Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

karolciu ja podobnymi z takimi argumentami wyszlam do znajomej - nie wiadomo jak się życie ułorzy ile bede czekać na dziecko może niedługo ale może rok , dwa i co mam przez ten czas siedzieć w domu ? ja chce pracować nie tylko dlatego by miec jakieś swiadczenia licza się lata do przyszłej emertyury i pieniażki za które mozna lepiej i wygodniej zyc ... zawsze istnieje prawdopodobieństwo ze jak się zatrudni kobietę to moze za chwilę okazać się ze jest w ciaży ... ale dla mnie taka polityka i wypytywanie o oczywiste sprawy to głupota ... prawie kazdy chce mieć dzieci ... karolciu mnie nie chodzi o zabobony tylko o to ze nasza Olawd nie potwierdziła jeszcze ciaży, nie zrobiła bety, usg ani testu ciażowego - a juz chce wózek kupować, dla mnie to za szyko ! zyczę jej z całego serca by jej przypuszczenia były prawdziwe , zresztą jak każdej z Was ! olawd trzymam kciuki ❤️ by fasolka była w brzuszku i pieknie się rozwijała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha karolciu u mnie ciaza może ale nie musi być zagrożona ze względu na Hashi ... do tego jezeli bede dojeżdzać do pracy to czeka mnie podróż 55 minutowa w zatłoczonych pociagach ... kolezanka sama 5 lat temu przez to przeszła i mimo ze jej ciaza przebiegała wzorowo - było to dla niej niesamowicie męczące ... takze umowiłayśmy się tak ze w razie czego ide na L4 a ona zatrudnia kogoś na zastępstwo a ja po porodzie mam szanse powrotu - tylko oby tak było jak to wszystko wczoraj obgadałysmy ... zresztą od słów do czynów czasem daleko - zycie czasem zupełnie się inaczej układa ... nie bede wybiegać za bardzo w przyszłosć ... na razie czekam na telefon ... a potem rozmowa z dyrektorem i wdrożenie się w nowe obowiazki ! ale sie dzisiaj rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd - ja również bym się wstrzymała z zakupem wózka - nie ze względu na zabobon, a raczej ze względu na to, że przez 9 miesięcy to by mi się jeszcze z 15 razy gusta zmieniły:P Teraz są takie cuda, że szok! Dzisiaj byliśmy z K. w sklepie z artykułami dziecięcymi - chciałam upatrzyć coś dla \"mojego\" malucha na dzień dziecka - wózków zatrzęsieni, chociaż to mały sklep. Poza tym widzę co się dzieje w necie - sama nie wiem co lepsze i ładniejsze:P Tryni - otóż to - jeżeli jesteś w stanie całkiem szczerze z tą koleżanką rozmawiać, to powinna zrozumieć, że nie podejmujesz tej pracy tylko i wyłącznie po to, aby zaraz iść na L4! Ale dziecko jest w tej chwili sprawą priorytetową i jeżeli się pojawi - od pierwszych chwil poczęcia - to ono będzie na pierwszym miejscu ❤️. Jeżeli po cichu uzgodniłaś conieco z koleżanką, to może nie musisz mówić całej prawdy temu dyrektorowi? Może ułożyć jakąś choć trochę dwuznaczną odpowiedź na ewentualne tego typu pytanie? Hmm - teoretycznie zgodnie z prawem pracy pracodawca nie powinien zadawać takich pytań, ale różnie to być może... Mam nadzieję, że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare ... dyrektor jezeli zada pytanie otrzyma zdawkową odpowiedz - co do koleżanki to po prostu uważałam ze powinnam być szczera ze względu na przyjazń i późniejsze konsekwencje ... ogolnie zadnemu pracodawcy się nie tłumaczę z tego co jest dla mnie wazne i co jest dla mnie życiowym priorytetem ale jezeli ktoś mnie proteguje i obdaza zaufaniem to coś innego - nie chciałabym zawieść kogoś kto wstawia się za mną i ułatwia mi proces rekrutacji - chyba rozumiecie ? zmykam kochane u mnie zaczeły sie plamienia także pewnie od jutra zaczne nowy cykl ... tymczasem zmykam , zyczę wszystkim spokojnej nocki i udanego długiego wekendu ! