Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam drogie Panie 🌻 Dawno sie, nie odzywałam - ale pare spraw sie na to złożyło ( kto pamieta to wie o co chodzi ). Mniejsz z tym - było - mineło i nie ma co do tego wracać. Ja w dalszym ciagu mam nadzieje , ze Nasze stare forum powróci do czasów świetlności, bo pomimo , ze nie pisze to codziennie Was podczytuje i nie wyobrażam sobie , by was nie było !!!!!!, wiem , że mozna poczytac inne fora ( np. staraczkowy.... ) ale to nie to samo - Tu wszystkie się znamy , wiemy jak wyglądamy , a nawet dzieki NK gdzie dokładnie mieszkamy i chodziłysmy do szkoły :-). Także - ja nadal trzymam kciuki , ze wszystko się ułozy i dziewczyny powrócą do pisania. I bedzie tak , jak kiedys - gdzie całymi dniami pisałyśmy o gotowaniu, ksiązkach , filmach , ciuchach itp. - nie koniecznie tylko o ciązach i starankach. To by było chyba a tyle co miałam dzis do powiedzenia, acha Tryni - napisała , ze nie przywróci starej atmosfery sama - wiec Ja sie do Niej przyłanczam. Pozdrawiam Wszystkie bez wyjatku !!!!!!! Pa, pa 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo - jak teraz czytam mój powyższy post - to widze , ze pare przecinków mi brakuje . Uuups - tak wyszło :-) :-) :-) tak to jest jak człowiek stara sie cos szybko napisać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) byłam dziś u lekarza z tymi moimi palmieniami,ale właśnie dziś mineło mi. A pani doktor powiedziała że jak się znowu pojawi to mam przyjechać natychmiast do przychodni i zrobia mi wymas i zobaczymy co to się dzieje,bo ani mnie nie boli brzuch ani nie piecze nic,wiec to raczej nie infekcja...? a jutro jade na powtorne badanie progesteronu w 28dniu, ale niestety na wyniki czeka sie tu ok 2 tyg :( wiec dopiero gdzies za ok 2 tyg bede wiedziala co i jak z moimi hormonami itd. denerwuje mnie to czekanie .... a dzis mnie mdli bo zbliża sie @ i w ostatnich czasach tak mam że mam mdłości i wymiotuje,myślałam na poczatku że może udało się i będzie dzidzia!! a tu niestety takie objawy mam przed zbliżającą się @!!! wrrr ma może któraś z Was tak podobnie?? może uratujemy te forum ja co prawda jestem tu od niedawna i nieznam Was, ale miło mi się czyta co u Was,i ciesze się że moge napisać co się ze mną dzieje i ktoś zawsze odpisze i coś doradzi:) a może i ja będe mogła kiedys pomoc?:)!!! Pozdrawiam Was serdecznie :-) WSZYSTKIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tez badałam sobie dziś TSH, fT3 i fT4, jutro wyniki, ciekawe jak wyjdą??? Znów trafiłam na tą głupia babę, ręka mnie cały dzień boli, siniak będzie jak nic; ale coż, trzeba pocierpieć. Też wybieram sie na balejaż, ale tym razem nie obcianam, bo fryzura mogłaby się nie trzymać na wycieniowanych włosach; myślę też o tipsach - nigdy nie miałam a jest okazja żeby zobaczyć jak będę wyglądać :P Co do imprez to też robiłabym w knajpie, można posiedzieć z ludźmi i pogadac a nie przy garach stać, bo mąż mi przecież nie pomoze w kuchni :) Wczoraj oglądałam taki program Mała Czarna - mówili o in vitro, tylko się wkurzyłam, bo panie twierdziły ze takie pary nie analizują kwestii etycznych i myślą egoistycznie; wkurzyło mnie to, bo zapytane czy mają dzieci odpowiedziały - TAK. Co to za ekspertki i skąd mogą wiedzieć co przeżywają ludzie, którzy mają problemy, ach tylko mnie to zdenerwowało, mogłam nie oglądać. Pozdrawiam wszystkich, pędze jeszcze raz do szkoły 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zmierzylam tempke dowcipnie i mam 37.0 ....i co teraz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pośbe czy może mi któraś wytłumaczyć jak się mierzy temp. tzn w jakie dni czy o ktorej godz jak mam tego pilnować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej po przebudzeniu przed wyjsciem z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i co dalej jak mam ją odczytywac?jak bedzie np 37 to co to znaczy? bo ja wogole niewiem>?na tej podstawi mozna stwierdzic owulke? dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to jak jest 36.6 to @ sie zbliza a jak 37 to ciaza , ale dokladnie to ci nie powiem - jak sie dziewczyny odezwa to na pewno ci poradza ze szczegolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mierzyć od 1 dniacyklu, czyli od pierwszego