Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość Diana24
Cześć dziewczyny....pewnie jesteście na mnie bardzo złe, że ie pisze...nawet nie probuje sie tlumaczyc..po prostu nie mam kiedy:( U mnie wszystko dobrze od 16 czerwca zaczelam nowa prace pracuje w biurze i jest super..a poszlam na rozmowe ot tak sobie..zeby pojsc...a mnie wybrali:-) Dawidek więc od 8 do 16 siedzi z moja bratową:) i jest z tego powodu niezbyt zadowolony, ale mus to mus. Ja sobie radze...raz lepiej raz gorzej...Dawidek jest urwskiem małym, Rafał sie smieje ze ma to po mnie;-) ale sama nie wiem...pamietacie jak tu pierwszy raz weszlam i dodalam komentarz? ..minelo juz tyle czasu a moj syn ma juz parwie rok....ech....jak ten czas szybko leci...cale szczescie uklada nam sie dobrze..Dawid rośnie, chociaz przez to że jest tak energicznym dzieckiem ma ciągle niedowage....ale wszystkow soim czasie nadrobi...ja to bym juz chciała następne...ale mąż na razie krzyczy, ze chce ...ciszy:-)....hi hi...ale moze niedlugo zaczniemy starania o Julke:-) Dziewczynki, postaram sie nadrobic stracony czas gdy nie pisalam pozytam co pisalyscie...a na razie mam pytanie do tych pan ktore mialy cesrake...czy odczuwacie bole kregoslupa po zastrzyku? bo u mnie minal parwie rok...a kregoslup w tym miejscu ciagle boli:(....caluje WAs Słoneczka..i miłego dnia..ja wracam dalej do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia teraz jedziecie nad morze w przyszlym tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Dianka że się odezwalaś, fajnie jest cię znowu poczytać, pisz częściej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Dianko , ze wkońcu sie odezwałaś !!!!!!! Gratuluje nowej pracy !!!! Nie Katia - ja dopiero przed urlopem , tak po 10 sierpnia chce sobie wziasć z tydzień wolnego - ale planów jeszcze żadnych nie mamy. Wczoraj sie mnie mój mąż pyta , czy jedziemy gdzieś !!! - byłam w szoku , bo to zawsze ja nudze , zebysmy gdzieś pojachali. No nie wiem jeszcze - wszystko zalezy jaka bedzie wtedy pogoda. A ty jedzieśz nad morze ? - ale masz fajnie , byle tylko pogoda Wam sie udała !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana - miło cie znowu czytac na forum prosze zagladaj i pisz czesciej chociaz pare słow:* 👄 pazia - nie teraz mam tydz. urlopu w sobote jade do Ł. tam do niego n atydzien potem wracam bo musze byc w pracy bo mam tydz rozliczeniowy i 10 sierpnia jedziemy na tydzien nad morze:DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ta pogoda ale ja nad morzem ostatni raz bylam jak mialam 12 lat hehe wiec byle by niepadalo juz slysze ten szum morze i zapach ....:DD juz si eniemoge doczekac wiem ze to beda najlpesze wakacje moje no i co najwazniejsze z Ł. :DDDDD we wrzesniu zobaczymy jak Ł. z kasa bedzie to chhccemy sobie znowu na weekend do Wisły wyskoczyc tam gdzie ostanio bylismy bo Ł. stwierdzilz e to bedzie nasze meijsce ze to takie romantyczne hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie przejmuj sie - sierpień podobno ma być ładniejszy od lipca - to kto wie - moze bedzie upał !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia100== Ja tez nie dostalam zdjec od Ciebie,mozesz mi wyslac na maila Iskierkaxx29@interia.eu Pozdrawiam👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--ia,Justynka24,Pazia,Katia100,Diana24== Pozdrawiam Was serdecznie i przesylam buziaczki👄🌻 Dla nie wymienionych tez po 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke. Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ ............21.07.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........17............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............14..