Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Voltare masz racje z tymi włosami kiedys miałam jakieś takie ładniejsze jak byłam mała;-) a wogóle włosy odziedziczylam po babci i mam taki puch:-( jakby spalone były i jakbym je nawet nie rozjaśniała to i tak by takie same były😠 Katiu moim zdanie jakoś w tych krótszych wymłodniałaś i inaczej wyglądasz, naprawde mi się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu w kwestii leżaczków nie pomogę, niestety :) Katia, ja też chce fotkę :D fajnie że jesteś zadowolona z wyjazdu, a tu jeszcze morze czeka. Akasiu dzieki za fotki, piękne, ta kuzynka jak twoja siostra, podobna :)ślicznie wyglądacie na tej huśtawce. Voltare, ty sie nie przemeczaj i nie wdychaj tych lakierów :) Justynko, a ty co z urlopem, może uda sie męża gdzieś wyciagnać, choćby na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam juz siwe włosy ;( robie balejaż i nie widać; a włosów mam dużo, ciągle wyrastają mi i nie mogę gładko zaczesać bo i tak mi powychodza takie krótkie :) i ciągle to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) Musiałam na chwilę opuścić stanowisko, bo K. musiał coś "dostroić" w kompie:) o a potem obiadek, a teraz już mam wolne - bo mój mężuś wymiękł - chyba go gdzieś przewiało, bo zaczęły go korzonki boleć:P Poszedł się położyć:P paziu - a propos tych fotelików - to nie wiem który jest praktyczniejszy, ale mi się podoba ten masywniejszy - widzę co mój bratanek wyprawia w swoim "siedzisku" i na moje oko taki z cienkich rurek i mało stabilny mógłby grozić katastrofą:P katia - a ja nie dostałam fotki:( akasiu - bardzo ładne zdjęcia:) karolcia - te farby grzejnikowe nie są chyba na rozpuszczalniku, bo nie śmierdzą tak jak normalne olejne - tak czy inaczej wietrzymy w całej chacie i w ogóle nic nie czuć, że było coś malowane. Ja też mam dużo włosów - ciężko mi je w razie potrzeby spiąć spinką taką normalnej wielkości, ale mimo wszystko i tak nie jest to taka ilość jaką miałam kiedyś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) co do wyniku to jest tak sobie,nie mam przepukliny, ale wyszło pare innych nieciekawych rzeczy, typu ucisk kręgosłupa na worek oponowy, platyspondylia, jakies guzki Schmorla - połowa nie wiem co oznacza 1 wrzesnia mam wizyte to sie dowiem akasiu zdjecia super co do jedzenia to mja LEnka jest strasznym zarłokiem je wsyztsko co popadnie, nawet jak jej podasz co chwile to i tak zje, jak miała 4 miesiące to jadła średnio co 4-5 godzin a jak było bardzo ciepło to jeszcze rzadziej, jesli Hania przybiera na wadze to nie widze w tym nic złego:) paziu ja osobiście nie polecam zadnego z tych leżaczków- miałam taki i oddałam do sklepu, bo wsyztsko prawie kupuje z fishera, ale co do lezaczka nie byłam zadowolona gdyż dla tak małego dziecka leżaczek powinien być prosty na zupełnie lezaco, ja brałam tylko to pod uwage gdzyż moja mała czasem w nocy spała w tym leżaczku, kurcze mam go juz w piwnicy ale zaraz posuzkam zdjecia jakiegos jak lenka na nim lezy to ci podesle i zobaczysz o co mi chodzi katia ja tez chce zdjedie z nową fryzurką, a mężem się nie przejmuj- trzeba olać taki czarny charakter! voltare tez od razu pomyslałam zebys nie wdychała jakis farb bo a nóż zaraz dzidzia zamieszka u Ciebie to lepiej dmuchac na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam paziu, te lezaczki co pokazałas to ten pierwszy niby rozkłada sie na leżąco jak piszą, ale to nie jest zupełnie na płasko- tylko coś jak w foteliku do auta, zobacz na maila i porównaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki!!! Akasiu-dziękuje za śliczne zdjęcia.Jak karolcia26 zauważyła,dała bym sobie głowę obciąć ,ze dziewczyna z brzuszkiem na zdjęciach to twoja siostra.Bardzo jesteście do siebie podobne.Ale Hania i tak przebija wszystkich swoją urodą i pięknymi oczętami.🌻 Martyniu-współczuje badania,ale czego to człowiek nie zrobi ,by dowiedzieć się co mu dolega i pozbyć się danej dolegliwości. Co do wyniku-mam nadzieje,że może to co do nazw ,które są skomplikowane i przerażają będzie odwrotnie i wszystkim twoim dolegliwością lekarze dadzą radę i będziesz miał spokój.Trzymam mocno kciukaski za Ciebie❤️ Voltare-ty nie wdychaj oparów z farb tylko odpoczywaj na urlopie-pracusiu. Kuruj swoją pielęgniarkę ,by i mąż nie musiał zastrzyków brać,a korzonki bolą jak diabli. Paziu-co do fotelików nie wypowiadam się,bo pojęcia nie mam. Głaskanko po brzusiu. Katia-bardzo ładnie wyglądasz z takimi włosami,ja przeszła bym jeszcze na czarny kolor.Włosy odpoczną i nie będziesz ich musiała rozjaśniać ,a to niszczy włosy. Mężem się nie przejmuj;patrz na siebie.Dość się nacierpiałaś przez niego. Udanego wypoczynku na morzem👄 Justynka24-Tryni,Olwad,Martt,Dianko,Całuski dla Was i całej nie wymienionej topikowej ferajny. Martika-odezwała byś się do koleżanek,co u Ciebie???? Co do zdjęć -oczywista sprawa,ze Wam wyśle.Jak tylko będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu, voltare, martynia dajcie maile to powysylam:) mnie sie podiba i kolezanka a Ł. to jest mega zadowolony smieje sie wlsanie ze wygladam na 18 lat hehhe bo jeszcze tak bez makijazu pojechalam do tego fryzjera Ł. byl zena 2h siedzial myslalm ze jajko zniesie hehehhe:P buzialki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, gratuluję, piękny synuś i jak dokładnie widać twarz, cudo :D a ja powoli będę się z wami żegnać, udało sie dorwać wycieczkę, jutro tylko na chwilke wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---------przesliczny synus!!!!! a co do lerzaczka to podoba mi sie ten drugi ja juz od jutra szkolenie zaczynam(nie chce o tym na forum pisac) a bedzie czego sie uczyc wiec nie wiem jak to bedzie z kontaktowaniem sie z wami - ale najwazniejsze ze dostep do netu mam . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, olawd dziękujemy:-) Karolciu a gdzie w końcu wyruszacie/?? Olawd to chociaż postaraj się wpadać co jakis czas i pisać jak się czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) paziu synuś boski:)tak ten leżaczek co pokazłas jest idealny, ja mam coś tego typu, są tanie a świene dziecko leży płaściutko i może sobie w nim spać bo jestvpłaskie jak łózeczko,a nawet jeszcze lepsze bo jak moja ulewała to leżaczek był pod kątem a nie płaski:) ide zobaczuc poczte czy mamz jdęcia od kati:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjecie ale od kukusi-ślicznie wygladacie mała boska i masz pięna fryzurkę:) proszę podesłijcie mi zdjecia kati;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
ja to chyba mam pecha bo jak siedze na kafe to nikogo nie ma, ide wiec na spacerek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - przesłałam Ci fotke Kati :-) Ale ja oczywiście nie dostałam zdjec od Kukusi - dlatgo prosze aby któraś mi podesłała :-) Karolciu - udanego wypoczynku !!!!! i pochwal nam sie gdzie sie wybieracie. Jadirko - super , ze sie odezwałaaś , masz rację Martika mogła by cos napisac - chociaż dwa zdania. Paziu - synalek cudo , nie widziałam , ze na USG tak wyraźnie widać ??? , bo ja z reguły na tych wydrukach niewiele co widzę :-( Buzaiki dla Wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu i dobrze więc taki kupie leżaczek, prosty i dobry a zarazem o połowe tani:-) Justynko mnie też to aż dziwi co teraz medycyna potrafi wlasnie na usg 4D jest wszystko ładnie widać bo to jak zdjęcia. Jak kiedyś pokażemy Adriankowi to nie uwierzy że to on;-) Moja bratowa też wczoraj była na takim usg i mają chłopca więc w mieszkaniu będą dwa lobuziaki;-) i jest też podobny do swojego taty:-) Przed chwilą wstałam, wypije kakoa i zaraz lece do koleżanki zobaczyć jej córeczke bo jeszcze się nie widzialyśmy. A tak apropo pamiętacie jak wam pisałam kiedyś że pourywałam znajomości praktycznie ze wszystkimi koleżankami które mają dzieci bo strasznie pzreżywałam to kiedyś to teraz wlasnie je odnawiam. Głupio wyszło ale niepotrafilam inaczej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka wysłałam ci zdjecie kukusi:) dzięki za tofkę kati- katiu fryzurka super:) ja własnie wróciłąm z dworu bo skwar ze szok i przed chwila myslałam ze zemdleję bo tak się wlanęłam w łeb o szafkę otworzoną ze myslałam ze rozcięłam głowę na górze i boli jak cholera az guz rośnie hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka wysłałam ci zdjecie kukusi:) dzięki za tofkę kati- katiu fryzurka super:) ja własnie wróciłąm z dworu bo skwar ze szok i przed chwila myslałam ze zemdleję bo tak się wlanęłam w łeb o szafkę otworzoną ze myslałam ze rozcięłam głowę na górze i boli jak cholera az guz rośnie hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu uważaj i dobrze że to tylko guz. U mnie zaczyna się od dzisiaj remont. Ide pobuszować po allegro. Chce znalezdz takiego sprzedawce żeby kupić za jednym razem dużo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Właśnie przed chwilą wróciliśmy z podglądanek - na dzień dzisiejszy (6 dzień stymulacji) jest 13 pęcherzyków o wielkości 12-13mm, endometrium 10mm. Jakie wyniki hormonów to nie wiem, bo tylko rano pobrali mi krew, a wyniki doktor powiedział, że odbierze już sam po południu i powie nam w sobotę jakie były - a właśnie: w sobotę kolejne podglądanko i się okaże - albo pregnyl i w poniedziałek punkcja, albo w niedzielę jeszcze jedno podglądanko, a punkcja we wtorek - wszystko zależy jak pęcherzyki będą przybierały na wielkości. Przepraszam, że tak ogólnikowo, ale uciekam chwilowo do kuchni!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare to jak na moje oko bardzo ładnie reagujesz na stymulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare super-trzymam kciuki od razu za bliźniaki:) paziu a gdzie sie wyprowadzacie, kupiliscie mieszkanko w Warszawie czy jak? bo nie pamietam czy pisałas,wiem ze macie sie przeprowadzac do nowego,ale inne inf jakos mi wyleciały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kupiliśmy pod warszawą w sumie do centrum wawy będe miała jakieś ok20 min jazdy. Ale klucze odbieramy w przyszłym roku III kwartal teraz budują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×