Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzien dobry 🌻 🌻 🌻 Diano to cudownie ze jestes dalej szczupła i tylko brzusio rosnie milego poranka........................................................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dianko to nie będziesz miała potem problemów z wróceniem do swojej wagi. podziwiam cie że tyle robisz. mi sie wydaje że jakbym już zaszła w ciążę to bym sie bardzo oszczędzała żeby sie czasem nic dzidziowi nie stało. chodziłabym jak z jajkiem. ale to dobrze że masz dużo ruchu,łatwiej ci będzie urodzić i podobno potem też szybciej sie wraca do formy. a ty jeszcze nie wiesz co tam w brzusiu sie ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka .... ale plucha sypie snieg - temperatura na plusie wszystko sie roztapia :( ble .... Wiecie podobno ruch w ciazy - dobrze wpływa na cialo i poźniejszy poród- jeżeli kobieta nie ma przeciwskazań - np. ciazy zagrozonej - to ruch wskazany jest - mięsnie ładnie pracują - co później się przydaje :) Dianeczkojednak dbaj o siebie i krokodylka - przede wszystkim nie przemeczaj się :) akasiu - no tak jestes piekną kobietą - to nie dziwie sie ze jeżeli trzeba by było rozebrałabys się do naga - długie nogi ... piekne piersi ... :) ja jestem w miare zwyczajna - niby ladną mam figurke - jestem szczupła ale piersi - takie okruszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka29
Witam wszystkie dziewczyny. Mam do was pytanie. Od 5 miesięcy staramy się o dziedzie (bez efektów) Jak byłam u pani gin to powiedziała że mam zrobić USG narządów rodnych, tylko nie określiła czy ma to być robione przez powłoki brzyszne czy też od środka czyli tzw waginalne. Jesli wiecie to dajcie znać które będzie najbardziej wskazane aby zobaczyć stan macicy, jajników, jajowodów itp. Dodam że byłam państwowo ale na usg zamierzam iść prywatnie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze waginalnie .... usg robi się po to by ocenic Twoje jajniki , przydatki i macicę .... jednak nie okresli drożnosci jajowodów także trzeba cierpliwosci a jezeli minie jeszcze duzo czasu i nie bedzie efektów to trzeba spraedzic drożnośc ... 5 miesięcy to bardzo krótko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka29
Trinity dziękuję za odpowiedź, właśnie się zapisałam na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko wyszło oki ..macica ładnej wielkosci ... endometrium troszke za cienkie ale w normie , jajniki bez torbieli i przydatki bez zmian ... ale nadal dzidzi brak - w maju udrażnianie :( moze wtedy cos się ruszy - oby ... bo to smutne prawie 2 lata starań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam małe pytanko. jak już wspominałam ide na monitoring w 15 dc. wcześniej będziemy sie starać. czy jeśli akurat bym zafasolkowała to nie stanie sie nic złego na tym monitoringu? (chodzi mi o to czy przez to np można od razu poronić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ... przecież w 15 dc to nawet jesli to zaplodniona komorka jajowa nawet nie jest zagnieżdzona - jest w okolicy jajowodow a tam nie dociera aparat usg - zreszta - kobiety kochaja sie w ciazy i to tez nie sprawia ze traca ciąże - takze Kukusiu - główka go gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Trini. nie smuce sie tylko tak chciałam zapytać żeby wiedzieć. dziwi mnie też inna sprawa bo ostatnio zauważyłam że moje @ są bardziej skąpe.dawniej w pierwszy i drugi dzień to nienadanżałam sie przewijać a teraz to luzik. mam nadzieje że to nic złego. a wogóle to niewiem czy to normalne ale pod koniec @ mam takie skrzepy. ja ostatnio jestem spokojna, aż sie sama dziwie że mi sie to udaje. no cóż wkońcu zrozumiałam że tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUKUSIU - ja tez się niepokoje moja @ zawsze trwała 5 dni i była dosyc obfita - nie za mocno ale 3 dni były mocniejsze 2 mniej - teraz sie zdarza że 2 dni sa obfite ale noce to tylko pierwsza ... cos ię kiełbasi - ale trzeba to wyleczyc i koniec - dzidzius ma zagnieździc się w zdrowym ciele ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mam identycznie. a