Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć dziewczyny:-) Martyniu super, Lenka zadziwia:-) Voltare podziwiam z tymi zastrzykami ja bym się chyba posr..a ze strachu ale jak mus to mus wszsytsko dla dzidzi:-) Karolciu ja i tak będę stelaż zostawiala na dole, bo nawet najlżejszego wózka na 3 pietro ( a wysokie jak 4) nie usmiecha mi się wnosić. U mnie chyba też jest upal, niewiem bo przed chwilą wstałam i zaraz ide jeść śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelaż mozna przypinac do zamocowanej w scianie raczki (u nas spoldzielnia zafundowala takie ustrojstwo,bo nie zapewnila wozkowni..wszystko poszlo pod garaze,ktore sa pod blokiem).Mozesz zapytac w swojej spoldzielni czy Ci takie cos zamontuja na parterze. Martyn--iu zęby,raczkowanie to niedlugo bedziesz biegac za swoeim szkrabem :-D ja hani tez robie kosi-kosi i zawsze sie smieje,tylko sama jeszcze nie potrafi zaklaskac ;-) jak narazie przewraca sie z plecków na brzuszek 🌻 i wciąga stópki do buzi :p A co do łóżeczka to polecam drewniane zwykłe bez zadnych bajerów (szuflada ok...,tylko za mała jak na moj gust ..hhii, u mnie jest wypchana po brzegi :p ),turystyczne zwsze mozna dokupic za stówkę i zabrac na wakacje chociazby,ale na codzien nie jest dobre/ U nas podobnie jak u martyn--i dziecko spi w naszym łóżku :-D nie to zeby nie chciala w swoim (lubi swoje łozeczko i chetnie sie w nim bawi np,karuzela...no i czasami spi,tylko czasami :p ) tak ją nauczyłam od urodzenia.Spała ze mną w łóżku w szpitalu a jak wrocilam do domu to juz sobie nie wyobrazalam jej nie miec przy sobie :-) poza tym jest to wygodne do karmienia,nie trzeba wstawac tylko cyca sie poda i juz ;-) Pogoda do bani,jakos tak deszczowo i ja tez taka cięta ....męzowi od wczoraj sie dostaje .... może w koncu @ nadchodzi ??? ehh,jeszcze bym nie chciala /// Voltare a co do trzeciego dziecka to jeszcze nic nie wiadomo,bo jak zajde w druga ciaze i beda blizniaki ...hhiii to raczej nie adoptuje.Ale dziecko z osrodka napewno bedzie w wieku do 5lat. Zmykam mszeczki...........dzis dzialka,tenis, albo deszcz i dom ;-) JADIRA ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i życzonka dla TAtusia 🌻 p.s paziu fotelik kup osobno,bo rzeczywiscie takie malenstwo nie powinno dugo w nim przebywac,a kolyska rewelacyjna sprawa !! w naszym przypadku do 3miesiaca,,,(zasypiala w niej ) teraz słuzy jako leżaczek bo bujac sie w niej juz nie chce./Kupilam na allegro fisher price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przeszła ulewa ale dobrze przynajmniej jest czym oddychać, może zdążymy pójść jeszcze na spacer przed następną powodzią;-) Akasiu dziękuje rownież za rady,nie ma to jak posłuchać czasami doświadczonym mam:-) Hanusia musi wyglądać uroczo ze stopkami w buzi:-D. Mój brat jak był mały to sobie obgryzał paznokcie u nóg;-) A tak wogole to jest mi sobie ciężko wyobrazić dziecko 2 m-czne,5, 8 bo poprostu niewiem co takie dziecko już umie robić, czego nie jakie będzie mialo rozmaiary ubranek i wogóle i wogóle.... mam nadzieje że sobie ze wszystkim poradze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie wierzę ze dziś jestem pierwsza :P Voltare, to z mężusia zuch, jak ci zastrzyki strzela :) ja bym pewnie do szpitala musiała chodzic, albo jakąś pielęgniarkę załatwic :) Paziu wszystkiego się dowiesz w trakcie, na przykładzie własnego dziecka :) zreszta każde jest