Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Marta=Myszka to to samo? bo ja zaraz się pogubie???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nicki mi sie pomylily.....Marta 24 to Marta 24.....przepraszam za zamieszanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 ja tez kocham obcasy !!! i w zimie tez w kozakch na wysokim ! tak minimum od 5cm do 10.zazwczaj////tylko na ciaze kupilam plasciutkie...no i teraz troche ciezko mi w obcasach biegac z nosidlem :p mam klapeczki na takim niziutkim. Ale fakt w palskich butach chodze smiesznie (podobno) tak mowia znajomi,ze nie potrafie.Mysle ze to kwestia przyzwyczajenia.Bo ja obuwie na korkach nosze od 4 klasy podstawowki (!) moja babcia tez w szpislach chodzila cale zycie i niestety kosci jej wyszly...mi tez juz pomalu wychodz...niesttey :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu-tak to prawda to kwesta przyzwyczajenia. A napisałam Ci maila. Dziś mój mężuś kończy urlop i idzie na nockę..ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 mam sposob na marude :p wsadzam ja w fotelik samochodowy włączam wentylator (pochlaniacz w kuchni) bo mamy pokoj z aneksem i siedze na kanami bujajac ja nogami ;-) lepsze to niz raczki. dzieki dziewczyny za maile,przeczytalam/ kurcze,a ta pogoda plata figle dzisiaj mamy slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrt🌻 Ale pustki o kurcze, pewnie dziewczyny sie opalaja hehe.....zycze Wam wszystkim milego weekendu i zmykam na sniadanko:D postaram sie zagladnac jeszcze pozniej,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) bylismy nad jeziorkiem ale złapała nas ulewa i trzeba było uciekac:) katiu wysłałam ci zaproszenie na NK a co u was ale purto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze nie pisze ale jak to przed wyjazdem - roboty mase . pakujemy i pakujemy i konca nie widac . bagaznik juz zaladowany a tu nic w pokoju nie ubylo :-P masakra . jutro o 3 w nocy pobodka wiec zaraz zmykam prysznic i lulu . trzymajcie sie ciepluto Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ ............21.07.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........17............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tabelke wkleilam ale nie zmienilam tyg 😠 Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ ............21.07.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........17............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............14..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać. Mam dzisiaj jakis podly nastrój:-( wogole ostatnio jakas nerwowa jestem ze wszystkimi się klóce ach szkoda gadać:-( dobranoc kobietki może jutro będzie lepszy dzień(dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Ostatnio mam nieco ograniczony dostęp do kompa, bo mój mężuś znalazł sobie nowe zajęcie - ściągnął sobie z neta jakiś darmowy programik do przerabiania filmów na format 3gp - taki do telefonu i teraz przerabia naszą \"filmotekę\" ;) tak, żeby mógł ją sobie w telefonie oglądać. Codziennie musi na mnie czekać po pracy godzinę (no cóż - jedna bryka, więc trzeba się dzielić jakoś transportem;) ) i kończą mu się pomysły już co ma przez tą godzinę robić, więc doszedł do wniosku, że tak mu będzie szybciej czas leciał:P Przynajmniej będzie miał okazję, żeby wszystko obejrzeć, bo mimo iż już się tych płyt z filmami trochę nazbierało, to jakoś nie zawsze był czas, aby je na bieżąco oglądać. Olawd - Wy już pewnie w trasie - mam nadzieję, że robiliście dość często przystanki i droga minęła bez zastrzeżeń:) A Wy to już tak na dobre wracacie do Polski? Zabraliście już stamtąd wszystkie Wasze rzeczy? Wreszcie będziesz miała czas na spokojne delektowanie się urokami ciąży;) paziu - i jak humorek dzisiaj lepszy? Widzę, że szalejesz na zakupach:D no już pisałam - dobrze jest mieć wszystko wcześniej dla dzidzi przygotowane:) Pytałaś o alternatywę w przypadku niepowodzenia (tfu, tfu:P ) IVF - nie ma alternatywy - chyba ponad 50% całej kwoty, która wychodzi za całe IVF to cena leków, potem kolejna niezła sumka za komplet badań... W przypadku niepowodzenia pewnie odpadły by