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare---niestety w pl jeszcze nie trafilam na wozek ktory by mi sie podobal...a wczoraj i tak go nie kupilam bo go juz nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. wlasnie robilam test! no coz negatywny:-((((((((((((((((((((((( a @ jak nie bylo tak niema!!!!! milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko --- mi tez na poczatku wychodzil negatywny i tempke mialam mala - glowa do gory -> poki @ nie ma jest nadzieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olawd za wsparcie:) a biegam co chwile siusiu.. chyba juz psychicznie ze mna zle..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biegam - a ty z tego samego powodu co ja!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mam nadzieje:) dziewczyny kozystaja z wolnego i gdzies leza na slonku i sie opalaja... tak cisza dzis??!!! ja ide 27 na usg wiec jak test wychodzi ujemny to usg to potwierdzi albo i nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Cytrynka - jakie słońce?:P Jakie opalanie?:P U nas ziąb taki, że trzeba było na nowo w centralnym rozhulać:P Teraz jest milusie ciepełko co sprawia, że rozkłada mnie od środka i chce mi się spać:P Qrcze z jednej strony po terminie @ test powinien już wiarygodnie pokazać co i jak, z drugiej jednak może owulka była opóźniona... Niepokojąca jest ta niska tempka - ale kukusia też nie miała wysokiej a w ciąży była... No nic - mam nadzieję, że zobaczysz wkrótce upragnione 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare- to szybko do lozeczka mezusia tez i dzialac:) ja sie nie nastawiam,napewno cos z tymi moimi horonami nie tak i dlatego znowu sie spoznia!! w przyszlym tyg pojde do lekarza jak nadal nie dostane!!moze beda juz moje wyniki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka - nie ma szans:P Mężuś wylądował w łóżku, ale sam - padł jak kawka:P Nadrabia zaległości w spaniu zwłaszcza, że jutro z powrotem do roboty:O Nie chce mi się, ale skoro on musi, to przecież nie będę sama siedziała w domu w taką pogodę. A wiecie co mój mężuś wymyślił - marzy mu się hamak na ogrodzie i teraz od kilku dni szuka na allegro takiego, który by go utrzymał razem z 25-kilogramowym psem:P Pomysł niegłupi, oby tylko pogoda była taka, żeby była okazja się na takim hamaku powylegiwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzisiaj dopiero wieczorkiem sie odzywam bo przeleżalam cały dzień jakoś źle się czułam. W brzuchu mnie kluje, głowa boli może to dlatego że dzisiaj powinnam dostać @ (już drugą której nie ma) i tak organizm reaguje. Cytrynko póki nie ma @ jest nadzieja ale wydaje mi się że test już powinien wyjść chyba że owulacje miałaś mega spóźnioną a temperaturą zabardzo się nie sugeruj skoro od początku cyklu nie mierzyłaś ponieważ przed owulacją możesz mieć 36,4 a po owulacji mozesz mieć zaledwie 36,7,8( to jest taki przykład) i to już jest jak dla ciebie wysoka temp. Ale trzymam kciuki żeby jednak okazało się że jest dzidzia. Olawd a jak ty się czujesz? Trinity mam nadzieje że @ do ciebie nie dotarla? voltare u mnie też zimno i nic się nie chce. Hehe jeszcze nie widzialam pieska na hamaku ale pomysł super. Pozdrawiam i buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---ja po prostu zasypiam na stojaco . caly czas tylko spac i spac mi sie chce :-P no ale to pewnie przez hormonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 :Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............8............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu przypomnialaś mi u mnie zaczal się 9 tc. Hehe ja jak jeszcze niewiedziałam że jestem w ciąży to zasypialam w przeciągu 10 sek. myślalam że aż taka zmęczona pracą jestem a teraz już normalnie ale nadal potrzebuje więcej snu i odpoczynku. Tabelka nr 1 :Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanko czy można pić napoje gazowane we wczesnej ciąży? bo jak narazie odmawiałam sobie, rożne opinie czytalam na ten temat ale dzisiaj nie wytrzymałam i musiałam napić sie pepsi i sprite bo aż mnie trzęsie do tego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu nie powinno sie na pewno pic pepsi,coli itd ale ja raz w czas musze sie choc troszke napic "na lepsze trawienie" , mysle ze w malych ilosciach i nie codziennie raczej nie powinno zaszkodzic jejku od kilku dni po prostu zasypiam na stojaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