inne, i nie ma co się przejmować, ze inne w tym wieku umieja juz to czy to; każdy ma swój czas :) Ola - piekny dzidziuś na zdjeciu wyszedł, jaki duży juz :D Jadirko - jak po uroczystości, pewnie udała sie jak twoja :) Akasiu i Martyniu - całuski dla coreczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie:-) Olu dzidzius rosnie jak na drożdżach:-) czujesz już jakieś ruchy???? Karolciu dzisiaj tylko ty tu zawitalaś:-) a tak to nikogo:-( A my chcemy wybrać się na usg 4D tzn. mój mężuś chce bardzo żebyśmy mieli pamiątke i w sumie ja też:-) I mam prośbe jak ktoś wie gdzie w Wawie robią takie usg wraz z nagraniem płytki to będe wdzięczna za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Omego-jak zawsze pomocna:-) Jutro podzwonie i dowiem się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane .... przepraszam ze do Was ostatnio nie zagladalm - poprostu mam tyle zajec ze nie mam na nic czasu - pamietam o Was jednak - tyle miłych wspomien się z Wami wiąże ze nie wsposób zapomniec ... w pracy mam mnóstwo obowiązków i moze dlatego jak wracam z pracy to jestem tak wypompowana ze odrzuca mnie od komputera ... postaram się jednak trochę nadrobic moje zaległości ... dziś czytałam Wasze wpisy chyba z dobre 40 minut by byc na bieżaco ... karolino - Gratuluję ciąży :) super ❤️ super ze tak ładnie pszecie i ze nasze mamusie troszkę czesciej zagladaj do nas - tego mi brakowało - Waszych dobrych rad ... dotyczacych wszystkiego : wózkow, łóżeczek i innych spraw np. związanych z porodem - to bardzo cenne co piszecie - nasz topik i wiele innych jest kopalnią wiedzy ;) Paziulku gratuluję syneczka - Adrianek to ladne imię ... my na razie zostajemy przy Adasiu albo Zosi chociaż mój maż mówi ze Leka też mu się bardzo podoba i nie wykluczone ze tak bedzie miała kiedyś na imię nasz córeczka ... Akasiu Hania jest przesłodkim bobaskiem a Ty śliczną mamusią ... aż sie serce raduje czytająć Wasze wpisy - bo tyle w nich miłości do tych maleńkich istotek ... ja na pewno tez kiedyś oszaleję - na punkcie swojego bejbuska ... na razie jednak nasze plany tak jak Wam wcześniej pisałam zostały przełożone na koniec roku ... praca mocno mnie absorbuje do tego sprawia mi dużą satysfakcję , na reszcie czuję ze robię cos waznego i cennego ... byłam już u endo ... moje wyniki sa bardzo dobre Tsh 0,74 prolaktyna na razie nie najgorsza ok. 10 nadal biorę bromek a jak bedziemy gotowi na ponowne staranka to bedę musiała ją sprawdzic pod pobciążeniem i zrobić test po 60 i 120 minutach ... widze ze szalejecie na zakupach i obkupujecie swoje maleństwa ... kurcze jest tyle pięknych rzeczy dla dzieci ze się rozpływam ... moja przyjaciłóka za dwa tygodnie ma termin i już troszkę poszalałam w sklepach a ze wzgledu ze są wyprzedaże to są super okazje na ciuszki dla bejbusków ... karolciu dziękuje za zdjęcia z wakacji - fajnie tak powypoczywac i pozeglowac na łajbie ... mi zostaje pomarzyć bo na razie nie chce wykorzytywac ulopu /mam 4 dni / ... zostawiam sobie na wesele mojego brata ktore zbliza się wielkimi krokami a ja nadal nie upolowalam dla siebie kreacji .... :P olawd - fajnie ze brzusio rosnie a fasolinek lub fasolnka w srodku zdrowo filguje :P martyniu - ja myslę ze Twoja Lenka jest podobna do tatusia ale na pewno też posiada i Twoje cechy - rośnie Ci jak na drożdzach ta mała królewna ... niekiedy zagladam na naszą - klasę to widzę ze się