mi badania, ale za wszystkie leki niestety trzeba by płacić od nowa. Chyba, że rozwinie się więcej pęcherzyków i będą mrozaczki, wówczas kolejny transfer to już \"tylko\" niecałe 2tys. A propos butów, to ja się o niebo lepiej czuję jak stoję twardo na ziemi:P - czyli na płasko, albo na niewielkim obcasiku. No chyba, że jakaś imprezka się kroi, to już do takiej bardziej eleganckiej kreacji raczej płaskie pantofle nie zawsze pasują. Jeżeli chodzi o psy, to ja mam amstafa, mimo iż nie jestem łysą dresiarą:P:P:P Nie puszczam mojego \"potwora\" bez smyczy (chyba że jesteśmy sami w lesie), bo rozumiem, że samym wyglądem może budzić respekt albo wręcz strach, ale u nas jest inna sytuacja - mamy własny ogród, więc nasza artystka ma się gdzie bez tej smyczy wylatać. Ogólnie jest pokojowo nastawiona do ludzi i innych zwierząt, niemniej jednak mimo iż jest dla nas jak członek rodziny, to zdaję sobie sprawę z tego że jest to tylko zwierzak i nigdy do niego 100% zaufania mieć nie można:) A za bieganie psów bez smyczy i bez kagańca powinni solić właścicielom takie mandaty, żeby na przyszłość nie przyszło im nawet do tych bezmyślnych łbów puszczanie zwierzaków samopas. My jak idziemy z naszym psem (na smyczy) nie raz przypląta się jakiś upierdliwy \"włączęga\" (na wiosce to jest nagminne - wszystkie psy latają bez właścicieli, smyczy i kagańców:O ), który potrafi iść za nami i się drzeć przez pół drogi, czasem nawet atakować. Jakby nasz się zaczął bronić - na kogo by było? Tamten przecież taki mały i bezbronny:O zmykam na chwilę, bo mężuś przyszedł z kolejną partią filmów do przeróbki:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. U mnie już dzisiaj dobrze:-) ach te hormony,hormony:-p trzeba na coś zwalić;-) voltare ja mam nadzieje że tylko jedno wystarczy ivf:-) masz racje z tymi psami bo na wsi to też przesadzają, odworzą furtke i te psiaki tak latają same i ujadają a większość tych psów jest z pewnością nie szczepiona a w mieście tym bardziej powinni przestrzegać smyczy i kaganca a pzrynajmniej zachować ostrożność z każdym psem. Przecież to tylko zwierzak i niewiadomo co mu do łba strzeli. Ide się teraz położyć, miłej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem padnieta dopiero wróciliśmy z wycieczki(zdjecia na NK:) )-jestem taka padnieta ze chyba zaraz idę spać voltare na pewno się uda❤️ paziu ciesz się ze tylko takie\"uroki\"ciąży Cię męczą;) akasiu jak wyjazd się udał, zaraz poszukam stronki hotelu i ci wysle linka na gg, swoją drogą daj znac jaki termin bo trzeba wcześniej rezerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 wycieczka się udała :-) bylismy w skansenie ;-) jesli chodzi o Twoje okolice Marty--niu to mam do nich W I E L K I sentyment ...bo kiedys kiedys,..jak jeszcze nie znałam swojego męza wybralismy sie z takim przyjacielem na objazdowke po wszystkich zamkach,palacach,dworkach itp/// super było,budowle piękne...nawet w najdziksze zakatki zagladalismy :p a przy zamku Czocha spalismy w aucie (kombi cale szczescie ) zaparkowanym w dawnej zagrodzie dla koni. Moja haneczka wstaje teraz o 6 rano i buszuje do ok.8 po czym idzie spac (t.j.nie idzie tylko musze ją ululac w foteliku)....szkoda,ze ja nie moge juz o tej porze zasnac ..bbuuu zmykam na herbatke..........aaaa...marty--niu rzeczywiscie tej stronki nie ma.A co do terminu to dam znac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) A co tu tak cicho przez weekend ??? Tylko jedna strona !!!!! - ja ma wytłumaczenie , jak wiadomo nie ma neta w domu tyko w pracy , więc przez cały weekend jestem odcieta od świata hahaha :-) :-) Dziewczyki - Martynia, Katia, Justyna M - śliczne zdjecia na NK !!!! ( jak ktos jeszcze dodał to nieststy nie widzialam , ale napewno są super :-) ) Katia - prosze Nam tu szybciutko zdawać relacje co i jak po weekendzie !!! - czekamy niecierpliwie.... Voltare - wiesz , o co mi chodziło z łysymi dresiarzami ..... :-) :-) Ale przyznasz , ze osatnimi czasy własnie w takich kregach pitbuly i amstaffy stały się bardzo popularne . Paziu - 🌻 - mam nadziej , ze dzis pogadamy jak ostatnio w czwartek :-) , fajnie , ze zakuy się udały - mi