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie ta 18-tka jak wesele ! martyn--iu a w dupke trzeba dać za ten paskudny nałóg !! Diano24 w koncu jakies wiesci :p mnie kręgosłup w ogole nie boli,,,a zastrzyk miałam robiony prawie w locie...bo biegnąc z łożka dla naturalnie rodzacych do sali operacyjnej,anestezjolog przechwycił mnie w drzwiach i tak sie wbijał we mnie ( ja taka pokrzywiona bylam z bólu).Nawet sie zdziwilam,ze tak szyko to zrobił no ale cóz wyjscia innego nie bylo.Acha i po cieciu tez glowe podnosilam,bo mi nikt nie powiedzial (dopiero pozniej)ze glowy nie mozna podnosic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych zdjęć katii to bym zjadła wszystkie te cukierki czekoladowe mmmm, a tak wogole to boje się że będe miała cukrzyce ciążową bo ja jak nie zjem calej czekolady do tego wafelkii czekoladowe dziennie to jestem chora normalnie jak narkotyki:-( Przypomniało mi się że miałam glupi sen, że urodziłam córeczke i była w takim dresiku i czapeczce i zapomniałam jej to zdjąć na noc i tak bidulka siedziała w tym a rano miała odciśnięte na szyi od sznurka i krew z główki leciała:-( dobrze ze to tylko sen a w rzeczywistości raczej nie zapomne o swoim dziecku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko wreszzcie! ja byłam pewna ze juz na zawsze nas opuściłas, jeszcze raz nas tak zaniedbasz to dostaniesz po tyłku- tyle miesięcy!!!;)a co do znieczulenia to nie wiem czy od tego mnie boli kręgosłup, bo od ciązy dwa razy brałam po 100 zastrzyków a za tydzień mam tomograf wieć sie dowiem czy to z przedzwigania i znieczulenia czy odpukać cos innego paziu nie martw się ja w pierwszej połowie ciązy nie mogłam na słodycze patrzec a w drugiej zjadałam na raz nawet dwie czekolady i cukrzycy nie miałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Paziu, ja prawie nie jadlam slodyczy, staralam sie nie przytyc ;) i niestety mialam cukrzyce. Wyznacznik, ze ciagnie cie do slodkiego o niczym nie swiadczy, chociaz niektore zrodla mowia ze to na dziewczynke ;) Dianko, ja tez mialam znieczulenie w kregoslup i nic nie boli teraz. Czasem jak dlugo karmie Nine i przybiore niewygodna pozycje to troszke poboli, ale nie do konca wiadomo, czy to jeszcze nie wplyw ciazy, albo po prostu zmeczenia. Martyniu, alez ty sie biedulko nacierpialas :( Ale zdjecia na nk super :) Justynka 24, slicznie wygladasz. wogole jestes piekna dziewczyna :) Akasiu, ja tez mam problem z usypianiem malej. Zrobil sie z niej taki kleszczyk, ze w dzien to na raczkach ciagle, usnie..i mi wydaje sie ze spi, odkladam do lozeczka i budzi sie w ciagu 5 min :O Chociaz tyle ze w nocy daje pospac..ale ja spie z nia ;) Jadirko, no super ta utrata wagi..wlasnie zauwazylam na zdjeciach ze pieknie wygladasz :) Pozdrawiam serdecznie, trzymam kciuki by na topiku pojawily sie kolejne dwie kreski wkrotce:) Zaciazonym zycze spokojnej ciazy, a mamom duzo radosci z pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jak to jest z tym L4 w ciąży. Podobno jakieś papiery składa się po zasiłek rehabilitacyjny?? ale kiedy, gdzie i po co? martyniu dzieki to dzisiaj też sobie nie odmowie czekolady bo inaczej nie zasne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu na zwolnieniu w ciązy mozesz byc 180 dni. jeśli wiesz ze bedziesz dłuzej tzn jesli nie planujesz powrotu do pracy a poszłas wcześniej niz po 4 miesiacu na zwolnienie musisz na miesiąc przed upływem tych 180 dni złożyc do zusu papiery bo jesli ich nie złozysz to po upływie tych 180 dni zostaniesz bez wypłaty- to się nazwya zasiłek rehabilitacyjne ale inaczej mówiąć to jest wypłata tylko płaci ją