurka -co tu mówić ślicznie wyglądasz.Będę szczera i jeśli o mnie chodzi to w tej jest Ci lepiej.🌻:) Voltare-skarbie zrób test z rana i ja mam nadal nadzieje ,że tamten test sie mylił i będzie jak u Dianki.Ściskam Cię mocno:) Miłego dzionka dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale chwilowo - mniek okupuje komputer ... jakaś dzisiaj niemrawa jestem - boli mnie głowa nawet kawusia nie pomogła :( voltare czekmy na wieści - jutro powrótka testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki kochane! @ nie ma:) Mężuś się nakręcił bardziej niż ja - dzwoni co chwilę z pracy i pyta czy przypadkiem @ nie przyszła:) Będziemy ryczeć oboje jak to wszystko okaże się fałszywym alarmem... Tryni - mówiłam? Zabieg musiał si udać! Warto było spróbować, bo przynajmniej w tej kwestii jesteś spokojniejsza i wiesz, że od tej strony natury poprawiać nie trzeba:) Trzymam kciuki za tą Twoją tarczycę - powal potwora na łopatki!;) Martt - bardzo ładna fryzurka:) Dopiero dzisiaj miałam okazję popodziwiać, bo wczoraj chyba cały topik zaczął jednocześnie ściągać to zdjęcie i cały czas wywalało mi komunikaty, że jest za duże obciążenie jeżeli chodzi o ten plik:D Gratuluję zakupu autka:) Jeżeli by się tak z dzidzią udało, to na jesień też musielibyśmy pomyśleć o wymianie naszego pojazdu. Ten jest ok jeżeli chodzi o jazdę, ale zdecydowanie zbyt mały jeżeli chodzi o ulokowanie w nim nas i dzieciaczka wraz z akcesoriami;) jadirka - ktoś tu obiecywał poświęcić więcej czasu topikowi...;) Mój mężuś też dzisiaj do późna w pracy, więc mam okazję poszaleć na kompie;) Testu jutro nie robię - chciałabym być pewniejsza - może w czwartek albo piątek rano a na sobotę spróbuję zarejestrować się do gina - z tym że chyba pojedziemy do tego starego na tę jedną wizytę - ma dobry sprzęt, a nigdy nie robił problemu, żeby gdzieś nas wcisnąć na wybrany termin. Do kliniki nie dam rady się dostać zaledwie z 3 dniowym wyprzedzeniem, więc muszę wymyśleć coś "zastępczego";) 😘😘😘 dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem skarbeńki -mnie pochłonęło dziś zadanie dla mojego synka. I wczytałam się w forum o tarczycy,ale mam dość. Tak ,że przepraszam Voltare poprawie się.Cały czas jej niema@Super niech już nie przychodzi,musimy czary odprawić dziewczyny i przegonić ja od naszej Voltarki. Tryni wysłałam ci e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira - a bierzesz ten lek według wskazań tej "miłej" Pani Doktor, czy rozglądasz się za innym endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przez pierwszy tydzień,biorę połowę z zaleconej dawki ,niech organizm się przyzwyczai potem wezmę cała dawkę euthyroxu 50. a do tej pani D.już nie pójdę i najgorsze to ,że nie wiem gdzie i do kogo się udać.Czas pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! :) a co tu taka cisza - jeszcze nikt od rana nie zajrzał :P od rana boli mie głowa i zle sie czuję - nie wiem ale to chyba wina leków na tarczycę - jakoś serce mi wali jak młotek i aż szumi w uszach - trudno mi okreslić ale jak biorę większą dawkę to jest lepiej - nie wiem co zrobić - ale na razie chyba nie będe dawek sobie sama zmieniać ... do tego dziś 12 dc a śluzu ani słychu - zastanawiam sie czy to przez Hsg czy dlatego ze mam wysokie Tsh i stąd te zaburzenia :( ehhh - chcę już poczatku marca i wizyty u endo - by wreszcie ruszyć z tą tarczycą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miłego dnia życze wszytskim kolezankom :) Trini - spokojnie, nic się nie denerwuj. Marzec już za pasem. Więc spokojnie czekaj bez nerwów, bo nerwy nie pomagają, wiesz o tym. Będzie dobrze. Dużo kochanie odpoczywaj! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też chcę już marca !!! a nawet i początku kwietnia :-D Trini nic się nie martw napewno Ci podleczy - tylko go pogon by szybciej to zrobił :p Voltare czekam na bobaska xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dla wszystkich pozostałych całusy👄 zmykam do wyrka aaaa...trini z tego co pamietam to Twoj mezus ma tak jak i moj urodzinki w lutym?! ja swojemu zamowilam w sklepie internetowym poduszke ortopedyczna ledzwiowa (duzo siedzi i ma problem z kregoslupem).Taką do spania juz ma ;) p.s karolcia gdzie TY sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha....mój męzus własnie pojechał do mnie na uczelnie zostawić podanie o przyznanie mi indywidualnej organizacji studiów ;) hhiihii pewnie sobie przypomniał jak to 15 lat temu sam kończył studia :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - mój miniek juz miał urodzinki 5 lutego - ostatnio kupujemy sobie tylko jakieś drobiazgi - leczenie i inne wydatki nam sporo budżetu pochłaniaja także cieszymy się tym co mamy :) byliśmy zresztą na wyprzedażach także na razie koniec szaleństw :P tak jak Wam pisalam ja już dostałam na walentynki storczyka a mino dostanie bokserki ... do tego zrobie pyszną kolacyjkę i niespodziankę - bo kupiłam takie musujace kule do kąpieli nazywają się \"Tropical Kiss \"... do tego bacardi watermelon i bedzie super - uwielbiam takie wieczorne kąpiele razem ...wtedy rozmawiamy i relaksujemy się a zapach świeczek i wody dziala na nas odprezająco ... potem może jakiś fajny filmik i caly wieczór w lożeczku - ummm - już sie nie moge doczekać ;) a Wy dziewczynki co planujecie na jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - voltare ja tez czekam na wspaniałą wiesć - nie może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Akasiu wybrane imię??? Ja też chcę już kwietnia, a najlepiej to maja, żeby już było po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce juz wiosny :P chce by tarczyca była juz wyregulowana i zeby mozna było sie starać i mieć nadzieję ze wreszcie się uda ... własnie akasiu jak malutka bedzie mieć na imię ? zastanawiacie się jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... na 5 marca jestem zapisana do kliniki leczenia nieplodnosci ... tego samego dnia mam wizytę u endo - ale nie moge sie do niego dodzwonić i by potwierdzić wizyte bo wyskakuje mi ze numer jest niepoprawny - mam nadzieję ze to chwilowa niedyspozycja lini telefonicznej ... zresztą zadzwonie do centali tej przychodni lekarskiej i wszystkiego się dowiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! U mnie nic nowego,wiec nie mam o czym pisac narazie,ale juz troszke lepiej mi sie uklada z mezusiem,tak mysle,mam nadzieje ze wszystko sie ulozy miedzy nami,powoli do tego dazymy.Chcialam sie Was o cos zapytac,szukam ziolek dla kolezanki na nie plodnosc,slyszalam o jakiejs mieszance ziol,ale nie wiem gdzie tego szukac i jaka to nazwa.A co tam u Was? Pozdrawiam Was,buziaczki. PS.Dzis pogoda ponura i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×