Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzięki dziewczyny:) Tak bardzo bym chciała, aby chociaż jeden z tych bąbelków okazał się tym szczęśliwym... ❤️ podrzućcie mi proszę fotkę katii, bo nie dostałam:( kukusiu - super wyglądacie - od Ciebie szczęście aż bije, a córcia śliczna 🌻 paziu - Adrianek, własne mieszkanko - wszystko co do szczęścia potrzeba:) Nie ma to jak u siebie, we własnych 4 kątach;) martyniu - uważaj na siebie kaskaderko!;) bliźniaki to byłby szczyt szczęścia - aż nie śmiem o tym marzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare aż mi łzy stają w oczach jak czytam co piszesz, może bliźniaki to szczyt szczęścia ale naprawde cuda się spełniają ale nie ma co być zachlannym więc jeden maly bąbelek w dodatku zdrowy to też jest cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim skromnym zdaniem to będa blizniaki ;-) martyn--iu uwazaj na siebie i na plecy szczególnie ! Trzymam kciuki za interpretacje wyników -- \'znosna \' bo mi tam nazwy nic nie mowia. KArolcia a guziki mezowi do koszuli przyszywałas?? :p Ja wczorajszy dzien z hanią na raczkach smigałam-doslownie-maly przytulas,szok.Ma takie dni,ze nie mozna jej odkleic. A poza tym dostałysmy(na tydzien tylko; bbuu) działke z altanką od wujka męza i sobie urzedowalysmy tam od poniedzialku :p 🌻🌻 Zrozumialam PRZERWY w karmieniu.Po prostu kaszka tak dziala na hanutka-zaklajstrowuje jej zoladeczek.Podałam dzisiaj kleik z jedna łyzka kaszki i normalnie zjadla po 3h. Zupek nie bradzo moge podawac ze wzgledu na nadwrazliwosc na prawie wszsystkie produkty (naprawde nie zycze nikomu takich sensacji zywieniowych --maskara :-( :-( :-( ) Owoce odpadają jak narazie,po jabłku - koszmar.Ziemniaki jako tako zje.A najchetniej to kaszki bezglutenowe i bezmleczne na nutramigenie ...eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem lekko zakręcona dzis :P właśnie wróciłam od rodziców, byłam sie pozegnać przed wyjazdem :) aż mi sie nie chce wierzyć że lecimy, hmm i troszkę jakby mi sie nie chce; ale to oznacza ze bedzie fajnie, mam nadzieje :) Akasiu, mężowi nie :) sobie do kurteczki letniej :) fajnie taka działeczka z altanką, my u nas szukamy takiej do kupienia, narazie nikt nie chce sprzedać. to fajny pomysł jak sie mieszka w bloku, a w każdej wolnej chwili można wyskoczyć. Paziu gratuluje mieszkanka, my nadal polujemy na działke, niestety u nas ciężko z tym, rzadko ktoś sprzedaje ale cierpliwie czekamy. Voltare - ale wynik, super :) trzymam kciuki, aby wszystko poszło wspaniale :D Ja też nie mam zdjęcia katii, wyślijcie mi proszę. Martyniu dobrze ze głowy nie rozcięłaś, a guz szybko zejdzie :) napisze wam na maila gdzie jedziemy, bo nie chce tak tu rozpisywać :P to paa, trzymajcie kciuki by samotol nie spadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu czy tobie w tym roku nie za dobrze z tymi wczasami?;) voltare jak tam samopoczucie? akasiu fajnie na penwo było na działeczce tez lubuie chodzic na działki jak mnie ktos zaprosi bo swojej nie mam;) u nas lało rano teraz juz nie pada ale jest pochmurno i niech tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 a u mnie do tej pory pada :-( eehhh,ta pogoda! Karolciu a dokąd lecicie ?? miłych wojaży :-D musisz się wyszaleć bo pozniej z dzidziulem ciężko bedzie wyskoczyć od tak sobie :p Paziu zapomniałam napisac,ze zdjęcie synusia fajowskie;super pamiatka pewnie pozniej nie uwierzy ze to on ....w brzuszku Jadira jak się miewaja nasi topikowi noworzeńcy ? Eliza333 obraziła sie czy jak?! Voltare ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... karolciu rób duzo zdjęc,hotelu rowniez,zebysmy wiedzialy czy jest godny polecenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Wpadam się zameldować i uciekam na zakupy, bo chmurzy się tak, że zaraz pewnie będzie popisowa pompa;) martyniu - samopoczucie teoretycznie ok, ale łapię się na tym, że w miarę upływającego czasu, im bardziej zbliżam się do godziny \"0\" tym bardziej robię się mniej rozmowna...:P Stresa nie mam, ale tak bardzo chciałabym, żeby się udało... 