by sie tez przydało kupic jakies garnki , bo mam jeden kpl. ale czasami jezcze brakuje ( szczególnie tych mniejszych garnków ... ) Olawd, Akasia - 🌻 i ❤️ Marta 24 - fajnie , ze wkońcu sie odezwałaś - pisz jak najczęściej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie dziś pochmurny dzionek,a już mam dość takiej pogody chcę słonka jak wczoraj. My spędziliśmy wczorajszą niedzielę na wsi u teściów,wyleżałam sie na ogrodzie -było super. A pamiętacie jak trzy miesiace temu zaczynałam moja dietę; z wagi 68 mam 58 kg.Na wizytę jadę za miesiąc i zobaczymy co dalej. Dużo lepiej się czuję,a jeszcze przy tarczycy było mi to wskazane. Akasiu,Martyn-iu-pozazdrościć wycieczek w piękne miejsca. Ja też lubię takie klimaty muszę kiedyś K.namówić i też gdzieś się wybrać. Martyn-iu-oglądałam zdjęcia na NK.ślicznie wyglądasz,malutka urocza,pozdrawiam całą rodzinkę. Akasiu-a wy robiliście jakieś foteczki??? Katia100-królowo na pięknym tronie zasiadasz na NK.super:) I jak po imprezce-prosimy o mały skrucik. Martt,Tryni,Voltare,Karolcia,Olwad,Pazia duża buzia👄 I dla wszystkich nie wymienionych też 👄 nie myślcie sobie ,że o Was zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira - 🌻 , noooo niestety pogoda u Nas do bani - a juz myslałam po wczorajszym dniu - ze znowu wrociło słoneczko a tu nic z tego znowu deszcz..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie i mnie też bardzo się to nie podoba:( Zaczęłaś nową stronkę:) Zmykam do sklepu odezwę sie później.Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Ale zimno, u mnie tylko 15C i leje:-( a ja lece pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak w piatek mialam o 7 pks do lodzi i spoznilam sie na niego i musialam naginac poviagiem 5,5h:/ maskara same osobowe plastikowe siedzenia upal i wogole na 15 bylam w lodzi ł juz na mnie czekal z rozyczka hehe potem szybko na zakupy wkoncu kupilismy jego siodtrze perfumy mexx rozowe slicznie pachna taka ksizeczke z zyczeniami na 18ste urodziny i bukiet z 18 roz:) na 19 mielismy byc na sali.... spoznilismys ie bylismy n 20 hehe wszyscy juz byli jedli cisza na sali a my wchodzimy czulam jak kazdy sie na mnie gapi masakra zostawili na mieusca kolo jego siostry i na przeciw roddzicow heheh bylo super nawalilam sie 2 wina obalilam hihihi ale dziewczyny mowie wam jak wesele tylko mi tam pary młodej brakowalo hehehe oczywiscie mialam biala spudnice i tracilam lokciem kieliczeki caly pelny wyladowal na mojej spodnicy hehe czerowne wino ale sie pobaiwlam kupa smiechu byla jak mnie ł chcial szysze tance nauczyc heh o 3 bylismy na hotelu i zasnelam w locie na poduczke heheh:P w sobote ranow stalismy i pojechalismy z jego siostra i jej kolega i jego bratem do zoo w Łodzi i do kina na Kungfu Panda zajebista bajka ale sie usmialam ze szok polecam wieczorem poprawiny 18 nastki byly hehe u lukasza grilll itd w niedziele u niego na obiedzie bylam i o 14 mialam pks do siebie i tak po weekendzie.....:) _ The End_ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze , że przezycia miałaś niezłe - najlepsze to chyba wino na spódnicy - hahah :-) ale co , przebrałaś sie czy zostałaś z czerwona plamą ??? :-) A jego rodzice jak - spoko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna 18-stka to pelno ludzi bylo:-) wlasnie napisz jak jego rodzice?? bo to w sumie tez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rodzicow to tak jak wam pisalam total wies..... dom to maja masakra moja babcia ma lepsza altanke na dzialce.... troche nie to przeraza ale wszyscy mili goscinni itd. niewiem co myslec..... czyz emna cos nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze , ze spałaś w hotelu :-) :-) Ja Ci sie poczęści nie dziwię - dla dziewczyny mieszkającej całe zycie w mieście - taki widok moze przerażać :-) A oni maja jakaś gospodarke ( no wiesz pola uprawne, krowy , kury i te sprawy jak to na wsi ?? :-) ) W tych czasach na wszystko trzeba zwracać uwage - ja powiem tylko tyle - ja w zyciu nie poszlabym na gospodarke !!! , nie wiem jak mocno musiaabym kogos kochac by tak sie poświęcic ..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×