Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Pazia/Warszawa.............27...........3............... ...... ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka...................02.04.2008 akasia/ZielonaGóra........... Wybaczcie że się nie odzywam , ale zupełnie nie mam czasu. Moja córeczka dobrze się chowa i jestem bardzo szczęśliwa. Życzę wam wszysttkim takiego szczęścia. Oczywiście Paziu wielkie gratulacje!!!! Spadajcie wszystkie do dolnych tabelek. w miare możliwości postaram się odzywać co jakiś czas. Mam nadzieję że mi to wybaczycie. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia to juz nie taka kruszynka:-) a na becie mam ze to jest 3 tydzien to juz nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku - wiem ze jak się czeka na dzieciatko tyle czasu to głupie mysli przychodza do głowy - bezpłodnosc - to najgorsze co może spotkać kochajacych sie ludzi pragnących mieć potomstwo ... ja ne wiem nie dopuszczam na razie do siebie takich mysli - myslę ze musze czekać - a dziecko bedzie - jak nie moje własne to adoptuje maluszka - bo zycie we dwoje jest strasznie smutne ... Paziu dlatego ze zycie Twojego jajeczka jest dłuzsze o 2 tygodnie - w związku z cyklem miesięcznym ... potem następuje zapłodnienie i jezeli nie przychodzi @ to juz 4-5 tydzień :) jadirko - a Ty dostaniesz w dupalka - dlaczego masz nie byc mamą - wiem Twój przypadek nie jest łatwy bo wrogości śluzu sie nie leczy ale mam kolezankę która ma dwoje dzieci i kazde z nich poczeło się poprzez inseminację takze jezeli juz ustabilizujesz tarczycę to przeciez można jakoś temu zaradzić i Michas będzie miała rodzeństwo :) kukusiu super ze się odezwalaś ... i ze z maleńka wszystko w porządku :) może na wiosnę spadnie na nas deszcz ciaż ? super z budząca sie przyrodą ... nowe zycie w nas :) ach rozmarzyłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ale narazie niech zostanie 3 jak potwierdze cize u gina za 1,5 tyg. to zmienie:-) powiem tak lekarze to jedna sprawa i zycie to drugie, ja zaszlam pewnie tydzien po @ a cykle mam 32-33 dniowe i tez nie powinno byc owulacji wiec to roznie z tym jest. Moim zdaniem kazda z nas zajdzie i nie pisze tego na pocieszenie lecz juz wiem potym co mnie spotkalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---ty lepiej zacznij zastanawiać sie nad imieniem dla córeczki - bo wspomnisz moje słowa : będzie córa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pazia, ogromnie sie ciesze :) Bedzie baby..a z @ to termin wychodzi ci chyba na sam koniec grudnia..wiec i swieta i nowy rok i tuz po sa realne :P Kukusia, chcialam zlozyc ogromne gratulacje i zobaczyc twoja coreczke. Bardzo sie ciesze, ze malutka jest juz na swiecie i to dosc dawno :D Mart, dziekuje za pamiec. My mamy sie dosc dobrze, chociaz ostatnio troszke w stresie, bo przyplatla sie cukrzyca ciazowa. No i martwie sie o mala. Jutro mam wizyte u gina i usg, wiec dowiem sie czegos wiecej, jak malenka sobie rosnie :) Jadira, przykro :(. I nie pisz tak...zobaczysz ze szczescie sie usmiechnie :) Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Paziu suuuuuper, moje najszczersze gratulacje:):):)No nareszcie cos sie ruszyło.Jestem pewna,że zapoczątkowałaś wiosenno-letnia lawinę ciąż:) Która będzie następna????? U nas wszystko dobrze, Ola rośnie, chociaż mały z niej niejadek:(Wazy około 6,300 troche mało, no ale dalej na cycu jest, więc wolniej przybiera, niz dzieci karmione sztucznym mleczkiem. A poza tym jest kochana, rwie sie do siedzenia i coś mi sie wydaje , ze zaczynają ząbki iśc:):):) Pozdrowienia dla wszystkich, jescze raz gratuluje Pazi, , ale sie cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama podałaś że ostatni okres miałaś między 19 a 21 marca, więc uśredniłam i podałam 20.03 i wyszedł termin porodu na 25.12.2008!!:D:D:D Tak więc prezent pod choinke jak nic!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego :-) śliczne i baaaaardzo dziękuje zaraz sobie włoże w stopke:-D prezent zatrzymuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole z tego wszystkiego zapomniałam wszystkim moim wspaniałym koleżanka podziękować za gratulacje-jesteście kochane :-D olawd hihihi dlaczego tak przypuszczasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---moja mama twierdzi uparcie ze w kazdym przypadku sie sprawdza i ze jeszcze nigdy sie nie pomylila - ze jak "majstrujemy " dzieciaczka zaraz po @ to na 100% corcia gwarantowana ! hmmm ja sie zawsze kluce z nia ze nie prawda ale ona uparcie trzyma przy swoim wiec jak urodzisz core to jej chyba flache postawie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Olawd podobno tak jest jak twierdzi twoja mama:-D Może być dziewczynka aby