Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Jadira== Mam tamten mail tez,teraz mam dwa,ale za bardzo tamtego nie chce podawac na forum,wiec zalozylam ten nowy,ale tamten jest bez zmian.Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jadirko dziekuje za maila i tak szczegółowe opisy ale to chyba dieta nie dla mnie, ja nie nawidzę gotowanych mięs i warzyw, tylko smażone lubie:) poza tym nie jestem systematyczna wiec chyba nic z tego, moze gdyby mi ktoś tak podał pod nos.. haha no i słodycze bez nich ani rusz, ale kupiłam sobie wczoraj błonnik i czerwoną herbatę w tabletkach, moze cos wspomoże voltare daj znać jak tam u Ciebie trini tez byś mogla cos skrobnoąc w tygodniu;) buziaczki dla całej reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :-) Dziekuje za miłe słowa na mój temat tu i na NK - kochane jesteście !!!! ❤️ Jadirko - pewnie temu bardziej podaba Ci sie tamto zdjecie - bo mnie tam prawie nie widac - hahaha :-) . Ty tez wygladasz rewelacyjnie , a co do diety to jestem pod wrażeniem !!! Wczoraj był chyba dobry dzień dla naszego topiku - Diana potem Surfitka sie odezwały , no no dziewczynki - super , piszcie jak najczęsciej !!!! :-) :-) :-) Paziu, Martyniu, Marto 24, i reszta po dużym 👄 Ciekwe jak nasza Karolcia - taka brzydka pogoda - a ona bidulka na łódce , no chyba , że na Mazurach jest lepsza pogoda - bo u mnie dziś koszmarnie - zimno i pada deszcz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY 👄 U mnie tez brzydka pogoda deszcz pada i zimnio pochmurno i taka pogoda ze nic sie niechche tylko spac!!!.... a dzisiaj wpracy szefowa trzeba poudawac zecos sie robi hihihi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A u mnie dzisiaj ładnie i nawet ciepło:-) czasami się tylko chmurzy. Dzisiaj to normalnie przeżylam szok;-) wchodze rano na wage i co? i już mam 7 kg na plusie:-( a to dopiero 5 miesiąc jak tak dalej pojdzie to niezly ze mnie będzie hipopotan. Ale pocieszam się że moja mama też sporo przytyła w ciąży i zaraz po wszystko zrzuciła. jakby był upał to chociaż na basen bym sobie poszła a na zakryty to nie lubie. A mam pytanie czy wchodzenie i schodzenie często po schodach szkodzi w ciaży???? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie. U nas wszystko wporząku. Córcia rośnie jak na drożdżach. Wszyscy mówią że jest cały tatuś z niej. A ten wtedy chodzi dumny J Od jakiegoś czasu mała ciągle się ślini, a to jeszcze zawcześnie chyba na ząbki, bo jeszcze niemamy całych 4 miesięcy. Potrafi już jeść chrupki i chichrać się na cały dom gdy ją gilgotam. W nocy wstajemy 1 albo 2 razy, zależy od apetytu. Wstaje koło 8 a kładzie się koło 22. Ogólnie nie narzekam. Mam chwile wytchnienia. Życzę wszystkim po dzidziusiu. Pozdrawiam mamusie, dzidziusie, oczekujące i starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Z góry przepraszam, że zaglądam ostatnio tak tylko na chwilę, ale staram się do urlopu pozamykać wszystkie służbowe sprawy - w końcu nie będzie mnie tam 4 tygodnie - prawie miesiąc:P Czytam w biegu na bieżąco, ale nie bardzo mam czas na bieżąco pisać - przepraszam. Jeszcze trochę i będę siedziała w domu to mam nadzieję uda mi się nadrobić zaległości;) Buziaki i pozdrowionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) ja już czuję sie dobrze:) ale pogoda jakaś szara chyba zaraz bedzie lało, a miałam jechać na zakupy, tzn iśc bo nie lubię jezdzic z małą samochodem bo wtedy się rozpraszam bo probuję zerkać ciąglę do tyłu;) kukusiu miło że się odezwałaś, szkoda