Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam z rana:) nikt nic nie pisze tylko kazdy pyta gdzie reszta;( to ja tez nic nie pisze, przyszłam się tylko przywitać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tu cisza i każdy się tylko denerwuje ale mnie też to wkurza tutaj i stwierdzilam że nie ma sensu pisać sama ze sobą bo nawet niektóre wpisy zostają niewidoczne więc jaki to sens:-(? Trudno może ktoś będzie potrafil wskrzesic ten topik od nowa ale ja nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka! Weszlam sie tylko przywitac i zyczyc udanego weekendu,pozdrawiam i przesylam buziaczki 👄🌻 No to ja tez sie nie bede odzywac. Czy ja cos przegapilam?,czy kkarolina jest w ciazy?,chyba przeoczylam wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak przeoczylam wpis Kkaroliny.Kkarolina gratuluje!!!,uwazaj teraz na siebie i duzo odpoczywaj,odzywiaj sie zdrowo,owoce,warzywka itd.dla Ciebie👄🌻 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! Przepraszam,ze często nie zaglądam,ale jak pazia dobrze napisała i zauważyła [niektóre wpisy zostają niewidoczne]-drugi raz też pisać nie będę. Szczerze ja do pomijania niektórych wpisów już się przyzwyczaiłam i choć to przykre co zrobić paziulku. Oprócz pomagania tacie w przygotowaniach przedślubnych są u nas dni mojej miejscowości i musimy się troszkę odchamić!!!!i odstresować... Dziś występ Halamy Grzegorza-strasznie go lubię potem Golec Orkiestra i pokaz sztucznych ogni. Mój mężuś wczoraj miał imieninki więc były życzenia. kwiatki ,prezent. Potem byliśmy w kościółku i poświęcaliśmy samochodzik,bo jak na patrona podróżników u nas jest taki zwyczaj ,że raz w roku święcą autka i dostaje się mały upominek poświęcony i daje do samochodu,by strzegł przed złym. I tyle co u mnie. Kolej na Was. pazia,martynia,martt,akasia,tryni ,voltare-kukusia,madziara,marta24-🌻 Kkarolinko-GRATULUJE!!!!!i pisz jak po wizycie u lekarza ?❤️ Całuski dla całej reszty naszej ferajny👄 i naszych forumowych bąbli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ???:) Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............15..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 Nie wpisuję kolejnej daty, bo nie chcę jej wywoływać, żeby rzeczywiście nie przyszła:) Mam nadzieję, że ta jest już tą ostatnią;) paziulku - nie denerwuj się brakiem wpisów - ja ze swojej strony obiecuję się poprawić od wtorku - bo w poniedziałek zmykam do doktora i zaczynam stymulację:) a od wtorku będę już chyba w domku:) ostatnie dni były dla mnie masakryczne - - w pracy od rana do wieczora - ale za to teraz 4 tygodnie laby:) kkarolina - gratuluję:)🌻 buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz wieczorową porą:-) Upal niesamowity!!!!! Już mam dość!!! Madziarku, Martyniu i także reszta dziewczyn piszcie co u was i nawet jak nic specjalnego się nie dzieje to chociaż pare słów, miło jest poczytać co u innych słychać. Jadirko super są takie występy i wogóle takie poświecenie samochodu u nas w wawie raczej takich rzeczy nie robią(albo ja nic o tych sprawach niewiem) A co do ślubu taty to jak dla mnie to nic dziwnego znam osobe u której dziadek w wieku po 70 wziął kościelny ślub:-) milość jest piękna w każdym wieku:-) Voltare🌼 jak ma być dzidzia to nic nie zapeszy bo i tak będzie-a ja już trzymam kciuki żeby się udało-zresztą jak każdej z was staraczek:-) i jestem naprawde dobrej myśli. Nawet sądze że do konca roku to troche ciężarówek nam przybędzie:-) Kkarolina pisz co u ciebie i koniecznie po wizycie u gina ale ja wiem że jesteś w ciąży bo ja też byłam niedowiarkiem a od 2 dni czuje jak maleństwo mnie kopie i wogóle jak się tam przewraca i to już nie takie bąbelki i dużo razy w ciągu dnia:- także jestem happy. A ja dzisiaj spędziłam dzień z rodzeństwem męża bo pzryjechali do nas i widziałam się z moją chrześnicą ale urosla i jaka ładna dziewczynka:-) buziaki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wymieniam wszystkich dziewczyn po kolei bo wybaczcie ale nie pamiętam a niechce ktorejś pominąć dlatego buziaki są dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu,olawd,marta24, xxmadziaraxx,jadira,voltare,hej dzięki za wszystkie miłe słowa! jesteście kochane!!!! Zaraz po teście poleciałam na wizytę do gina. Niestety na razie za wcześnie na potwierdzenie przez badanie, usg za dwa tygodnie. Jak ja to wytrzymam???? Czuje się dobrze choć cały czas jak przed okresem, pobolewa mnie brzuch i nogi nie wspomnę o piersiach i odwiedzinach w toalecie. Poprostu szok, siedzę jak na szpilkach bo czekałam na ten moment bardzo mocno. Całuję Mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 kkarolina bedzie dobrze 🌻 ! Jadiro u nas tez świecili auta :p a jestesmy oddalone od siebie o 500km ;-) miłego odstresowywania ! i najlepsze zyczonka dla mezusia ! bylismy na weselu bylo super opowiem Wam jutro bo teraz cos maz marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ,ładnie żescie sie poobrazały :p teraz za kare zadna nie napisze ?! na weselu bylo super pod wzgledem hani :-D Pensjonat piekny,polozony nad jeziorem,duzy,dosc luksusowy z basenem i olbrzymią działka wokół.Zagospodarowany rowniez z mysla o malych szkrabach.Sala wielka z orkiestra,i dwie mniejsze salki nieco odizolowane od halsu i zgielku.Mimo tego hania siedziala i spala na dworze,poszla spac ok.20 i juz pociagneła do rana.Kimała grzecznie w wozeczku i tylko sie wymienialismy przy pilnowaniu.Raz ja,maz,siosta meza,ciotki..itp..Jadła ładnie w pokoju (byl taki jeden awaryjny).Nawet potanczylam ;-) poszlalam troszke ...hhii z jedzeniem uwazalam,ale jak to na imprezce stol zastawiony i papusianku kusi,,..pofolgowalam....jak piers z kurczaka,panierke sciagalam godzine albo nozki z kurczaka bez skory ktora maz musial futrowac no i na marchewce bylo troche masla ---czy to mozna nazwac pofolgowaniem ..no ale mała troszke brzsio boli.Poznaje to po ulewaniach-specyficzne,a pozniej kupki z e sluzem i marudzenie.......! Ona juz ma 4miesiace a klopoty z brzuszkiem wcale nie zanikaja :-( Dobrze troche urwalam watek,wiec powracam...poprawiny byly w innym miejscu (tylko 20km od nas).W duzym domu z ogrodem...mala posiedziala na dworze,pospala pod choinka,oczywiscie ja juz nic nie jadlam..wzielam tylko kasze na wynos :-P bardzo przyjemnie! Super miec domek .....bardzo bym chciala miec. Wieczorkiem poszlysmy do kosciola,akurat ksiadz zbieral intencje za ktore pielgzymi beda sie modlic w wedrowce na Jasna Gore.Napisalam karteczke i mialam wrzucic na tace ale hania wyła przed kosciolem cala msze i nas taca ominela,musialysmy dralowac do zachrystii.I tak minął mi weekend. Jakies foto przesle,ale wiecej bylo filmowania niz pstrykania - a ja bylam w tej czerwonej kiecce z tamtego roku ;-) Qurcze musze sobie jakas porzadna kreacje kupic bo w pazdzierniku kolejne weselicho--(siostry tej u ktorej teraz bylismy )./ Haneczka marudzi,,uciekam sie z nia troszke pobawic./ aaa..;pgoda wysmienita,...cieplutko,a wrecz upalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) już wróciłam :D :D :D napisze później jak było, oczywiście powysyłam fotki, ale narazie nie mam czasu, muszę wszystko poprać, potem jadę do mamy bo jest chora, była w szpitalu :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) faktycznie- czyzby ktoś sie o coś poobrażal ???? Ja oczywiscvie mam wytłumaczenie - że nie odzywałam sie cały weekend , bo nie mam kompa w domciu :-) ale zreszta juz w piatek jak pamietam - to nie było nikogo a sama ze soba pisac nie bede !!! Jadirko - nie denerwuj sie - ja tez nieraz odczuwam , ze moje wpisy sa pomijane - ale juz sie przestałam tym przejmowac - bo co mi to da i tak to nic nie zmieni :-( kKarolina - 🌻 GRATULACJĘ 🌻 - i niech ta tabelka nr 2 wkońcu sie powieksza !!!!!!!!! Akasiu - fajnie , ze impreza sie udała !!! Karolciu - witamy z powrotem i czekam na relacje zwyjazdu. Paziu - masz racje sam nie uratujesz tego topiku , ale jak wszystkie tak będziemy myśleć i przestaniemy pisac - to śmierć topiku murowana !!!! :-) Takze prosze pisac i to jak najwięcej !!!!!!! Marta 24, Voltare - po 👄 i ❤️ I dla wszystkich nie wymienionych po duzym buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justynko