Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam :) O Tryniu to Ty dzisiaj jestes rannym ptaszkiem :) U mnie 0 stopni , juz mam dosc takiej byle jakiej pogody , a jak bedzie weekend to bedzie padało :( A ja chce jechac na narty zycze powodzenia Tryniu na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wpadłam tylko po to żeby życzyć trini powodzenia, ale widzę że już jej nie ma. Ale i tak trzymam za nią kciukasy. Ja mam dzisiaj smutny dzień, więc nie będę tutaj smęcić :( Chyba przez tą beznadziejną pogodę :( Buziole i trzyamcie się cieplutko kochane moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem kochane ... nie siedziałam długo w W-wie bo zimnica do tego nagadałayśmy sie z kolezanką do bólu ... a więc w klinice na razie super - jestem w miarę zadowolona jak na pierwsza wizytę ... trochę się tylko wysiedziałam - bo tam nie ma ustalonej godziny wizyty ... lekarz obejrzal hsg i powiedzial ze super ze mam drożne jajowody ... powiedziałam mu o naszych staranich, leczeniu i o tarczycy ... kazał mi ustabilizować Tsh - bo podejrzewa ze to w 90% jest przyczyną naszych niepowodzeń - chociaż jak zaznaczył może się zdażyc ze jeszcze sie znajdzie coś do podleczenia ... dostałam skierownaie na hormony, usg oraz miniek musi zrobić ponowne badanko nasienia i w razie czego przenieść się do poradni andrologicznej ... co najwazniejsze dostałam namiary na dobrego lekarza który specjalizuje się w chorobach tarzycy ... na razie zbijam Tsh i po ustabilizowaniu umawiam się na kolejną wizytę ... co do endo to zwiększył mi dawkę euthyroxu na 7x50 po 4 tygodniach mam zbadać poziom i w razie czego czeka mnie przejscie na 75 ale to powoli bo organizm może się buntować ... na razie jednak zamierzam zadzwonic do tej lekarki co mi polecił gin i umowić sie na pierwszą wizytę ... to tyle ... zmykam na obiadek bo jestem glodna jak wilk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! trinity27-Mam nadzieje ze wszystko poszło ok,o widzę ze masz większą dawkę tabletek i na pewno to Ci pomoże,bo miałaś za małą dawkę,tak mi sie wydaje.Nie odzywałam sie długo,ale nie zawsze mam dostęp do neta,u mnie nic nowego,tylko ze musiałam wizytę przełożyć dopiero na 8kwietnia w klinice,bo coś mi sie poprzestawiało z organizmem. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini_____no i super, poszlo do przodu i teraz juz bedzie tylko lepiej, czego ci zycze z calego serca❤️ Pozdrawiam wszytkie foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oj chyba dzisiaj powiało chłodem nie tylko na dworze - coś widzę Wasz zapał do pisania również się nieco ochłodził;) Tryni - i bardzo dobrze - nowe miejsce, nowy lekarz i nowa koncepcja w leczeniu potrafią obudzić nowe nadzieje i chęci do dalszych działań:) Mam nadzieję, że teraz już w miarę szybko uda Ci się doprowadzić do porządku sprawy tarczycowe i w końcu osiągniesz wymarzony cel. Grunt, że pojawił się nowy, konkretny plan działania 🌻 jadira - jak tam po wizycie u okulisty? Mam nadzieję, że nie będziesz nas dłużej trzymała w niepewności - pisz do nas! Nie tłum w sobie smutku, bo człowiek jak przeżywa coś w samotności, wówczas bardziej cierpi - a nie ma przecież takiej potrzeby ❤️ martt - ej - kolejny smutny dzień? A nie za dużo ich przypadkiem ostatnio? Głowa do góry! Co to za smutasy? Przecież ma być dobrze i będzie dobrze! I takiej wersji się trzymaj! :) po 🌻 dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeczi Wy moje!!! U okulisty byłam,pani doktor przebadała mi moje bolące patrzałki,zmierzyła mi ciśnienie w oczach i stwierdziła ,że jest wszystko ok.Ucieszyło mnie to niezmiernie ,bo mój tatko nastraszył mnie,że to może być jaskra.Szłam tam z sercem na ramieniu,mówie wam cykora miałam jak nigdy,ale na szczęście wszystko w porządeczku. Tryni -myszko strasznie się ciesze ,że trafiłaś na takiego doktorka z prawdziwego zdarzenia ,teraz na pewno wszystko pójdzie jak po maśle i niedługo będziemy Ci gratulować🌻 Martt-a ty skarbeczku smuć nam tu ile wlezie,po to tu