Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam panie, ja już z pracy wrócilam i mma majowy weekend:-D W pracy nawet lepiej czułam się niż w domu :-) Mówie mojej kolezance że jestem w ciąży a ona że \"ja też\" hihi i to nawet chyba z tydzień dłuższą ciaże ma odemnie, caly czas sie z tego śmiałyśmy a 2 tyg. temu byłyśmy razem na baletach:-D i nic nie wiedziałysmy. U mnie tez cieplutko i niech tak zostanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... majowy wekend za pasem a u mnie chmurzy się grzmi burzowo ... pogoda w miarę przyjemna lecz nocki zimne - ja juz chce ciepełka takiego przyjemnego grzania bez przesady ale niech juz nie powiewa chłodem ... Akasiu - postaram się porobić jakieś fotki chociaż pewnie Wy macie w mieszkankach tak jak ja po remoncie - żadnych rewelacji nie mam ale przynajmnie bedzie czysto na kolejne 5 lat - bo własnie tyle minie nam z męzulkiem w czerwcu :) Paziulku - cudownie ze dopisuje CI humorek ... oby tak dalej .. jadirko, martt a, martiko co u Was ? - przestalayście pisać - oj nieładnie tak gdzieś znikać .... :P Dianeczko Ciebie też wzywam do pisania bo na naszej-klasie buszujesz to i do nas zajrzyj chociaż raz na jakiś czas ... i poqwiedz ciotkom jak tam Dawidzio rośnie - pewnie jak na drożdzach ale to stwierdzenie to nie to samo jak Twoja relacja ... zmykam na razie - całuję Was wszyściutkie myszeczki moje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu u nas tez sa 3 tylko ze ta pierwsza jest juz ok. 4 m-ca. Trinity my tez mamy rocznice w czerwcu juz 3 i nawet niewiem kiedy zleciało. Ach uwielbiam wspominać nasz ślub i aż lezka się kręci. Lece zaraz kupić coś na obiad na jutro bo sklepy zamknięte. Tylko czekam na męża żeby mi przytachal do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! chcialam tylko powiedziec ze wlasnie wrocilam od lekarza tu w anglii i jestem sczesliwa bo pani doktor podeszla do mojej sparwy bardzo powaznie i zlecila mi mnostwo badan(jeszcze raz progesteron.prolaktyna,usg jeszce raz szczegolowe, inne jesczez jakies badania) takze jestem dobrej mysli i nawet jak bedzie cos nie tak to porzynajmneij to wykryja i beda leczyc!! pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zycze wszystkim milej i slonecznej majowki:)a dla tych ktorym troszke za cieplo to delikatnego wiaterku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to chyba dobry czas sie zaczol dla tych co maza o dziecku bo gdzie nie spojrze to wszystkie kolezanki w ciazy a widze ze i u was tez:) 3mam kciuki za wszystkie pragnace zajsc w ciaze:)a te ktorym sie juz udalo to zeby nie robily za dlugich przerw i braly sie za nastepna ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko - dobrze że powoli będzie się wyjaśniać Twoja sprawa :) a z tymi kobietami w ciąży, to ja je już od 3 lat widzę, wszędzie, gdzie tylko bym nie spojrzała; ale to ciągle nie ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, ciesze się, że jesteś z ginka zadowolona!:D:D:D:D Mówiłam, że jest super:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu ja też mam to samo ale doczekamy się i my :) zobaczysz bedziemy spacerowac z wóżeczkami po parku, tulić nasze maleństwa w ramoinach , spiewac im kołysanki ... bedziemy buszować po sklepach robiąc wyprawkę - zobaczysz i na nas przyjdzie czas :) cytrynko - to super ze wreszcie natrafiaś na lekarza z podejsciem - to bardzo ważne - by nasze problemy nie były spychane na dalszy plan ! my własnie wróciliśmy z zakupów w sklepach prawdziwe oblężenie ... a ja już po ... :P siedzę właśnie sobie z piwkiem w ręku i relaksuję się ... zamierzamy z miniem zaraz obejrzec jakiś filmik ... miłego wieczorku kochane moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) dziekuję za wyrozumiałość i słowa wsparcia... Akasiu, Paziu, Tryni.. 