dniamiesiączki,robic wykres, jak jest skok - to znaczy że jest owulka, potem się kilka dni utrzymuje i tuż (2-3) dni przed okresem spada, jesli nie - ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam bardzo dziewczynki:) musze to sobie przypilnować chyba:) zmyakm robic obaidek dla moich chłopaków:) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( jakies ciemne plamki mam wiec pewnie nici z tego i @ blisko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - tempka w ciągu dnia zawsze będzie wyższa niż ta zaraz po przebudzeniu, takze nie jest to wiarygodne, sprawdź jutro rano :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*2
olawd - nie chcę Ci robić przykrości ale z moich doświadczeń wynika, ze jeżeli druga kreska na teście ciążowym pokazuje się po dłuższym czasie niż ten wskazany w ulotce to może to oznaczać ciążę biochemiczną. Musiałabyś zrobić bete żeby na 100% wyjaśnić czy ciąża jest czy nie jednak nie ma. Poza tym jak @ nie będzie a taka nie jednoznaczna to trzeba zrobić usg i wykluczyć ciążę ektopową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*2
miało być - kreska nie jednoznaczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wiec u mnie sprawa wyglada tak : mierzylam dzis tempke rano po przebudzeniu i jest 37 . zrobilam test i wyszla druga kreska blada ale o wiele mocniejsza od wczorajszej wiec prawdopodobnie moge byc w ciazy ale sie nie ciesze bo brzusio mnie boli , caly czas mam wrazenie ze cos ze mnie leci choc nic nie leci , no i malenkie czasami ciemniejsze plamienia (a tak sie u mnie zaczynaly poronienia) wiec nie nastawiam sie i poczekam jak wroce do pl to dopiero jak lekarz mi powie ze wszystko ok to bede sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korolcia - ja też właśnie oglądalem ten odcinek Malej Czarnej - i byłam lekko żdziwona tym co tam mówią , ale ta to jest jak wzieli same babki co maja dzieci - to co moga powiedziec na ten temat - chyba nie wiele. A tej Olgi Borys to prawie nie dopuscili do słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd, jeżeli jest 2 kreseczka tzn. że jest ciąża masz jakiś duphaston albo luteine? narazie nie gratuluje ani nic żeby nie zapeszyć i czekam na dobrą wiadomość:-) U mnie dobrze dzisiaj byłam na badaniach i pierwszy raz dzisiaj wymiotowałam a myślalam że mnie ominie;-) a to jak widać dopiero się zaczyna:-D I jakoś tak dziwnie brzuch zaczyna się wypuklać ale to raczej od jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............38................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............8............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia - wymoty sie właśnie chyba tak ok. od 2 miesiąca zaczynają - to by sie zgadzało :-) , przynamniej tak miała moja siora - na poczatku super , potem miesiąc- dwa właśnie wymioty , mdłości - az gina chciał ja dać do szpitala , bo zaczeła chudnąć bardzo od tego.. A chodzisz jeszcze do pracki , czy jestes juz na L-4 . Ja kiedys myślałam , ze jak bym była w ciązy to od razu poszłabym na chorobowe - ale teraz wydaje mi sie , ze raczej wolałabym chodzic do pracy. Wiadomo - jak cos jest nie tak , to się nie da i koniec koropka. Tak samo jak jest jakaś praca fizyczna , ale znam dziewczyny , co miałay prace biurową - super sie czuły w ciązy - a od pierwszego miesiaca na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karolciu pracuje i jak narazie nie ide na L4 może tak od sierpnia już pojde ale jeszcze niewiem. I tak pracuje po 6 godzin więc się nie przemęczam. O wiele lepiej się czuje jak coś robie, w domu jest mi duszno i przeszkadzają mi zapachy gotowania, zresztą większość zapachów mi przeszkadza nawet perfum nie urzywam, kremy i balsamy też mnie mdlą:-( i na większość jedzenia nie moge patrzeć w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd___ciaza jak nic, dbaj o siebie, poczatki sa trudne, to ze boli cie brzuch o niczym zlym nie musi swiadczyc, tez tak mialam na poczatku, poczekaj do 7 tyg i szukaj na sile gina zeby zrobic usg, baardzo, ale to baardzo sie ciesze:D:D:D:D:D:Di mocno z calych sil trzymam kciuki za Ciebie❤️ Pazia___👄to ze cie tak odrzuca to same dobre objawy choc przyznaje,ze nieprzyjemne, to znak,ze dzidzius sie rozwija:D