Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martyniu bidulko - współczuje naprawde tych zastrzyków:-( Kati pewnie że do nas dołącz, w grupie zawsze raźniej:-D A i dużo u nas dziewczynek z róznymi problemami:-( więc zawsze można się czegoś dowiedzieć i zawsze pomożemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, napisz do mnie maila (omega313@o2.pl), bo mi Twój wcięło, a chce ci dać - oczywiście jak zechcesz - na cudownego lekarza-położnika własnym usg i praktyką w szpitalu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurvcze martyniu Ty to masz z tym kregosłupem - dbaj o siebie kochanie bo Leneczka musi mieć sprawną mamusię ... pewnie mezulek wszytskim się zajmuje ale jak go nie ma w domku to musisz byc zdrowa ... kati75 przyłaczaj się do nas smiało - starcie się już do dzidziulka dłuższy czas ? macie z tym jakiś problem ? u nas na forum wszystkie mamy jakieś dolegliwości upośledzające nasza płodnosc i niestety bez wspomagania ani rusz ... Omego ja też poproszę o namiar na tego lekarza jezeli bys była taka miła przeslij mi go na e-mila - może w przyszłości mi się przyda - bo na pewno nie będę chciala rodzić w moim miescie tylko w W-wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja dzisiaj tylko wpadam z meldunkiem;) Słoneczko zaświeciło, więc należało udać się i uporządkować trochę na działeczce;) Za to teraz jestem zjechana jak nie wiem! A na dodatek jeszcze jutro muszę zostać do 19:00 w pracy 😠 kati75 - jest tylko jeden warunek żebyś mogła się do nas przyłączyć - musisz tutaj do nas często i dużo pisać;):P martyniu - szybkiego powrotu do zdrowia! 🌻 Buziaczki dla wszystkich 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! długo mnie nie było na forum bo wyjazd z kraju na wschód daleki, powrót i mnóstwo pracy. Jednak na szybko przeczytałam co na forum i : Gratulacje Pazia!!!! jakoś tak mi lepiej się zrobiło na serduchu i duszy. I dzięki za to forum. Trzymam kciuki!za resztę Ja pracuję w firmie medycznej- wyobraźcie sobie że mam dostęp do lekarzy wszystkich specjalizacji bez ograniczeń a jednak najwięcej dowiaduję się od Was....np. moja eks pani dr gin, (już więcej do niej nie pójdę) na kolejnej wizycie patrzy na wyniki męża i tu: Tryni....pamiętasz Twoja info to jak fachowa porada...a tej pożal się Boże....ona w książce musi sprawdzić...i mówi: W klinice leczenia bezpłod tam itam patrzą na wyniki morfologii plemników, i jest ok. Nic nie wspomniała nawet o tym że 70 proc się nie rusza....masakra. Dałam jej wynik usg w 12 dc, a ona no że śliczny- cóż opis jest bardzo dokładny i zrozumiały dla laika. No to ja jej pytanie i co dalej ? a ona mi na to że zachodzimy w ciąże przy idealnej cytologii...wspomnę tylko że w styczniu miałam cin I,cyt III. Myśle dobra spokojnie... robi mi cytolog. I mówi : dam pani skierowanie do dr takiego i takiego...Ja jej na to a kto to? ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. odpwiada... a żesz ty- pomyślałam i powiedziałam a pani dr mi pomóc nie może? ona mi odp.ale ten drugi gin zrobi mi wszystko przez nfz.....tylko że wizyta prywatnie, jak wspominałam wcześniej ja mam lekarzy za darmo i ona należy do jednego z nich. Ciśnienie miałam już owysokie, mówie tu kasa nie gra roli. Czy nie zechciała by mi pani dać skierowania na hormony? ona mówi że drogo- j a nie ważne.. wypisała i już się żegna, i tylko dla tego że jest to forum - pytam się bo wiem , w jakim dniu mam te hormony zrobić prl 1,2 e2 tsh testost p a ona ahaaa ze w 5 tym...dniu dziewczyny prawda to czy nie? i tym pozytywnym akcentem żegnam się na dzisiaj pozdrawiam papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolino - dobrze ze do nas zajrzałaś bo już myslalam ze jakoś tak nas opuściłaś ... jak czyta się o takich lekarzach to ręce opadają ze tacy specjalisci chca nas leczyn z niepłodności wszystkie hormonki czyli : prolaktynę bez i po obciazeniu , lh, fsh, testosteron , estriadiol i tsh możesz zrobic do 5 dc ... progesteron robi się ok. 8 dni po owu ... wklejam CI linka poczytaj sobie ... bardzo ładnie jest tam opisane i wszystkiego mozna się dowiedzieć ... jezeli bedziesz miała wyniki to też tam sa normy ... http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych zmykam do łóżeczka bo zimno ... volare chyba bede dziś spała z termoforem :P pa pa kochane moje myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane jednak doczłapałam sie zeby się z Wami przywitac dziękuje za miłe słowa dzis spałam godzine, boli gorzej niz po cesarce:( rano wezwałam lekarza to zwiększył mi dawke zastrzyków, a miałam od dzis chodzic na solarium zeby sie opalic na chrzciny:(:(:( całuski dla Was kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki Czwartek - oj jak dobrze koniec tygodnia sie zbliża :) Martyniu -bidulko ty leżakuj i nie ruszaj się na solara -bo kto będzie trzymała mała na chrzcie ? Wazniejsze żeby mama była sprawna - przecież wiesz ze w tym dniu cieciątko jest na pierwszym miejscu .:) Abys zybko wyzdrowiała bo pogoda sie robi i na spacerki można chodzic::) Uciekam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Martyniu zapomnij o solarce najważniejsze teraz twoje zdrowie a jak bedziesz dobrze się czuła to i tak pięknie bedziesz wygladala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki ... Zmieniam tabelkę ... nic dodać nic ująć :( ale co zrobić spodziewałam się tego ... Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24....................???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18.................ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24.............. .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......................???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16............... ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26......................???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45......................???.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11. 2008 Pazia/Warszawa..............27............5......................... ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka dziewczynki prosze poprawic daty @ ..tam gdzie sa znaki zapytania ... Lenko, Sysiu, Justynko24, Katiu - co z Toba odezwij się ? Martiko, Mychass, Pokemonku, Madziarku, Beatko21 ... Destination czy Zosia juz na świecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini masz taką sytuacje jak ja też 28 cykl i też mialam dostać@ ok 20-21.04 tylko ty masz miesiąc później. Oczywiście nic nie sugeruje żeby nie zapeszać ale może cię zaraże:-D chcialabym bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity72
Paziulku bardzo bym chciala .. wysyłaj do mnie paczkę z wiruskami ciażowymi ... ;) własnie obejrzałam sobie Maby baby - kurcze poryczałam się ... ale obejrze ten film jeszcze raz z męzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią Trini wysle ci z 5 paczek albo i 100 z wiruskami:-D Każdej moge tyle powysyłać :-) aby tylko się udało. Zapisalam się go ginka na 29.04, powiedzial ze raczej jeszcze nic sie nie zobaczy ale mam przyjść, przynajmniej zaświadczenie mi wyda. Dzisiaj jednak ide na bete to jest 3 dzień od tamtej wiec bedzie widać czy wogóle przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno innym dziewczynom
jest milo jak zyczycie tylko jednej ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wiernie czekające starczki zasługują na ciąże i na pewno przyjdzie taki moment ze każda z nas bedzie się cieszyć z pozytywnego tesu ... nie wiadomo na kogo teraz przyjdzie kolej ... oby tak się stało by pozypała się lawina ciąż ... tego z całego serca nam zyczę i chyba nie ma tu miejsca na zazdrość ... bo jak wiadomo nic się nie przyspieszy i to kiedy coś się wydarzy nie jest wynikiem jakiś wróżb i przeczuć tylko jest zapisane tam gdzieś wysoko w niebie ... ja się ciesze z każdej ciaży a tym bardziej z takiej na kórą ktoś czeka latami ... u mnie dziś zakończyło się docieranie gipsów ... jutro malowanie ... a w sobotę sprzatanie i przeprowadzka gratów z kuchni do malego pokoju bo od poniedziałku zaczynamy remont kuchni ... zmykam kochane bo majster wlaśnie pojechał do domku a ja musze po nim posprzątać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Omego zapisalam sie na wtorek na 20 do tego ginka:-) Nie bylam wkoncu na becie bo zasnelam jutro lece z rana wiec w sobote bede miala wyniki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:-) ale piękna pogoda, w Wawie świeci sloneczko i jest cieplutko. Jestem już po badaniu po 17 odbieram wyniki a teraz zmykam na spacer:-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Rzeczywiście, jest przepieknie :) słoneczko, zielono dookoła. Kocham wiosnę, w maju jest najpiękniej. Ja muszę odkurzyć rower i trochę się poruszać na świeżym powietrzu, jeszcze tylko na 3 godzinki do pracy i już weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim a u mnie chmurki, ale nie pada. Trini po raz kolejny dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się tylko jak utrafić z tym progesteronem..? nie wiem dokładnie jak ustalić dzień owu, czyli co tak sobie poprostu wyliczyć z długości cykli , cz jak ? sama nie wiem. Siedzę w parcy i odliczam godziny do weekendu. Nie wspomnę oczywiście, że @ nadchodzi znowu, bleeee Pozdrawiam! życze miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkarolina ja na twoim miejscu zrobilambym testy owulacyjne i po nich badanie progesteronu. Taki zresztą byl mój plan na następny cykl. mam cykle 32,33 dniowe i też niewiedzialam kiedy mam owu, nawet niewiedzialam czy ją wogóle mam. Progesteron mialam zrobic jakoś 21-23dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,przesylam dla kazdej po buziaczku,pa 🌻 👄 Uciekam na dworek bo jest cieplo i ladnie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie nie otwiera :( Moze teraz. U nas dobrze, dzidzia wazy 2 kg, jest juz odwrocona glowka do porodu i poki co wszystko jest w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×