😘 Dzis czuję się lepiej. Od wtorku wzięłam urlop, bo wyjeżdzam z mamą do Wa-wy na prywatną konsultację do prof. Bidzińskiego. Mam nadzieję, że dowiemy sie czegoś konkretnego. Chciałabym żeby to wszystko było juz za nami. Akasiu Wiem co masz na myśli... ja mam starszego brata, który po wiadomosci o chorobie mamy wpadł w panikę i płakał jak dziecko, kompletnie nic do niego nie docierało. Teraz tylko do mnie dzwoni i pyta co lekarz mówił.. Tata słabo sie czuje, zresztą ma juz swoje lata i też bardzo to wszytsko przeżywa. Wychodzi na to, że ja poprostu muszę być ze stali.. Że niby wcale sie nie boję. Że na pewno będzie wszystko dobrze... Zresztą mama nie chce się nigdzie beze mnie ruszać. Tak mi ufa.... a ja Mój Boże boję się że czegoś nie uda mi się zrobić.Że coś nie tak zrobię. to wielka odpowiedzialnosć. A Ci lekarze... nie wszyscy sa przystępni. Nie wiem jaki jest Pan Profesor z Warszawy, ale juz sie martwię.. Mam nadzieję, że ponadto że specjalista to jeszcze i jakiś w miarę wrażliwy człowiek. Pozatym kobietki mam dużo nauki... ksiażki leżą odłogiem, bo nie mam jeszcze na tyle spokojnej głowy żeby docierało do mnie to co czytam. W sobotę Komunia u mojego bratanka, w poniedziałek szkolenie...we wtorek wizyta w stolicy... zobaczymy. Ściskam Was mocno i pozdrawiam serdecznie.. Wszystkie staraczki, mamusie i nasze Kafetriane Maleństwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Ja dziewczynki byłam na usg-tarczyca nie powiększona,ale mam 4 małe guzki.Boże mam nadzieje,że obejdzie się bez biopsji. Poza tym pogoda u nas piękna słoneczko świeci. Ja już tydzień stosuje dietkę i ćwiczę na rowerku-mam nadzieje,że z dobrym skutkiem. Anisik-z okazji imienin🌻 wszystkiego NAJLEPSZEGO🌻,spełnienia marzeń,dużo miłości ,uśmiechu na co dzień.🌻🌻 Lenka-rozumie Cię doskonale,ale musisz być silna i dać mamie dużo wsparcia , odwagi i sił do dalszej walki. Przeszłam to samo z moja mamą więc wiem co przeżywasz i wyobrażam sobie co przechodzi twoja mama.Będę sie za Was modlić i napisz jak po wizycie.Trzymaj się skarbie. paziu-ciesze się ,że u Was wszystko dobrze,dbaj o siebie i maluszka🌻❤️.Ty tez pisz ile sie da -nawet niewiesz jak miło się czyta to co piszesz:) Voltare,Tryni,karolcia26,Martt-:) kkarolina-za ciebie też trzymam mocno kciuki-będzie dobrze🌻 Dobrze,że jesteś dzielna i trzymaj tak nadal-pozytywne myślenie to podstawa. cytrynko-:) Akasiu-strasznie mi sie podoba imię które wybraliście dla swojej królewny.Przykro mi ,że Hanie męczą te okrutne kolki-ale mam nadzieje,że niebawem wszystko minie.Całuje Was mocno👄 I Akasiu pisz najczęściej i najwięcej ile tylko dasz rade i czas Ci na to pozwoli. Matrtyn-iu-co skarbie z Tobą ,odezwij sie do nas?????? Pozdrawiam Wszystkie topikowe koleżanki i nasze słodkie maleństwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) wczoraj już nic nie napisałam bo o 21 poszłam spać. Lenko fajnie że się odzywasz czasami dobrze raz na jakiś czas napisać i troszke lepiej się wtedy robi na serduszku przynajmniej człowiek nie dusi wszystkiego w sobie. Trzymam mocno kciuki aby mama szybko wyzdrowiala i wszystko było wporządku. Anisik wszytskiego najlepszego z okazji imienin, spełnienia wszystkich marzeń bez wyjatku:-) Hmmm ja jeszcze niewiem co będe dzisiaj robiła bo przed chwilką wstalam ale już mi się marzy pizza którą mąż mi ma zrobić. Ale jak narazie musze się zadowolić jakimś zwykłym śniadaniem. Odezwe się poźniej, miłego i slonecznego dnia zycze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka............... …..20.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, dziękuje juz mi lepiej wczoraj podniosłam sie z łózka i juz mniej boli, wykupiłam tez masazyste, ale zatsrzyków mam jeszcze 20 a moje posladki to jedne wilekie sinkai i zrosty. tak czy siak takiego bólu kregosłupa nie zpaomne chyba do konca zycia paziu akasiu piszcie jak najwięcej!!! \\Akasiu my tez myslelismy nad Hanią:)Druga bedzie Hania, a co do drugiego imienia to moja mała tez ma MAria LEnko zycze ci duzo sił i wytrwałosci, na pewno bedzie dobrze, trzymaj sie kochana jadira na pewno obejdzie sie bez biospsji moja mama tez ma dwa guzy to teraz podobna czesta