zdrowe było, na imie miala by Patrycja a jeśli chlopak to njprawdopodobnie Adrian:-D Od poczatku staran mam te imiona w glowie:-D Hihi trudno mi to sobie wyobrazić ze taki dzidziulek kochany jest we mnie aż łezka mi się kręci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy o tym juz kiedys tu pisalam ale na poczatku staran z mezem kupilismy książke pt. ciąża i schowal mi ja i powiedzial ze jak zajde to mi ja da i dal mi w niedziele:-D tylko jeszcze nie zdazylam jej przestudiować:-) Dziewczyny mam do oddania 2xclo i pregnyl w ampulce jakby ktoras chciala to moge odstapic clo wazne jest do 2010r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---mi mama jak zaszlam w pierwsza ciaze kupila w prezencie ksiazke "9miesiecy i pierwsze 3 lata zycia dziecka" czy jakos tak . dwa razy ja studiowalam i jak narazie lezy schowana pod szafa - moze nastepnym razem uda mi sie ja wdrożyć w zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ale dyskusje -fajnie Wkońcu starszaczka zaszła i juz szum na torum .Bardzo sie ciesze i kolejny raz gratulucje Ci Paziu:) Kukusia gratuluje Córci -troche czasu mineło zanim sie ujawniłas z ta cudowna wiadomoscią :) Pomyslałam sobie ze trosze zmienie tabelke i koleznke Beatke przepisze na koniec tab nr 1 -bo wszystkie zapisywałyśmy sie na dole co pokazuje jak kolejno wpisywałysmy sie na forum .mam nadzieje ze nic złego nie robię :) NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Pazia/Warszawa.............27...........3............... ...... ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd napewno sie uda:-D na 100% nawet inaczej nie mysl ja juz tez sie staram inaczej nie myslec jak to ze bedzie dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy wy wiecie może, czy w labolatrium robią posiew z moczu ? Muszę sobie zrobić bo co chwile mi pęcherz wraca i to aż jest niemożliwe, ze zawsze przed @ się pojawia. Wykończę się normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---ja juz innej opcji nie przyjmuje do wiadomosci ! 17 maja bede testowac (albo i szybciej :-P ) to na pewno bedzie duzy +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu tak sie ciesze ze co chwile wchodze na forum zeby cieszyc się z Tobą twoim szczesciem, kurcze oby tak częsciej, acha paziu tygodni ciązy liczysz nie od zapłodnienia tylko od daty ostatniej @ moja mała tez od wczoraj próbuje juz siadac, łapie się za nogę i podnosi dzis zobaczyła to moja pani doktor i kazała mi ją kłasc bo mowi ze to za wczesnie ihih:) MArtt u mnie robią posiew w laboratorium kukusiu super ze sie wkoncu odezwałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jejku - co ja widze????? PAZIU - założycielko topicu - ogromniaste GRATULACJE:-):-):-) Ale się ciesze i mam nadzieje ze dziewczynki pójdą twoim tropem. Kukusiu - jesteś w końcu - gratulacje - czyżbyście zmienili imię? Trynitko - u nas stanęło na Mikołaju,mąż dał się przekonać,chyba ze jeszcze mi sie coś zmieni. A ja od kilku dni robie pranko ubranek i prasuje po troche,jestem juz na finishu na szczęście. Zamówiliśmy dziś wózek - do 10 dni powinien być:-) O taką furkę fundneliśmy Mikołajowi http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1_115&products_id=901 kolor noir Całuski dziewczynki i jeszcze raz Paziu strasznie ci gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 PAZIU ====gratuluje wysokiej bety👄ciesze sie bardzo razem z Toba kochana🌻 Kukusiu =====fajnie ze sie odezwalas i gratuluje coreczki👄 U nas dzis znow pieknie swieci sloneczko i jest cieplutko.....zaraz sie biore za prasowanie a pozniej moze cos poczytam..... Dla wszystkich przesylam 👄 i po 🌻 i wszystkie Was ogromnie i mocno sciskam i zycze milego wieczorku:):):):):):)papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńka wózek też mam z tej firmy, mam nadzieje ze Tobie bedzie dobrze słuzył bo ja jestem niezadowolona Marta u nas zimno i wietrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu Mikołaj sliczne imię mojego męza brata stryjecznego maluszek ma tak na imię ... w sumie podkradł nam pomysł ale zawsze zostaje Adać lub Janek ... za to mój brat chce Bratusia lub Maję - mam nadzieję ze jednak my będziemy wcześniej ... bo nam już niebawem stuknie 5 lat po slubie a on dopiero we wrześniu zaczynaja swój staż małzeński ... wóżki sliczne - tylko czy musza byc aż tak drogie ? dziewczynki podzielcie się wrazeniami odnośnie wozków zawsze fajnie posłuchac jakiś mądrych rad na przyszłość .... olawd - nie wazne czy dziewczynka czy chłopczyk najważniejsze żeby dzieciątko zdrowo się w brzusiu rozwijało :) martyniu - no to Leneczka siłaczka jest bo jak chce się podrywać to znaczy ze raczki ma silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×