Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ja jestem z Głogowa, to daleko od Warszawy :) 100 km od Wrocławia jak się jedzie na Zieloną Górę. :) Ponoć wczoraj wiało w całym kraju. I do tego chyba ciśnienie spadło fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie szalało wiatrzysko... Zbieram się bo muszę oddać do poprawki gorset, i szukać garniturka dla mężusia :) jej to takie szczęscie niegdy nie pomyślałam że taka szczęśliwa będę organizując swój ślub i to wszystko.. Ciężko było z rezerwacją terminu pojechałam sama chciałam na 10 maja ale jakaś para mnie uprzedziła :( więdz pozostał 17 maj na 13 :D Super. Później nie chciała mnie wpisać zostawiłam oryginały aktów żeby wiedziała jak mi zależy hihi no i ok 14 przyjechałam z moim kochanym podpisaliśmy wszystkie papiery :) Świadkowie już poproszeni jestem wniebowzięta. A moja mamusia chodzi ciągle uśmiechnięta hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - no to swietnie, że do ołtarza pójdziecie we trójkę :) I to już niedługo :) GRATULUJĘ :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :) trzymajcie się lecę wszystko ogarniać dopóki mam siły bo po południu już padam usypiam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... napisałam sie ... napisalam i mi wszystko wcieło .... wrrrr martt ze sprzataniem dalam sobie juz na razie spokój ... wczoraj leniuchowalam cały dzień :P marto 1983 - to buciki sa na śub - było tak od razu - GRATULACJE - to już pójdziecie do ołtarza we trójkę :) super :D u nas też wiało calą noc - boli mnie straszniegłowa - taka pogoda ze szok ... zmykam na kawusię ... całuje Was wszysciutkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie🌻 Wybaczcie ale ja tylko sie zameldowac:PCos mnie chyba jakies grypsko bierze bo gardlo mnie boli, kicham i troche katarek mam.....biore zaraz duzy kubek goracej herbaty z miodem , cytrynka i sokiem malinowym i pod kolderke:):):):)Wszystkie serdecznie pozdrawiam i pamietajcie ze trzymam kciuki za Was wszystkie:P:P:P:PBuziaki👄 i zycze milego dnia....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! a ja wlasie mam sieste poobiednia a raczej pozupn a bo nic innego dzisiaj nie jem :) byłam ranoi a USg u jednej pani doktor u nas w szpitalu załatwilam z nia ze lecze sie w klinice ale na usg bede chodziła do niej bo mam na miejscu i za darmo a w klinice place 80 zeta za usg i jeszce tak daleko trzeba jezdzic. Fajnie przynajmniej troche zaoszczedze. A na usg wyszłoi e w prawym jajniku mam jeden dominujcy pęcherzyk i ma juz 15 mm czyli w poniedziałek biore pregnyl i do dzieła :) i tak duzych nadziei sobie nie robie ale samo staranie sie jest bardzooo przyjemnie ;) ;) ok zmykam koncze to sprzatanie i robie sobie małe spa na powrot mezusia bo jutro o 15 bedzie :) zajrze do was jeszcze wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na18 lecę do ginekologa na usg wizyta przyspieszona bo boli mnie strasznie lewa strona i mam wrażenie jakbym miała @ dostać.. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka - wrocilam wlasnie z pierwszego dnia pracy , nie bylo az tak zle wiec moze troszke popracuje ( min 2 miesiace lub max 4 ) , chyba przezyje a kasa sie przyda . 👄 marta 1983 - na gardelko w ciazy kiedys pani w aptece polecila mi propolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto 1983 trzymaj się kochana i nie martw się na zapas - będzie dobrze wiem to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dziś wypytam ginekolog co mogę brać na gardło na ból głowy gdyby się pojawił i czy mogę pić herbatkę imbirową.. Podobno ona pomaga na mdłości tzn je zmniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pomaga i mozna ... na mdłości także dobre jest takze jedzenie migdałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na sekundkę, żeby napisać iż mam się dobrze.Trochę popuchłam, ale to pewno normalne w 9 miesiącu. Chodzę jak słoń, a maleństwo kopie mocno. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super martusiu - chciałam zerknąć na maleństwo ale się coś jest z linkiem niby się otwiera ale nie widać tego co potrzeba ! moze źle patrzę ? voltare, jadirko gdzie jesteście - cos cicho u nas wieczorkami ... ja wlaśnie przyjechalam z zakupów ... wypakowałam wszytko i lodówka się trochę zapełniła ... jutro minio ma urlop także spędzimy cały dzień razem - jupi :) kukusiu - całuję kochanie - niby słonik z Ciebie ale jak uroczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto 1983 dopisuję CIe do tabelki ... w sumie Ty, ja i pazia jesteśmy z tej samej okolicy :) Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. ...ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ........ .23.03.08 Voltare ......................31..............70.................. .. 11.03.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice...........24.............16.......... ........ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8.............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ ......ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 21.03.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37.............. .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............27........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........5.............13.11.2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadam podpisać listę i uciekam do łazienki - robiłam dzisiaj z takim zapałem farsz do krokietów, że poparzyłam paluchy i zaraz normalnie się wścieknę tak pieką! Pcham je co chwila pod zimną wodę, ale to pomaga tylko na chwilę Normalnie sierota ze mnie! Mam nadzieję tylko, że bąble nie powyskakują Jutro mężuś ma 2 zmianę, więc będę miała dla Was więcej czasu 🖐️ PS. Mówiłam, że będzie powtórka z rozrywki z poprzedniego miesiąca - 29dc zbliża się ku końcowi, a @ nadal brak. Nauczona przykrym doświadczeniem nie napalam się- przyznam się że nawet postanowiłam trochę "pokusić" los w tym cyklu - imprezka na Dzień Kobiet , po 2-3 kawy dziennie i w ogóle zero uważania na siebie. Testu nie robię - pobijam kolejny "rekord" - ostatnio było 34 dni, więc teraz zatestuję dopiero wówczas, jeżeli dobiję do 35dc Spadam pod kran !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam laseczki i powoli powoli dbiegamy do końca tygodnia :) Weekend juz tuz tuz :) A niebawem swięta i co ty pichcic , chyba zrobę place Pijak bo to ostatnio podeszło mojej rodzince :) a tak na marginesie do jak ten czas leci -Kukusia juz w 9mcu szok, pamiętam jak dzis jak sie starała i jaka była rozgoryczona .Fajnie Kukusiu ze juz powoli meta :) Tak ten czas szybko leci z jednej strony fajnie ale z drugiej dopada mnie dołek ze tyle miesiecy i nadal nic, Tak sie boje zeby się nie okazało ze nasze topikowe dzieciątka pójdą do szkoły a ja nadal jak ta durna będe miała nadzieje ze w końcu mi sie uda, Ile to juz miesięcy udawania ze wszystko ok, ze bedzie dobrze . Dobra spadam bo zanudzam Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kukusiu - moje gratulacje w wytrwaniu :) Już nieługo maleństwo będzie cieszyć twój dom :) Super :) Martuś - bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze. Musiało tak być :) Tez chciałam zobaczyć fotosik maleństwa, ale mi nie wyskakuje, coś nie tak z tym linkiem chyba jest. Ale możesz nam na skrzynkę emailową powysyłać :) Niektóre z nas po kliknięciu na link podają maila, więc wysyłaj :) Olawd - bardzo się cieszę, że w pracy Ci się podobało. A co to za praca jeśli można zapytać. jakiego rodzaju ? ja np. pracuję w biblioltece :) Voltare- i pewnie, że to zdrowe podejście nie oszczędzać się bo może jestem w ciąży. Jak się nie będzie jej wyczekiwać, to ona w końcu przyjdzie. Ja wczoraj poszłam na rolletic. Elizko - nie przynudzasz. Mnie ostatnio tez takie myśli nachodzą, że ja chyba nie będę mamusią. Dzisiaj w nocy nawet mi się śniła wizyta u ginekologa, jaka czeka mnie w przyszłym miesiącu (monitorowanie cyklu) i co mi mówi lekarz patrząc na moje wyniki. Eh. 