przypadłość, wszytsko bedzie ok u nas pogoda okropna wieje jest pochmurno, a miałam dzis wyjsc z odmu po 10 dniach i nie ide bo malutka ma katarek- zaraziłam ją a ze w niedziele chrciny to nie moge jej przeziębić no własnieDianko odezwij się!!!! Trini pewnie mieszkanko teraz sliczne:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 ktos zmienił datę urodzenia mojej córeczki, juz poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas wszystko wporządku, ale niestety czasu brakuje. teraz mam koło siebie córcie, ale się skrzęci i znów nie napiszę za dużo. Rośnie ładnie bo i głodomorek z niej straszny. Akasiu śliczne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziękuję bardzo za pamięc. Wczoraj miałam tez urodziny, 29 lat stukneło ,ech ale ten czas leci:( :(:( Wołałabym juz nie obchodzic urodzin. Ale co z tego jak imieniny w tym samym dniu:( Zmykam do roboty, bo dzisiaj robie impezke dla rodziny, z grilem. Co prawda pogoda niezbyt dopisała, ale na sczzescie mam taras zadaszony, więc gril nie zmoknie. A siedziec bedziemy w domu. Pozdrawiam papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie :) Ansiczku najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe i imieninowe ... bys była szczęsliwa a Twoja rodzinka była dla CIebie radością ... dużo zdroweczka i spełnienia wszystkich marzeń :) karolciu dla Ciebie też bo troszkę się zgapiłam - wszystkiego naj słoneczko - by fasoleczka w brzusiu wreście zagościła ... samych słonecznych dni i zdrowia, zdrowia , zdrowia :) przepraszam Was kochane ze kestem opóżnionie z życzonkami ale ten remont - cały czas coś sprzatam , do tego nie mam dostępu do starego komputera a tam mam małą sciągę z wszystkich datami urodzinek i imieninek ... Martyniu - cieszę się ze już lepiej się czujesz ... oby tak dalej byś nie cierpiała kochanie - w niedzielę wielki dzień dla Leneczki także musisz być w formie ... zdróweczka kochnie Ci życzę ... akasiu ucałuj Hanusię od cioci w brzunio niech ją nie boli - przykre to jest jak takie maleuszki ciepią ... kukusiu,paziulku ,leneczko, jadirko, martt, cytrynko ❤️ dla wszystkich pozostałych 👄 my wczoraj troszke pobalowaliśmy ze znajomymi w pubie i dziś leczymy kaca - hi, hi ... mi po 3 piwach dzis głowa pęka taki ze mnie pijak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane - widzę ze dzisiejsza pogoda nie sprzyja pisaniu tylko leniuszkowaniu - my też dzisiaj z minkiem cały dzień przeleżeliśmy w łozeczku ... pa pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Panie:) Zapewne odpoczywacie i leniuchujecie- ja wracam do rzeczywistosci i pedze do pracy . Wczoraj odpoczełam -spotkanie ze znajomymi , pogaduchy i mała imprezka -człowiek lepiej sie czuje.:) Dzis popracuje i znowu dwa dni wolnego sssuuppeerr .Trochę pogoda do bani -gdzie to słońce ? Widze ze jak to w zyciu trochę radosci i jak zwykle duzo smutku -Lenka i Jadira -3majcie sie musice byc dzielne , głowa do góry :) Martika współczuje z tym kregosłupem ja tez mam małe problemy z tą częscia ciała ale nie az tak jak ty .Dobry specjalista to podstawa :) Pozdrawiam wszyskie mamuski z pociechami , duże brzuski i cała tabelke nr 1, Papa Kto moze niech leniuchuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jszcze poprawiam tabelkę Znowu cylk przeduzył mi sie do 33dni -dupa blada Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zimnica na dworze i aż się niechce z domu wychodzić. Super mamy majówke:-( A ja czekam aż będzie można włożyć jakieś klapeczki, krótki rękaw :-) Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... co tu taka cisza ??? ja dziś łapię doły od samego rana jakoś mi zle na duszy - mam nadzieję ze to wina zbliżających sie urodzin tej paskudnej pogody - u nas wczoraj była burza - zrobiłam pranie i myslałam ze mi ładnie wszystko przeschie a tu deszcz i wiatr - zaraz wszystko sciągnełam ze sznurka i do suszarni ... majówka brzydka ze szok - jak nigdy ... Paziulku fajnie byłoby wskoczyć w klapeczki jakieś krotki