Trini___uszy do gory masz bardzo dobre TSH dobre do staran, wiec do dziela i sie nie poddawaj👄 Pozdrawiam caly watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystko jest do przezycia - zwałaszcza po tak długim czakaniu prawda ??? :-) :-) Ciekawe kiedy Nas to spotka...... Ale tu masz racje , jak człowiek sie tak zasiedzi w domu , to czuje się 10 razy gorzej niz w ruchu. To paziulku za niedlugo musisz nam przesłać jakies fotki jak juz brzusio bedzie widoczny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze Karolciu - pisałaś o tipsach - jeśli masz ochote to sobie zrób , bardzo fajna sprawa. Ja nosze non-stop od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona :-) , z tym , ze ja bez szaleństw , tzn. dośc długie , ale standart biała koncówka z jakims zdobienie , nie zadne kolorowe czy brokatowe :-) Szkoda , ze nasza Jadirka tak mało sie teraz odzywa , bo właśnie mam do niej pytanie w tej kwesti ..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki nie pojawiałam się długo bo przygotowywałam się do szpitala na zabieg. Byłam wczoraj w szpitalu pobrali mi wycinki,trochę bolało, ale czego się nie robi. Wyszłam do domu po zabiegu. Smutno jest na oddziale gin mówię Wam , takie historie...ahhh szkoda gadać. POzdrawiam wszystkie, jest ładna pogoda i chyba nic w tym złego, że trochę mniej siedzi się przy kompach i wałkuje smutki. Korzystajcie ze słońca, ono dobrze robi..Buziaki... Trynia, a ja myślę, że dobrze robisz - jeżeli tak czujesz. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) olawd-nie gratuluje jeszcze zeby niezapeszyc!ale 3mam mocno kciuki!! powiem Ci że ja miałam @ prze pierwsze 3 miesiące, i u mnie ciąża mi nawet do głowy nie przychodziła,mnie bolała lewa nerka i brzuch, chodziłam po lekarzach i robili mi różne badania w końcu poszłam do gina w przychodni i on powiedział że ciąży nie stwierdza,że mam tylko nadżerke i że on wypali mi ją za jedyne 100zł,do tego wyzwał mnie że współżyje z chłopakiem bez ślubu,( potem się okazało że to debil był a nie lekarz,już tam nie pracuje)no ale niestety tacy lekarze się w naszm kraju zdażają!! ale naszczeście moja pani doktor skierowała mnie na usg i okazało się że jestem w 7 tyg ciąży:)!!! ale moja mama powiedziała mi,że widziała po mnie juz prze ok tydz. że jestem w ciąży bo mówi że tak inaczej wyglądałam:) tylko czekała na potwierdzenie,zresztą ona sama poszła ze mna na usg. ii za to jej dziekuje:) paziu-zniesiesz wszystko ,czas tak szybko minie,że nawet się nie obejrzysz i zaraz sama będziesz dawała wskazówki innym kobietka w ciąży:) Życze Wam Wszystkim miłego dnia:-) u mnie dziś deszczowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że wszystkie moje dolegliwości ciążowe przeżyje i wcale nie chce żeby narazie znikały wtedy wiem że dzidzia rośnie:-) I każdej staraczce życze takich objawów;-) i to jak najszybciej:-) Jak już będzie dobrze widać brzuszek to poprzesyłam zdjęcia pewnie jeszcze ze 3 tyg. albo 4. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze trzymacie kciuki ale nie wiem co sie ze mna dzieje : brzuch mnie tak boli jakbym miala dostac @ i w dodatku bylam teraz siusiu i na papierku czerwone plamki sa , czyli co @ jednak przylezie?? sama juz nie wiem co o tym myslec....cos mi sie wydaje ze te testy sa felerne i wcale w ciazy nie jestem i @ przylezie na dniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olawd bądź dobrej myśli, jest jeszcze szansa, trzymam kciuki :) Justynko tak myślę własnie o zelowych pazurkach, nigdy nie miałam, trzeba w końcu spróbować; a że okazja sie zbliża to raczej zrobie. Gdyby Jadira była bliżej to by mi zrobiła :) a tak to mam już kontakty od koleżanek z pracy. Karolinko, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze, a te historie na oddziałach to rzeczywiscie przerażające, lepiej nie słuchać. Paziu ja tez myślę ze dopóki dobrze się czujesz i nie ma przeciwwskazań to można pracować, ja bym sie po kilku dniach okropnie zanudziła, chodziłabym w dresie w nieumytych włosach, a człowiek jak ma rano wstać i iść do pracy to się szybko mobilizuje :) Ja odebrałam już wyniki, moim skromnym okiem jest super :D TSH 1,12 w grudniu miałam 4,17 fT3 2,71 fT4 1,62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×