ciągle zmienia :) to by bylo na tyle kochane ... zmykam jeszcze troszkę poodpoczywać bo jutro czeka mnie ciężki dzień ... pozdrawiam Was wszyściutkie bez wyjatku :) nasze mamusie i ich bobaski, nasze ciężaróweczki, i staraczki by się wreszcie doczekałay tej niesamowitej radości :) przesyłam cmokaski moje myszeczki cmmmoooookkkkkk 👄 do następnego napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini cudownie ze się odezwałaś , bardzo tęsknimy za Tobą-przynajmniej ja:)fajnie że lubisz swoją pracę- to jest najważniejsze, bo ja za swoją nie przepadam, praca którą zostawiłam wyprowadzajac się z Wrocławia dawała mi bardzo duzą satysfakcję-pracowałam jako stylista, wizażystka, zajmowałam się przede wsyztskim makijażem dla Panien Młodych, kreacją wizerunki itp i to mnie satysfakcjonowało, jednak nie chciało mi sie dojezdzac tyle km, a teraźniejsza praca zwiazana z moim drugim zawodem(tylko nie piszcie na forum jaka i gdzie) nie za bardzo mi się podoba, no ale cóz tak to jest nie odzywałam się od soboty wczoraj w południe pojechaliśmy nad jeziorko i dziś wróciliśmy- mieliśmy wynajęty domek, grilowaliśmy i ogólnie było super, ale widzę ze i tak przez weekend topik nie szalał za mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko👄 ciesze się bardzo że się odezwalaś i ja też za Tobą tęskniłam. Dobrze że badania się polepszyły aby już tak zostalo a do końca roku sobie odpoczniecie. Martyniu ciekawą miałaś prace naprawde, ja jakbym miała do tego smykałke też bym chciała malować itp.:-) Reszta dziewczynek odezwijcie się bo smutno bez was:-( My zaraz zmykamy na pizze bo mi się nie chce robić kolacji a na pizze mam ochote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) paziu o nie, zaraz dostaniesz klapsa, narobiłas mi ochote na pizze, wogóle w ten weekend przez tego grila, to tak pozarłam ze ja chyba nigdy nie schudne, dziś popołudniu jade na resonans kręgsołupa, mam nadzieje ze nic złego nie wyjdzie a te bóle to tylko od dzwigania słodkiego ciężaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, martyniu pizza była pychaaaa:-) W środe idziemy na usg :-D i już nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Jeszcze trzymam kciuki za badanie aby nic złego nie działo sie z twoim kregoslupem martyniu-daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczoraj leniuchowałam cały dzień w domku, a dzis od rana siedze i szukam ofert last minute, niestety nic fajnego nie ma, a jak już znajde i dzwonie to akurat nieaktualne, pewnie nigdzie nie pojedziemy :( i wcale nie ma jakiś super przecen, a jak mi nie było potrzebna to znajdywałam ekstra oferty. Szukam dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia moze jeszcze cos znajdziesz,nie poddawaj sie ;-) matrynn--ia wróciłas juz z rezonansu ?? paziu ten Twoj brzuchalek to pokazny jest :p 4d jest super ja miałam okazje obejrzec tylko twarzyczkę mojej dzidzisuni -- ekstra ! my bylismy wczoraj poza miastem tak jak juz wczesniej pisalam,.pozniej przesle jakies foto. Jadira -- co u WAS ?? Trini 🌻 piekne wyniki,hheh ja mysle,ze dziecko szybciej przyjdzie niz Wam sie wydaje...tj...jescze zanim zaczniecie sie starac ;-) przy takich wyniczach ...hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja tez od wczoraj troszke buszuje po biurach podróży bo szukam mamie fajnej wycieczki na pażdziernik:-) Znacie może biuro sunny holiday z siedzibą w