rekawek ale niestety :( w niedzielę jedziemy do W-wy do kina a potem na urodziny chrześniaczki mojego meża ... i tak dwa w jednym nie chcieliśmy odmawiać dziciakowi dlatego ze w tym dniu są i moje urodziny - trochę się to wszystko pokręciło ale co zrobic ... Elizo to naszą martynię boli kręgosłup a nie martikę :P Martiko a co tam u Ciebie dlaczego nie zaglądasz na forum ? tymczasem zmykam - bo przyszli majstrowie i już coś spieprzyli bo zrobili zwarcie w gniazdku i nie ma prądu w całym domu - ale jaja - ciagle coś się dzieje - nie ma łatwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihhii... JA dzisiaj na spacerku miałam krótki rękaw...a na to cieńki płaszczyk :p super pogoda :D mała się dobrze dotleniła i teraz smacznie śpi! a w klapeczki sama chętnie bym wskoczyła albo jakies letnie sandałki :-) :-) już nie mogę sie doczekać ..nie znoszę jesienno-zimowego obuwia!! no i luzne kiecki bo w spodnie raczej swoje narazie nie mam szans się zmiescic :p pozdrawiam i śle buziole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Sloneczka! 🌻 Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻 i 👄 Pozdrawiam Was wszystkie. U mnie pogoda ladna,cieplo i jeszcze jest sloneczko. 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pakować to słoneczko do paczuszek i rozsyłać - bo u mnie lodówka :( ... zaraz ide na browarka do saiadki i zaraz zrobi się cieplej ... jutro grilek ze znajomymi i może jakoś humorek się poprawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A u mnie suuuperrr majóweczka:P Słonko grzeje i cały dzień śmigałam dzisiaj w krótkim rękawku, aż do teraz. I w letnich tenisówkach:P Jak bossko!:) I byliśmy dzisiaj z mężusiem na zakupach w castoramie - zaopatrzyliśmy się w wieeeelki ogrodowy parasol i takie tam dodatki - w promieniach słońca prezentuje się super! Sprawdziłam sobie pogodę na jutro i od rana sobie grilujemy. Przez calutkie dwa dni - aż do końca niedzieli:P Lenko - za Ciebie i Twoją mamę trzymam mocno, mocno kciuki - moja mama jest po zabiegu mastektomii - przechodziła to przed kilku laty i odpukać w tej chwili jest już dobrze, ale doskonale wiem co w tej chwili przeżywacie ❤️ jadira - za Ciebie również trzymam kciuki, mam nadzieję, że guzki nie okażą się czymś poważniejszym 🌻 a ja wczoraj wpadłam na pomysł napisania maila do kliniki leczenia niepłodności w Ostrawie w Czechach. Policzyłam sobie kilometry - zarówno do Ostrawy jak do Ołomuńca mam ok 90-95km - to mniej niż do Wrocławia. Obie kliniki cieszą się dobrą opinią - przeglądałam czeskie fora i nawet, nawet - odsetek udanych zabiegów jest dosyć wysoki. Wiem, że Czesi mają nieco inne podejście do in vitro i swoim obywatelom refundują je nawet 3-krotnie. Zastanawia mnie jak się sprawa przedstawia jeżeli chodzi o obywateli Polski. Może w tej samej cenie uda mi się zorganizować większą liczbę zabiegów... Poprosiłam o cennik, bo na stronie internetowej nie jest on jednoznacznie określony. Ciekawe czy mi odpiszą. Aż sama jestem ciekawa. Chciałam nawiązać kontakt z jakąś dziewczyną z Czech, ale z polskim adresem mailowym nie chciało mnie zarejestrować na forum, które udało mi się namierzyć. Ale nic to - zobaczymy czy się odezwą:) Buziaczki dla wszystkich! 😘 i udanej majówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dobranoc wszystkim słoneczka,🌻 Idę oglądać film. Pa i buziaczki,dobrej nocki,🌻 👄 Trinty-Kupiłam już sobie laptopa,ale narazie z internetu korzystam od siorki.Pozdrawiam 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Panią. Na początku przepraszam za pomyłkę imion. Wybaczcie bo ja byłam dzis w pracy i tak jakos wyszło. Voltare całkiem dobrze kombinujesz z tą klinika trzeba próbowac.Nam wyniki badan przesuneły sie o tydzień więc po długim weekendzie mam się odezwac.Jakos nie nastawiam sie na dobre wiesci bo skoro przez 3 lata prób się nie powiodło to jakas przyczyna musiała byc. Sorki spadam bo przynudzam :) miłego leniuchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×