ja ostatnio pisałam ale też nikogo nie było więc wkółko tego samego pisać nie będe i żeby było jasne to ja się nie obraziłam bo to każdego sprawa czy się będzie tu odzywał czy nie przecież siłą nikogo nie zaciągniemy. Akasiu poprosze zdjęcia z wesela i ciesze się że Hania tak ładnie wszystko zniosła. Karolcia ty też nam powysyłaj zdjęcia z wakacji i pisz jak było. Przykro mi że mama w szpitalu napewno wszystko będzie dobrze. Trinity dawno się nie odzywałaś napisz chociaż pare słów do nas:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Pazia , ze się nie obraziłaś :-) :-) ( tak zapytam , bo ktos juz wczesniej wysunoł takie stwierdzenie :-) ) ja mam nadzieje , ze bedzie tak jak np. poczatek zeszłego tygodnia kiedy to pisałyśmy cały dzień o głupotkach i wazniejszych sprawach :-) :-) :-) A jeszcze wracając do tego \" niezuważania wpisaów \" to mam wrazenie , ze dzieje sie tak dlatego , ze bardziej się koncentrujemy na przywoływaniu osób tych niepiszących niz gadac z tymi co akurat piszą. Ale to tylko pewnie moja subiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje Justynko czasami zdarza się ominąć kogoś wpis i ta osoba staje się nie zauważalna jeżeli to jest raz na jakiś czas to oki ale jeżeli to się zdarza często to poprostu jest komuś przykro. Przecież tu nie chodzi o to żeby zaraz były ochy i achy ale żeby było miło i żeby każda z nas czuła się potrzebna i mile widziana. U mnie jest taki upał że szok zresztą pewnie jak wszędzie i ja już mam dość mimo że lubie upały(ale chyba nie w mieście) popuchły mi palce u rąk i nóg a o nocy to już nie wpomne jak się budziłam co 2 godziny. Zresztą chyba malec mi skacze po pęcherzu bo bym mogla biegać do kibelka co 10 min tak mnie boli pęcherz. Jednym słowem mówiąc kochane dolegliwości ciążowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle jak chcecie moge wysłac zdjęcia z soboty z moją chrześnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Paziu że chcemy zdjęcia !!! U nas pogoda - do zniesienia - ciepło , ale nie upał także spoko. Ale wdczoraj było super , po 2 tygodniach deszczu i zimna wkońcu mogłam sobie posiedzieć na słoneczku - fajnie było :-) Ciekawe jaka bedzie pogoda jak bede miec urlop - mam nadzieje , ze bedzie ładnie. Masz racje Pazia z tym co napisałaś - ja tez uważam , że nie ma co sie podniecac każdym wpisem bo nie w tym rzecz. Tylko napewno jest komus przykro jak np. cos napisze i nikt tego nie zauwarza tylko marudzi , ze przykładowo jedna osoba nie pisze. Zawsze to tak milej na sercu - jak ktos napiesze chocby głupie jedno zdanie - prawda ?? .... A znasz już moze płeć dziecka ?? Już niedługo powinnas wiedzieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wieczorkiem pwysyłam zdjęcia bo teraz pomału ide obiad robić. W środe mam wizyte u gina więc mam nadzieje że dowiemy się jaka płeć i pierwszy raz na usg idzie ze mną mąż(w sumie to już raz byl na tym pierwszym w 5 tc ale wtedy to była kropeczka). W gazecie m jak mama dziewczyna opowiada jak jej się udało zajść w ciaże właśnie dzieki ivf za pierwszym razem i tak sobie pomyślalam o voltare:-) Justynka niedługo masz urlop jak tak dalej pójdzie to będziesz miała piękną pogode:-) A tak wogóle ciekawe co u katii;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziej , e pogoda chociarz dopisze - bo co do wypoczynku to nic niestety ciekawego nie planuje ;-) Noo nasza Katia pewnie szaleje z Ł. - i dobrze należy jej się po tym wszystkim. A co byś wolała - chłopca czy dziewczynke - wiem, wiem , ze najważniejsze aby było zdrowe .... a jakies typy imion już są ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcielibysmy dziewczynke, mąż juz wybral imie-Julia a jak bedzie chłopiec to ja wybrałam imie(już dawno) Adrian, ale to prawda aby było zdrowe a reszta to mniej wazne;-) Dobra zmykam narazie bo mąż wcześniej wraca i musze się wyrobić z obiadem, później zajrze pewnie popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..pozdrawiam bardzo serdecznie....z Olsztyna:-) jestem w pracy, więc du zo nie napisze, ale czytam WAs. Paziulku u mnie mąz tez chce Julkę:-) Dziekuje wszystkim za powitanie:) caluję i miłego dnia zycze, a dla dzieciaczków naszych z forum po całusiku w czułko..pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko chyba mężczyzną podoba się to imie:-) zresztą mi też mimo że w piaskownicy to byłaby co druga Julka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka83