krakowie???? Akasiu tak mi troszke wyrosl;:-p ale jakoś dzisiaj taki twardawy jest(tak mi się wydaje) mimo że biore magnez i nospe:-( A ty z Hania wyglądacie bosko:-) A tak wogóle to dziękuje za miłe komentarze na nk👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się wciągnęłam w to szukanie, że przypomniało mi się ze od 11 nic nie jadłam :( ale już zrobiłam sobie sałateczkę z ananasem :) Paziu, ja sie natknęłam na to biuro, ale osobiście nie znam. Sprawdzone mam tylko Itaka i Sun&Fun, a gdzie mama chce jechać? Trini, wynik super :) tak sobie myślę, ze teraz kolej voltare a potem Twoja :) Martyniu jak po badaniu? Voltare, a jak się czujesz po zastrzykach, są jakieś skutki uboczne? Akasiu no to czekamy na fotki :) napewno będą piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu mama chce jechac albo do Egiptu albo do Tunezji zeby było nie drogo i dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby Wy moje:) Stęskniłam się za Wami ,nadrobiłam czytanko,a trochę tego było;i dobrze. Paziu-synek super!!-bardzo się cieszę i imię też ładne.Ale gratulacje ode mnie dostaniesz jak maluszek będzie na świecie .Mam nadzieje,ze się nie obrazisz? Tryni-w końcu bidulko znalazłaś chwilkę i zaglądnęłaś do nas,ale zrozumiałe ,ze praca Cię pochłania.najważniejsze,ze robisz to co sprawia Ci radość i satysfakcję. Ja jak Martynia,stęskniłam się za Tobą-pisz jak tylko możesz. GRATULUJE wyniku🌻,no nie obejrzysz się ,a dzidzia będzie.:) Martyniu-muszę się przyznać,że pracę miałaś super i nie dziwię się ,że to Cię satysfakcjonowało.Ochhh zazdroszczę.Teraz wiem do kogo zwrócić się z tego typu problemami. Nie wiem niestety czym zajmowałaś się przed urodzeniem swojego skarbu? Ale lepiej pisz nam tu szybko jak po rezonansie????? Olwad-cieszę się,ze u Ciebie wszystko w porządeczku❤️ Karolciu26-nie poddawaj się i szukaj,a na pewno coś znajdziesz🌻 Akasiu-czekam na foteczki,to co jest na nk.prześliczne. dziękuje-za życzenia dla taty:) Voltare-kciuki trzymam,a ty rób zastrzyki i bądz dzielna.Całuski👄 Co do ślubu-wszystko sie udało,a ja chyba bardziej się stresowałam niż na swojej uroczystości .Wczoraj mięli gości w domku więc musiałam pomagać.A dziś się odstresowuję. Całuje Wszystkie wymienione i niewymienione kobietki i nasze dzieciaczki-👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko pewnie ze się nie obraże ja nie z takich..:-) Ciesze się że wszystko się udalo, nowożency zadowoleni i to najważniejsze. A voltare to chyba o nas zapomniała;-( kkarolina chyba też, Olawd co tam u was i u reszty nie wymienionych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:) Paziu - nie zapomniałam:) Właśnie wdepłam do domu i od razu do Was - nawet toreb nie rozpakowałam. Byliśmy dzisiaj z K. w klinice na kontrolnych badaniach (wszystko póki co odpukać ok - pęcherzyki sobie rosną - oby tak dalej) a przy okazji na zakupach - trzeba troszkę kuchnię odświeżyć więc zaliczyliśmy castoramę i oprócz zestawu farb przytachaliśmy do domu kilka zestawów \"absolutnie potrzebnych\":P mężusiowi narzędzi - właśnie w tej chwili tłucze się w garażu i robi na nie odpowiednie miejsce:P karolciu - żadnych powikłań zastrzyków nie ma - tylko chce mi się po nich trochę spać, a poza tym bolą one jak diabli! Nigdy czegoś takiego nie miałam i normalnie teraz doceniam że robi mi je mężuś, bo w razie czego mogę go trochę opierniczyć;), albo poprosić, żeby chociaż