🌻 odezwę się po powrocie, bo chcę zdążyć przed burzą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... u mnie mega dol mam juz chyba depresje z kazdej strony cos o mały włos pracy niestraciłam a wtedy neiiwem co by bylo :( jedynie z Ł. odpukac jest naarzie oki dzisiaj ostatni dzien wpracy jutro jade do niego i w niedziele startujemy nad morze moze sie zregeneruje...:( jest tu ktoras w ogle?? pozdrawiam i przesyłam gorace buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Karolciu miłego wypoczynku i jak wrócisz to nam wszystko opowiedz mam nadzieje że się nie rozczarujesz:-) Akasiu tutaj dużo dziewczyn które jakoś się nie chcą do nas odezwac, szkoda:-( kkarolina zaciążyła i też sluch po niej zaginął. Voltare będzie dobrze🌼 katia nie wpadaj w depresje, pomyśl o morzu i o Ł :-) w chwilach złych. Justynka👄 A dzisiaj mi się śnił nasz topik i trinity ktora pisala ale co to nie pamiętam. U mie upał i chce deszczu a się nie zapowiada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że aktualną tabelke przytachałam na tą strone;-) Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........20............ .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............16..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na naszym topiku - jak zywkle cisza :-( Kurde nikogo nie ma......... No nic dziewczynki - juz teraz zycze wam miłegi i przede wszystkim udanego weekendu !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kompa włączonego, ale zajęte ręce:P - siedzę i wyszywam teściowej koralikami bluzkę;) Tzn. kupiła sobie taką z perełkami, bardzo ładna, ale te perełki to tak przymocowane, że strach to na siebie ubierać, żeby się nie odpruły - nie wiem kto to przyszywał. I staram się to trochę do porządku doprowadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 a ja błagam mame zeby chociaz na 40minut przyszła do hani - chce obrac jabłka na mus !!!! a ten mały marudek wymaga ciągłego zainteresowania...a najlepiej by jej bylo gdybym ja do siebie przykleila na super glue :p mąż w pracy jak zwykle przed urlopem musi zdarzyc pokonczyc tematy wiec zdana jestem na siebie ,,,. zmiatam buziole p.s. fajnie paziu,ze pojdziecie na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!Wrócilismy wczoraj wieczorem. Ogólnie jestem zadowolona, Ola bardzo dobrze zniosła podróż w jedna i druga strone, prawie cały czas spała.Miała tam taki apetyt ze byłam w szoku, bo w domu jest raczej niejadkiem. Pogode mielismy w miarę . Pierwsze 3 dni były ciepłe, ale nie na opalanie, 4 dnia był sztorm i padało, a ostatnie dwa dni było upalnie i leżellismy na plaży. Nawet sie opalilismy troche. Jesli chodzi o pokoj e, to były super, takie jak na zdjęciu, ale nie polecam tego pensjonatu. Nie polecam dlatego , ze właścicielka jest jakaś szajbnieta. Zupełnie co innego mówiła przez telefon, jesli chodzi o kwestie finansowe, a co innego okazało sie na miejscu. Tylko dzieki temu , ze ja i moja siostra ostro sie pokłociłysmy z nia i chciałysmy zabrac zaliczke i szukac czegoś innego, zbastowała. Na razie tylko tyle, musze ogarnąc dom trochę. Prania miałam tyle , ze od wczoraj pralka chodzi non stop. Wieczorem cos więcej napisze i przyslę zdjęcia. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - ja dopołudniową nieobecność mam usprawiedliwioną, bo byliśmy dzisiaj na kolejnych podglądankach. Pęcherzyki rosną, endo też - oby tak sprawnie zechciało iść do samego końca. Spadam trochę posprzątać:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Akasiu pytasz co u nas????pisałam parę wierszy wyżej,ale pewnie umknęło. Jakoś po tych uroczystościach nie mogę złapać tchu,spiętrzyło sie wiele spraw do załatwienia i gonie jak z piórkiem,do tego pranie ,prasowanie^^^stos^^gotowanie ,i cała reszta na mojej głowie.I panie ,które muszę upiększyć.Poza tym muszę poszukać jakiejś pracy,bo kiepsko u Nas z pieniążkami. A pro po Hani-szkoda,że nie mieszkam bliżej chętnie przerwała bym Ci ręce i poniańczyła małą. Anisik2-no i po wczasowanku i powrót do rzeczywistości,za szybko leci czas wtedy kiedy powinien zwolnić.Ważne,że wakacje się udały i po małych przejściach reszta była ok.Czekam na zdjęcia i wycałuj Oleńke👄 Paziu,Olwad-głaskanko po okrąglutkich brzuszkach. Voltare-super ,ze pęcherzyki rosną jak należy,co do reszty już Ci pisałam.Całuje i mocno trzymam skarbie kciuki za Ciebie❤️ Karolciu-super,ze znalazłaś ofertę i jedziecie.Wracaj szybko z powrotem.I z nowym błyskiem w oku..całuski👄 Matyniu-pozdrawiam🌻,dla Lenki duży buziolek w czułeczko👄 Katia100- udanego wypoczynku i zapomnij o kłopotach przy Ł. Czekamy na zdjęcia jak wrócisz:) Kukusiu-dziękuje za zdjęcie wyglądacie prześlicznie:) Justynko24,Surfitko-🌻 Tryni,Martt,Dianko-❤️ Elizko,Martiko-co z wami??????? Pozdrowienia dla nie wymienionych🌻 ps-zaraz podeśle Wam parę fotek;jak kogoś ominę wołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira czytałam Twoją wypowiedz pare wierszy wyzej i nic nie umkneło :p częściej się odzywaj ;-) a do nianczenia hani zapraszam :-D anisik świetnie,ze wczasy udane--czekam na zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kukusiu dziekuje za zdjecie:P Ty i corunia wygladacie przeslicznie:D 👄 dla Was🌻 Jadirko Tobie rowniez dziekuje za zdjecia:) jak zawsze wygladaliscie przeslicznie 👄 dla Ciebie🌻 A u mnie nic nowego nie ma:) Czekam sobie spokojnie na @ ktora najpozniej ma przyjsc 13:( Na nocke ide do pracy , ale jutro wolne wiec sie bardzo ciesze:) Wszystkich bardzo goraco pozdrawiam i naszym topikowym maluchom przesylam po 👄 w czulko, dla mamusiek rowniez 👄 , a za staraczki trzymam mocno kciuki i rowniez👄 Zycze udanego weekendu:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Akasiu to mama nie chetna zeby zostac z Hanią?? Anisik czekamy na zdjęcia!! Jadirko dziękuje za zdjęcia, miło opatrzeć na taką pare nowożencow naprawde:-). I odpowiadam na pytanie wygląda na 25-28. Voltare jeszcze raz powtorze aby tak dalej...:-) Marto 🌼 I dla całej reszty po 👄 🌼 udanej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się tylko przywitac...u nas znów upalnie się robi ;-0 ja już odpisałam jadirze,ze daję przedział 27-34 :-D ciekawe która zgadnie. Paziu mama znów pracuje :-( i nie ma czasu do mnie wpasc .bbuuu moze w przyszłym tygodniu.A musy jakoś udało mi się zrobicz pomocy,z hanią obierałysmy jabłuszka :p Volatare trzymam kciukaski za pecherzole...oby do konca tak pieknie szło !! ❤️❤️ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...chciałam się pochalić,ze dzisiaj po raz pierwszy sie wyspałam ...uufff :-D :-D :-D a moja kluseczka jeszcze spi,ja w sumie tez powinnam ale organizm odmawia .....snu na zapas :P na kolejny tydzien ...hhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×