jednak ze wpadacie tylko napisać pare słów raz na jakiś czas, a nie piszecie tak jak kiedyś;(a skoro dzidzia jest grzeczna i tak ładnie spi to moze znajdziesz troszke więcej czasu dla nas:) a swoją drogą to jakie chrupki jej dajesz takie kukurydziane? pytam bo ja mojej nie dawałam jeszcze ale bym spróbowała:) voltare mam nadzieje ze nadrobisz zaległosci jak bedziesz juz na urlopie buziak i trzymam kciuki:) jadirka trini co u was i cała reszta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza na topiku od wczoraj..... !!!!! Martyniu - ty tak wczesnie piszesz , ze o tej godzinie nikogo zazwyczaj nie ma - ranny ptaszek z Ciebie :-) U nas ciąg dalszy pogody do kitu - dalej zimno i deszczowo :-( Kukusia - 🌻 Voltare, Pazia i reszta po 🌻 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma nikogo no własnie kukusiu mogłabys częsciej zaglądać :-) Voltare prawie 4 tygodnie to niezła laba bedzie ! super My na te wesele idziemy :-( hania miała zostac z babcia,ale chyba babcia nie da rady--musi wyjechac sluzbowo--no i klops. HAnia jest bardzo wrazliwa na dzwieki -- nie lubi hałasu i koniec.T.j prawdziwego hałasu,bo wiadomo w domu jest glosno non stop,ale np.do kosciola nie moge z nia wejsc,bo strasznie sie boi,nie mowiac o muzyce z glosników -- bo to kompletnie nie dla niej nawet jak jest daleko.Siedzenie na sali z nia odpada...mam nadzieje,ze chociaz pogoda dopisze to posiedze na dworze.Chociaz to i tak bezsensu - tylko sie umęczymy,no ale coz...... Co nowego u niej zuwazylam to chyba uczelenie na gluten tez :-( musze to sprawdzic,ale wydaje sie wysoce prawdopodobne ...bbuuu Pogoda w kratke raz szaro,pochmurno a od czasu do czasu zaswieci piekne slonko. zmykam,buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ ............21.07.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............14..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu daje jej zwykłe chrupki kukurydziane i wcina jak niewiem sorki że ty7lko tyle ale mam prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzięki kukusiu własnie wczoraj rozmawiałam z kolezanką i mi powiedziała wiec kupiłam jej chrupki kukurydziane i biszkopty z petitek, ale chrupki sie fajnie rozpuszczają a biszkopty trochę mniej ale sa wielkie i pcha go całego do buzi wiec narazie trochę sie boje dawać tych biszkoptów, uff włąsnie u mnie przestało lać, wiec idę cos zjeść ogarnąć domek i na dwór dziś ma byc ładnie 28 stopni więc nie ma co siedziec buzioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam zajrzeć przed wyjsciem co słychaĆ A tu tak pusto hmm:( to uciekam na spacerek oa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! :-) Wpadam sie tylko przywitać - bo i tak nikogo nie ma a sama ze soba nie będe pisać :-( :-( Hmmm - cieawe gdzie sie wszystkie podziewacie ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............14..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 hej wypisałam się z tabeli, na teście 2 krechy!!!!Wszystkim życzę tego samego. Po wizycie u lekarza przeniosę się piętro niżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkarolina----GRATULUJE!!!!!!!! Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............15..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Kkarolina gratuluje🌻👄🌻👄 Oj pustki tutaj ze hohoho.... Kukusiu super ze u was ok i ze coreczka rosnie, zagladaj czesciej i 👄 dla Was🌻 Martyniu,Paziu, Olawd i reszta po 👄 Zmykam na kawke i zagladne pozniej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×