witajcie ... Paziulku niestety @ przyszła , pocieszeniem jest ze moje cykle od stycznia pieknie się wydłużyły normą jest 27-29 dni Tabelka nr 1 : Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.06.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .??.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............40................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............9............. ....ok.27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............5......... ........... 23.01.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 dziewczynki prosze o poprawę terminów @ za dużo pojawiło się znaków zapytania ! Katiu, Elizko, Mychasku, Sysiu, Lenko , Martiko co z Wami ? Destination, Kseniu pewnie już tulicie swoje skarby w ramionach - dajcie znac i spadajcie do trzeciej tabelki ... zmykam - ogólnie pogoda do bani a ja jestem chora mam temperaturę, katar i bolace gardło ... jednak mamy wykupione bilety na Indianę Jones-a i jedziemy dzis wieczorem do kina ... zaraz faszeruję się lekami i mam nadzieje ze chociaż temperatura mi spadnie ... miłego dzionka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) u mnie nadal bez @ brzuch mnie czasem pobolewa, ale jestem strasznie senna... paziu -napewno masz racje test juz by napewno pokazal? zla jestem ze znowu mi sie wszytko poprzestawialo , ale czekam do wtorku na usg, a co do picia napojow gazowanych, to lekarze czesto mowia ze to szkodzi,ale ja jak bylam w ciazy to miala ciagle ochote na cole i czekolade duzo czekolady, ale lekarz powiedzial ze to dziecko ma ochote i mam sobie nie odmawiac,tylko zebym nie przesadzala :) trinity-milego wypadu do kina:) i dbaj o siebie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Trinity to chociaż dobrze że już ci się cykl wydłużyl do normalnego rozmiaru i przynajmniej dzidzia będzie miala czas zagnieździć sie. Zdrowiej kochana jak najszybciej i miłego oglądania filmu:-) Cytrynko kiedyś też mi się tak spóźniał i testy wychodzily ujemne aż wkońcu wywolywali mi @ ale nie znaczy że u ciebie tak będzie. A ja lece do sklepu zaopatrzyć się w coś do jedzenia. buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu-ja juz to przerabialam pewnie teraz znowu dostane cos na wywolanie...:( trinity- dokladnie super ze ci sie wszytko unormowalo teraz dzidzia napewno szybko sie zjawi w twoim brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu cisza:-( u mnie taka brzydka pogoda, miałam jechać kupić sobie nowe staniki( większe) ale odłożylam to do poniedziałku może będzie troszke cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne!!! ja jak zwykle po pracy to zasypialam na stojaco...tylko spac i spac mi sie chce ! juz mam zarezerwowana wizyte u specjalisty na 5 czerwca (troche drogi bo samo usg 200zl ale co tam - dla malenstwa wszystko!), wiec dam wam znac co i jak jak bede juz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ale mam nadzieje że do 5.06 i tak będziesz z nami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - ja 2 czerwca lece do pl i przez dobry tydz bede u tesciow ale naszczescie maja internet , a jak pojade do moich to bede na "łasce" siostry :-P ale ona pracuje na 3 zmiany wiec bede kozystac jak jej nie bedzie :-P nie mam zamiaru was opuszczac!!!! moze czasami was zaniedbuje ale pamietam caly czas !! a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dla was zrobilam dzis test --- 2 mocne krechy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×