Jak miło gdy tyle osób nawzajem się wspiera, już kilka razy odwiedzałam to forum ale nie miałam odwagi nic napisać stwierdziłam że po co innym ludziom zawracać głowę swoimi zmartwieniami ale widzę że samej jest jeszcze gorzej a w Was jest tyle optymizmu że aż miło, moim pragnieniem także jest doczekać się maleńkiej istotki a najgorsze co robię jest to że ciągle o tym myślę. Przy każdym spóźnieniu się @ mam nadzieję że to już a największy błąd jaki zrobiłam to to że dopiero miesiąc temu przyznałam się mężowi że ja już tak bardzo chce ciągle myślał że jeszcze aż tak mi na tym nie zależy że uważam że ważniejsze są remonty - moja głupota że dałam mu tak odczuć - a teraz mam stracha że nigdy się nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inka:-) miło że się odezwałaś ile się staracie?, robiliście jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mozliwe,ze ja tez pomijam wpisy,ale zawsze o wszystkich pamietam...czytam wszystko tylko pozniej juz zapomninam odpisac kazdej z osobna ;-) takie uroki bycia mamą -- ciągle sie spiesze i mam przez to skleroze :p Paziu mam nadzieje,ze juz poznacie plec bo nie moge sie doczekac..wydaje mi sie,ze to bedzie jednak dziewczynka ..! A cudownie jest miec corke ! :-D Karolcia zdaj relacje z podrozy i buziaczki dla mamci niech wraca do zrowia 🌻 Inka tak chcialam dac na imie mojej coreczce....tylko maz powiedzial,ze dzieci ja beda przezywaly w piskownicy.Nawet dzwonil do USC z zapytaniem czy mozna nadac takie imie.Urzednik oczywiscie starej daty -- kategorycznie odradzal. Martyn--ia co u Was ??? pozdrawioam i spadam u nas jest 30 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie odzywałam się bo w sobote miałam imieniny i robiłam mała imprezke trochę popiłam zimnego piwa a w niedziele odsypiałam no i boli mnie znowu gardło,ale tym razem to od zimnego piwska u nas zar nie mozna oddychac w tej chwili na termometrze w cieniu jest u mnie 30 szok macie racje moze i pomijamy czasem wpisy niektóre ale ja prawie zawsze piszę z mała na rękach więc tez jak akasia zapominam, ale i tak chyba jestem jedną z częstszych odwiedzaczek;) akaisu super ze sie fajnie wybawiłas czekamy na zdjecia Trini chyba tez juz sie nie chce pisać do nas:( \\julka- ładne imię, ale nie dałabym tak dziecku bo teraz jest straszna moda na to imię i nie chciałabym zeby moje dziecko czuło kiedys to co ja w klasie np 10 imion było moich-Wy wiecie jakich;) karolina gratruluję ciązy karolcia - ta druga szybko opowiadają jak się udał wypoczynek łódce:) dianka pisz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale tak jakos rozleniwilam sie u cioci ze hej... :-P u mnie wszystko ok , jutro juz wyjezdzamy do pl a w piatek ide na ugs . dam znac co i jak . trzymajcie sie cieplutko - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Od jutra - zgodnie z obietnicą - mam nadzieję będzie mnie tutaj więcej, a dzisiaj tylko 2 słówka:) Właśnie wróciłam z kliniki po badankach okazało się, że muszę jeszcze poczekać ze 2 dni z rozpoczęciem stymulacji, bo jeden z hormonów musi jeszcze odrobinę spaść. Tak więc za dwa dni kolejne kłucie - brrrr! Dzisiaj calutki dzień jestem poza domem i się smażę w trasie między teściami, kliniką a laboratorium! Rozpływam się i marzy mi się wanna zimnej:P wody! Zmykam zaserwować sobie jakąś spóźnioną kolacyjkę;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu już sama niewiem co do płci ale wiem że na 50%chlopiec a 50% dziewczynka;-) Martyniu ty masz się z tym zdrowiem jak nic!!! do piwa następnym razem dosyp troszke soli, gardlo nie będzie bolało ja tak robiłam w lato. Olawd jak dojedziecie do polski daj znać. Voltare także czekamy do jutra:-) a ja już wam wyslalam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×