na sekundę przestał wstrzykiwać i choć na chwilę przestaje boleć. A jakbym poszła do jakiejś pielęgniarki i ona by mi tak normalnie jednym ciurkiem zaczęła to wstrzykiwać, to chyba bym jej za przeproszeniem dała w mordę! :O Spadam rozpakować zakupy - jak się uda to postaram się jeszcze do Was zajrzeć, jeżeli nie, to życzę wszystkim miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, to w Egipcie mogę polecić Alladin lub Ali Baba, my byliśmy z Sun&Fun; hotele bardzo duże, można korzystać z kompleksu 3 hoteli, obok same hotele, do centrum miasta trzeba jechać busem lub taksówką, bardzo tanio, ale sama bym sie nie odwazyła :P Jadirko, super ze w szystko się udało, ale z taką gospodynią nie mogłoby być inaczej :) a wy wybieracie się gdzieś na wakacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ojej jak ja nie cierpię remontów, najchętniej własnie bym gdzieś sobie wyjechała i wróciła po. No i zazdroszcze prywatnej pielęgniarki :) fajnie że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare opowiadaj nam na bierząco co i jak:-) Ja też bede miała wkoncu remont cześć 2 większy bo pierwszy to tylko jednego pokoju a teraz będziemy przeprowadzali się do większego wiec musi być wszystko odnowione i będe miała komode na ciuszki dla małego:-) Karolciu zobacze ten sun&fun ale moja mama jedzie ze znajomym więc spokojnie sama by też sie nie odważyła i ja też nie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale od niedzieli jestesmy u tesciow pod olsztynem . za kilka dni jedziemy na pare dni do kolobrzegu i zaraz po nim zaczynamy miesieczne szkolenie , wiec byc moze nie bede miec dostepu do netu . na pewno o was nie zapomne i jak tylko dorwe kompa z netem to sie odezwe . u mnie ok , choc cos mnie podbrzusze dosc czesto kluje ale mam nadzieje ze to nic zlego . buziaczki dla was wszystkich bez wyjatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, jak ze znajomym to luz, miejsce jest piękne, Trini była Sea Gull, to już w centrum; zależy co kto lubi, nam nie przeszkadzało odludzie, a jak chcielismy do centrum to jechalismy :) Oluś a co to za szkolenie, jeśli to to nie tajemnica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki moje .... kochane jesteście ... tyle ciepła z Waszej strony ze się czuję jakbym miała cała chmarke wirtualnych siostrzyczek :P my na razie jednak przetaliśmy się starac i chyba wpadka jest w tym momencie wykluczona ... bo nawet troszke się zaczeliśmy pilnować w tych bajbardziej płodnych dniach - czy to nie smieszne ? mam nadzieję ze jak nadejdzie ten waściwy moment to szybko nam się uda ... Paziu co do wycieczki w Egipcie polecam Sea Gull tak jak pisała karolcia jest to hotel w centrum ale nam nie przeszkadzało to ze było troszkę gwarniej ... wystarczy dać w paszporcie 10 $ i masz fajny pokoik od morza ... ogolnie bardzo dobrze wspominam ten wyjazd i czasem mi się teskni za tym klimatem i pięknym morzem ... voltare - widze ze realizacja Twojego marzenenia zbliża się wielkimi krokami - zycze z całego serduszka by się spełniło ... siedze w domku jak na szpilach ... dzisiaj mialam niezłe perypetie wracając z pracy ... zerwała sie trakcja i wracalam do domu 2,5 godziny ... a moj meżus jeszcze nie wrocił i toroszkę sie o niego niepokoje bo nie moge się do niego dodzwonić .... mam nadzieję ze niedługo będzie w domu ... pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×