jesteśmy by się wspierać.Jak to koleżanka malolepsza napisała cycki do góry nie daj się smutkom i wracaj do nas prędziutko:) Voltare-ten przepis na gołąbki super,a uczta napewno będzie smakowita.Dzięki🌻 Martika,Elizko,xxmadziaraxx-🌻 Pozdrawiam całą resztę naszej topikowej ferajny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki - na razie jestem zadowolona ale co bedzie dalej nie wiem ... po prostu na razie zaczynam walkę z tarczyca a potem bedziemy się starac o dzidziulka ... takze robimy sobie przymusowy urlopik od starań - bo i tak by z tego nic nie wyszło skoro moje Tsh nie jest w normie ... mam nadzieję ze na przełomie maja i czerwca bedę już mogła podjac zdecydowane staranka ... staram się na razie myslec pozytywnie i odstawiam wszelkie leki ... tylko euthyrox i folik bede sobie aplikwać ... kupiłam sobie dziś fajne buciki - balerinki - na razie nie ma pogody zeby w nich śmigać ale już sie nie moge doczekać bo sa super wygodne ... voltare masz rację dziewczynki coś słabo piszą- mam nadzieję ze sie poprawią niebawem ... olawd, martika, katia, mychass, karolcia, sysia, pokemonku odzywajcie się czesciej ... zmykam do lóżeczka - pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też zaraz uciekam - K. zaraz wraca z pracy, więc zaaplikuję mu jakieś jedzonko i do wyrka:) Oczy mi się same zamykają - nie lubię jak pracuje on na 2 zmianę, bo kładę się wtedy bardzo późno a rano nie ma rady - wstać trzeba na czas. A w piątek idę na babską imprezę :P z okazji "Dnia Kobiet";) zrywam się z pracy i nie wiem o której dotrę do domu, więc przez dłuższy czas mogę być nieobecna;) Mam nadzieję, że wraz ze zbliżającym się weekendem troszkę się rozruszacie w pisaniu:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki :) Pogoda jest super slicznie swieci słonko wiec musi dzień byc Ok :) Bardzo sie ciesze ze Trynia i JAridka -maja lepsze wiadomosci. Fajnie ze cos idzie do przodu i nie ma strachu. U nas bez zmian wredna @ sie skończyła wiec możena troche poszalec z miskiem.Szkoda tylko ze jak zwykle bez efektu :( Spadam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko - u nas tez bez efektu - na razie musimy poczekać nie wiem jak szybko mozna zbic tak wysokie Tsh ale postaram sie byc cierpliwa i może wykorzystam jakoś ten czas ... u nas tez swieci słoneczko ale nie wydaje mi sie by by było ciepło ... wlasnie zaparzyłam sobie kawkę ... dziś idziemy z Minkiem na Lejdis - to taki malutki prezencik na dzień kobiet - chociaż wcale nie obchodzę tego święta - to miłe - w sumie w naszym \"multipleksie\" sa fotele jak z epoki gierka ale może jakoś wysiedzę te 1,5 godziny - skoro film jest przedni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko, nie chcę cie martwic, ale Lejdis trwają 2,5 godz., ale to tak szybko zleci, że nawet się nie obejrzysz, a bedzie koniec, a film polecam:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie jakos wysiedzieć ... w razie czego włoże pod pupe moja puchowa kurtkę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misiaczki!!!! Elizko ,Ja i Tryni-możemy szaleć niestety na razie bez efektu,ale co tam jak dopniemy swego i zbijemy TSH,a ty uporasz się ze swoimi problemami to wszystkie trzy spadniemy z hukiem do 2 tabelki.Mam nadzieje,że nie potrwa to długo. Tryni-film jest super!!!,nawet się nie zorientujesz jak zleci Ci czas.Brzuch będzie Cię tylko bolał ze śmiechu,i nie odczujesz na jakim twardym krzesełku siedzisz.