🌻 Trini - 🌻👄 Ja jak już wcześniej wspomniałam byłam wczoraj na rolleticu. Jak mnie mięśnie ud bolą i stopy. Masakra. Jak po wysiłku fizycznym. Ale trudno żeby być piękną trzeba pocierpieć. On rozbija tkankę tłuszczową, redukuje celulit i ujędrnia skórę, więc warto, a wiem że pomaga. Mój mąż wczoraj dostał, można tak pwoiedzieć, awans. Przenoszą go do innego działu. Będzie miał większe możłiwości rozwoju i będzie odpowiedzialny za kontakty z zagranicą czy coś takiego. Za wiele z tego to ja nie rozumiem :) Za chwilkę będę dzwonić się dowiadywać o wyniki egzaminu tego drugiego i mam nadzieję, ze to będzie zdane. Bo byłam tego egzaminu pewna, a teraz to głowy uciąć nie daję. Jak będę coś wiedzieć to dam znać. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... mnie dopadło zapalenie pecherza :( siusiałam w nocy kilka razy do tego ten piekielny ból ... wałsnie zaparzylam sobie herbatkę zurawinową ... i jak nie pomoze to lecię do apteki po Urosept lub Urinal ... poczułam wiosnę i mi wychodzi - w sumie noszenie moich nowych balerinek na płaskiej i cienkiej podeszwie :( Elizko masz to samo co ja - ciesze się z każdej ciązy na forum ale czasem ogrania mnie takie zwatpienie ze szok - zastanawiam kiedy nastąpi ten wlasciwy moment ze też poczuję się szczesliwa na max-a ... czy do 40 -stki bede miala już swoje dziecko ? ale grunt t opozytywne nastawienie i staram się nie mysleć o tym bo chyba bym się zadręczyła ... matt - super ze męzus awansowal - nie ma to jak się rozwijać i byc zadowolonym z pracy - moj maż tez ostatnio dostal podwyżkę i cieszymy się z tego bo bedzie znowu troszke do przodu - zważywszy ze ja siedze w domku to cos na plus :) voltare życze ci z calego serca dwóch krech na teście ... nalezy Ci sie kobietko - tyle się juz naczekalaś - najdluzej z nas - kiedyś może przelamiesz tą złą passę - może własnie niebawem ? :) całuję Was wszystkie 👄 bardzo bardzo mocno :aksię i kukusię najmocniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia na maila poszły :) hihi jadę dzisiaj do koleżanki wygadać się zobaczyć jej maleństwo ale radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś śliczna fasoleczka, jeszcze raz serdecznie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:* odrazu przepraszam ze mao pisze wsumie wogole ale jak wiecie neta mam tylko wprzcy a troszke roboty było ostatnio i zero czasu:( U mnie ogolniej akies takie zadźumienie czuje sie jak bym stała obok siebie jak bympatrzyla na swoje rzycie z boku, jak by mnie to niedotyczylo:( niewiem co sie dzieje .. powoli uswiadamiam sobie ze niebedzie w naszym domu dzieci ze nigdy nieusłysze mamusiu kocham cie.. az mi lzy lecamasakra ostatnio to byle reklama i lzy:( Mąż skonczyl te witaminki i jest umowiony na przyszly tydzien na badania ponowne spwrmy zobaczymy czy cos sie zmienilo czy nie.... ja chche isc wkoncu zbadac tarczyce usg i badania. Własniem amm pytanie czy po skierowanie na zbadanie hormonow taczycy tzreba isc do ogolnego lekarza internisty czy moze mi to dac moja gin do ktorej chodze prywatnie??? dobrze ze chociaz słłonko za oknem to troszke lepiej sie czlowiekowi robi na sercu:) buziaki laseczki:**:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. ...ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ........ .23.03.08 Voltare ......................31..............70.................. .. 11.03.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8.............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ ......ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 21.03.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37........... ... .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............27........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........5.............13.11.2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - na badanie hormonów nie dostaje się skierowania. Te badania są bardzo drogie, więc nie są na kasę chorych. Idź tylko, bądź skontaktuj się ze swoim ginem żeby Ci powiedział w którym dc i jakie hormony masz zrobić. Bo nie można ich robić o każdej porze. Ja np. będe teraz szła na LH, TSH, PRL, FSH między 2 a 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam drugi egzamin, więc sesję mam już z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×