zus do końca ciązy. musisz iśc do zusu i wziąć stosowne formularze jeden pdbija zakład pracy jeden ty wypełniasz a trzeci wypełnia ci lekarz, tylko pilnuj terminu bo jeśli złozysz za pozno to koniec, zresztą w zusie ci dokładnie wytłumaczą bo nie wiem czy mnie zrozumiałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha potem jest oczywiscie w zusie komisja która orzeka czy należy ci sie zasiłek czy nie, czasem też wzywają do stawienia sie na komisje. Mi przyznali i mnie nie wzywali bo ja nie mogłam chodzic, no ale niestety moja karta ciązy i badania były złe więc nie mieli wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja na L4 poszlam w 12 tc więc pewnie musze to zlożyć, dobrze wiedzieć bo nie miałam o tym pojęcia. Dzieki martyniu wszystko mi wyjaśnilaś i zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!!!!!!!! my szczesliwie dojechalismy do niemiec i jak na razie wylegiwujemy sie na maxa . kaszel moj nie daje za wygrana no ale coz ... kochane nie mam za bardzo dostepu do neta bo musze czekac do wieczora az kuzynek z pracy wroci ale caly czas o was mysle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Jestem dziś padnięta,nie mogę jakoś nadążyć za wszystkim. Taty ślub się zbliża ,a ja nie mam pojęcia co sobie ubrać,a jestem świadkiem.Co po niektóre pewnie zdziwi ta wiadomość,ale strzała amora jak strzeli ......!! to same wiecie. Ale dałyście czadu z pisaniem,super-biorę się za czytanie . Katia-przyjęcie mega.Wyglądasz bajecznie🌻 Ty mnie prosisz o dietę,chyba żartujesz .Dziewczyno wyglądasz jam marzenie,masz wszystko na miejscu i nic ci nie brakuje. A jesli już to jeść o tych samych porach dnia i tak do 19.Nie opychać się między posiłkami i ograniczyć słodkości. No i dużo miłości. Wiesz moim zdaniem liczy się jakim kto jest człowiekiem,wiadomo pieniążki są istotne,ale co z tego jak kaska jest ,a niema zgody i zrozumienia.Jak ludzie się kochają i szanują to sobie poradzą,a wy jesteście młodzi i obrotni.Szanujcie się ,zresztą sama wiesz ,bo swoje przeszłaś i jesteś ostrożna.Ja życzę Wam najlepszego. A co do rodzinki Ł.mieszkają może jak mieszkają,ale się kochają,a Ty jak co mieszkać tam nie będziesz to tym sobie głowy nie zaprzątaj. Dianeczko-witaj z powrotem ,dobrze,że u Ciebie wszystko ok. Zaglądaj do nas jak najczęściej,bo bez Ciebie są tu braki. Całuski dla Ciebie i Dawidka👄👄 xxmadziaraxx-zmieniłaś maila???? Martyn-iu-ty i te dolegliwości ,dały by sobie już spokój i poszły do czorta. A za ten powrót do nałogu to lanie Ci się należy. Surfitko-witaj,super,że u Was wszystko dobrze.Wycałuj małą Ninkę od ciotki👄-zaglądaj do nas częściej. Martuś24-super fotki na NK. Justynka24-mi osobiście bardziej podoba się to zdjęcie na NK jak czeszesz włoski,ale czarno białe też fajne. Olwad-super,że piszesz.Wypoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo.My też myślimy o Tobie.🌻 Tryni,Martt,Voltare-❤️🌻-co u Was?????? Pozdrawiam wszystkie nie wymienione psiapsiółki,a dla naszych topikowych dzieciaczków duża buzia w czółko-👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!!!!!!!! Wrocilam juz z pracy i ugotowalam wlasnie obiadek:) Jezeli ktoras z Was chce namiary na nasza-klase to piszcie na moje gg 4342539 tylko prosze napiszcie kto jest kim bo juz powoli sie gubie heheehh..... Pozdrawiam Was goraco wszystkie i przesylam po wieeeeelkimmmm 👄.....Ide cos przekasic bo jestem glodna...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia100== Co Ty mowisz,dobrze wygladasz i jestes ladna,pasujecie do siebie,ladnie razem wygladacie.Dziekuje za foteczki.Dobranoc sloneczko blondi ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×