Życzę dobrej zabawy:) Voltare-mój K.teraz chodzi na noce,ale nie lubię kłaść się sama do łóżeczka-niema się do kogo przytulić.A popołudniówki naszych miśków są też uciążliwe , zanim się człowiek położy to jest północ,a rano trzeba wstać. Baw się dobrze na imprezce🌻 A gdzie reszta dziewczyn piszcie... Całuski dla nieobecnych👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczki co tu tak puściutko -ja lepiej dziś się czuje więc umyłam okno i zrobiłam generalne porządki w jednym pokoju. Piszcie skarbeńki!!!!!!!!!!!!! Tryni -i jak film się podobał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero przyszliśmy z kina - film super ale nagłośnienie w kinie fatalne - musiałam sie wsłuchiwac by się trochę pośmiać ... nie ma to jak efekt Dolby Surround ... miniek już kombinuje by załatwić jakoś ten film ... naprawdę było warto pojść :) widzę ze forum swieci pustkami - oj nieładnie dziewczynik tak nic nie pisać ... zmykam robić jakąś kolacyjkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,że film się podobał,a teksty w tym filmie są zabójcze... Tryni-jak tu pisać jak nikogo niema,samej ze sobą trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jestem padnięta -wróciłam z basenu :) A co do Lejdis To super , faktycznie czas przeleciał i po filmie -bardzo ale to bardzo nam sie podobał. JAridka dopiero ledwo zyłas a juz dzis porzadki , nie ładnie nieładnie bo zawołam twojego K. i poprosze zeby przywiązał Cie do kaloryfarea dał i ksiązkę, czasami też trzeba odpoczac.:) MAm nadzieje ze kiedys w końcu uda sie nam spaśc z tej tabelki . A na dzień kobiet miso zapraszamnie na Rozmowy noca, ale pewnie nie przebije lejdisek Dobranocki moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko-co racja to racja-Lejdis-to na prawdę fajowska komedia,chętnie obejrzała bym ja jeszcze raz,a większość tekstów godna zapamiętania. Co do sprzątania tak to jest jak w domku jest trzech chłopa i jedna kobieta,ja większość niestety muszę zrobić sama.Byłam dziś prze szczęśliwa,że głowa tak już nie bolała i musiałam to wykorzystać ,bo nie wiem co będzie jutro. Mój skarbek pojechał do pracy na noc ,ale wrócił ,bo maszyna na której pracuje zepsuła się.Dlatego zmykam do niego pod kołderkę. Spokojnej nocki życzę Wam moje kochane koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarbulki ... wstałam o zabojczej godzinie 9.45 ... jakos tak po wyjsciu minka do pracy spać mi się nie chcialo ale pokreciłam się w łożeczku - przytulilam się do podusi i kurcze mi sie przysnęło ... :P zrobiłam sobie juz sniadanko ... zaraz ide na zakupy na ryneczek ... Elizo zazdroszczę ci samozaparcia w stosunku do chodzenia na basen - u mnie karnet lezy a basen mam 10 minut z domu na razie jednak za zimno i mi się nie chce - ale zamierzam tez chodzic - może od przyszłego tygodnia ? diete zarzucilam bo ze mnie łasuch i nie moge sie oprzec słodyczom ale nie pochłaniam tyle co kiedyś ...po drożdzoweczkach mam na razie spokoj ... jednak pije wiecej zielonej herbaty zaczelam ćwiczyć i stosować kremy - widze ze skóra jest bardziej napięta ... no i noszę pas obciskajacy na brzuch ... bo to największa moja zmora ... zobaczymy ile wytrwam .... ;) dostaalam wczoraj prezent od tesciow - bardzo mnie zaskoczyli - bo nie było zadnej okazji - komplet obiadowy na 12 osob - bardzo ładny biały ze złota lamoweczką ... powiedzieli ze to już na 5-tą rocznicę slubu /ktora defakto jest w czerwcu/ tylko gdzie to wszystko poukładać ... bo to bardzo dużo miejsca zajmuje na razie z miniem wnieslismy pudło do piwicy ... ale musze pomysleć i w szafkach w kuchni zrobić miejsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzionek!!!! Tryni-piękny prezent,pozazdrościć takich relacji z teściami. Ale jesteś kochana dziewczyną,masz dobre serduszko i wspaniałe usposobienie nie można Cię nie lubić. Ciekawie jakie ja będę mieć relacje... Elizko-a ty gdzie nasz skowroneczku???/ Voltare-a jak tam u Ciebie??? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i nasze maluszki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - ja kocham swoich tesciów jak własnych rodzicow - czasem nawet łapie sie na tym ze z większoscia spraw ide wlaśnie do nich a nie do moich ... może dlatego ze spokojniejszymi ludzmi i zawsze podchodza do wszystkiego bez wiekszych emocji ... nie chciałabym wyjsc na lizusa ale tak jest ... moja mama zawsze wszystko przezywa i szybko się denerwuje a mi potrzeba jakiejs pokojnej duszy - to wiem ze moge liczyc na pomoc tesciow ... ja juz przed slubem mialam super relacje z tesciami takze moze warto popracowaac nad tym odpowiednio wczesniej ... ?? nie wiem ale w sumie u nas to jakoś tak wszystko spontanicznie wyszło i przez te 14 lat znajomości nawet razu nie mialam zadnego spięcia z nimi także to chyba dobrze rokuje na przyszłość ... zycze tego każdej z Was - bo to super sprawa i mniej powodow do zmartwień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko a co tam u Ciebie ??? juz minął termin @ a może cos sie zmieniło ??? ... odezwij się do nas :) ... poprawiam tabelke bo cos bylo u mnie nieaktualne .... Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27...................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........29................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........26...................14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008 mychasku, Sysiu , olawd - prosze poprawic tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! 🌻 Dawno znowu nie pisałam , ale jakoś tak wychodzi , że albo nie mam o czym pisać , albo nie mam jak i tak w kółko. U mnie jak zwykle po staremu , bez zmian . No może małe zmiany a właściwie plany odnosnie mojej \" pracy zawodowej \" ale nie chciałabym o tym pisać na forum :-). Trynitko - ciesze sie , że twoje sprawy idą do przodu , wizyta w klinie to już duuuuży krok do przodu - tak trzymaj !!! :-) Jadira i reszta dziewczynek po 👄 i 🌻 P.S. Mówiłam , ze nie mam o czym pisać...... ( mój post zawiera aż kilka zdań ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni-takich relacji tylko można Ci pozazdrościć. Jeśli chodzi o moich przyszłych teściów,to nie mam zastrzeżeń. To tez mili ludzie zawsze skłąnni do pomocy,dają, nam i mięsko i jajka,kiełbaskę.A nikt na nich nie woła i nie muszą ,ale chcą. Wydaje mi się ,że muszę się bardziej otworzyć i będzie super. Mam złe doświadczenia i jestem teraz bardzo ostrożna. Justynko,xxmadziaraxx-🌻 A jak tam nasze mamusie i przyszłe mamusie????piszcie skarbeńki🌻 Ja skończyłam sprzątać kuchnie i mały pokój.Dywany wyczepane,przez mojego K. i tym sposobem został tylko duży pokój i łazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka 24-Z mila chęcią wyśle do Ciebie foteczke,noi czekam za Twoja.🌻 👄 A może by tak inne słoneczka sie przyłączyły do tego,czekam za Waszymi fotkami,milo będzie Was Kochane zobaczyć,my z Trinity27 już sie widziałyśmy na foteczce 🌻 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babolki :) Nie odzywalam sie bo w sumie nie mam o czym pisac. Dzis u nas piekna pogoda i wraz z pogoda mam dobry a raczej super humor :) nie odzywałam sie bo przyznam sie ze mialam załamke i musialam poplakac sobie pare dn ale przeszlo, mIniek to ma zawsze na mnie jkaies pomysły zebym tylko sie smiala :) U mnie @ sie skonczyła w smie mialam ja tylko 3 dni skonczyłam juz clo a dzis czuje ze cos powoli kluje mnie lewy jajniczek wiec chyba jakis pęcherzor jest :) :) w czwartek pojde na usg tutaj u mnie wiec zobacze czy cos jest a 17 jade do kliniki na USG. Moj Miniek wyjezdza w pon na tydzien na delegacje wiec zostaje sama z naszym autkiem wiec chyba nadrobie spotkania towarzyskie bo nigdy nie mam czasu a kolezanek cały multum :) A co do wazego temetu tesciow to ja tez mam bardzo dobry kontakt z nimi moja tesciowa czesto do mnie dzwoni pyta co slychac, jutro kazala przyjechac bo dzien kobiet i wypiejem cos :) no i zawsze sa bardziej po mojej stronie niz męża a u mniew domu jest odwrotnie moi rodzice sa zawsze za mezam a nie za mna, jakos tak to poprzestawiane ale wazne ze jest ok i wszyscy bardzo sie kochamy :) Mowiecie ze lejdis fajne?? my po swietach idziem ze znajommi na MGŁE podobno dobry film, sie okaze I co zanudziłam was?? Jadirka nie przesadzasz, nie forsuj sie za bardzo :) Trinitko mam jeszcze pytanie co to za pas na brzuszek bo to tez moja zmora i nie wie jak sobie z nia radzic :( Ja juz posprzatalam wykapałam sie i czekam na Minka z piwkiem i chipsami. Dzis wiezor z duchami i Discovery :) bedzie fajowo :) buziorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×