mówiłaś to ginowi? bo ja zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam ... ale nie wiem teraz biore Ovestin na normalizacje sluzowki ... do tego duphaston ... a potem droznosc ... zobaczymy co bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUKUSIU A JAK U CIEBIE Z OWŁOSIENIEM - BO U MNIE JEST TERAZ JAKIES WIĘKSZE I TO MNIE MARTWI - NADMIAR ANDROGENÓW ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ja wpadłam na chwilunię, bo zarz zmykam na wydział, a potem praca:(...no i obiadek jakiś, a wieczorkiem może film? Dziewczyny, ja tez myślałam, że będę obchodzić się z dzieckiem jak z jajkiem...ale to się zmienia:) ciąża to nie choroba tylko stan fizjologiczny:)więc na początku trezba uważać, a teraz uważam, że im więcej ruchu tym lepiej, byle mało stresu:) Kukusiu, jak przyjedziesz w lipcu to mnie pewnie nie poznasz:) będę grubasek:) Wczoraj połakomiłam się na troszkę Redsa...i wiecie co, miałam wyrzuty, chociaz to pare łyków, nigdy więcej!!Zmykam moje drogie, obowiązki wzywają. Całuję i miłego dnia Słoneczka moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Dianko ja słyszałam że pare łyczków raz na miesiąc nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez słyszalam ze piwko mozna i winko - ale w minimalnych ilosciach - by fasolka nie upiś :) hi..hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo ma duzo witamin :-) zwłaszcza ciemne(nawet wapn!) więc w małych ilosciach nie zaszkodzi :-) oczywiscie jesli zdaza sie to sporadycznie :-) Trinity dziekuje ze tak mnie wspaniale ocenilas :-) bardzo mi miło,ale w gruncie rzeczy to mam kompleksy na punkcie swojego ciała jak kazda kobieta :-) np...bardzo sie wstydzę skazy bialkowej na nogach i rekach przy mocnym swietle fatalnie to wyglada -nikt nie jest w 100% doskonały ....a swoją drogą to jestes piękną kobietą i do tego zgrabną :-) w maju tez mnie czeka zabieg udrazniania :-( jakos przez to przebrniemy,zeby isc dalej.... cały czas zastanawiam się nad inseminacją--czy nie spróbowac w przyszłym cyklu...LENKO- jak sie ją załatwia na NFZ ?! mi lekarz prywatnie zaproponował 400zł na uczelni jakos dzisiaj przetrwałam..... - nie radzę sobie z programowaniem... zajrze pozniej..........p.s od rana pada snieg !!! ;-D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa.......co do @ to ja też mam bardzo skąpe odkad zaczęłam brac duphaston !! kiedys mialam po 6-7 dni a teraz 4 i do tego mniej obfite ...z tego to akurat bardzo sie ciesze-bo w nocy juz nie trzeba wstawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, milego dzionka wam zycze, juz nie caly tydzien i zobaczymy sie z malenstwem❤️ dla was: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............8......... ......... 27.10.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki.. ja tak szybciutko, bo mam trochę wiecej zajęcia.. Co do @.. to ja też na duphastonie mam mniej obfite... i mniej bolesne.. Kiedyś miałam murowane 7 dni.. teraz 5-6 dni góra.. no i jak akasia wspomniała w nocy ledwie plamię. Coś w tym jest ... Akasiulku inseminację na NFZ zaproponował mi mój Profesorek. To jego propozycja. Nawet skomentował, że kobiety często słono za to placą.. i że skoro jest taka mozliwość to czemu z niej nie skorzystać. Takze to chyba zależy poporstu od lekarza.. bo nie sądzę aby jeden NFZ (np. jak mój mazowiecki) refundował taki zabieg, a inny nie. Całuski dla naszych pięknych zaciażonych mam. 🌻 🌻 🌻 I uśmieszki :-) dla współstarajacych się .. zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Trynitko .. u mnie z tym owosieniem to też się trochę pogorszyło.. :-(... A to depilowanie woskiem taaak baaardzo boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.:-) Oj gdzie ta wiosna??????!!!!! Karolciu,my wczoraj z dzieciakami szybciuteńko spaliliśmy Marzanne,potem oglądali bajki,także nic szczególnego,ta pogoda pokrzyżowala plany,bo cały dzień lało a zaplanowane mieliśmy zabawy na świeżym powietrzu,no i dzisiaj nie jest lepiej,watr,deszcz i zimno,brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depilacje - robie elektrycznie ... kiedys raz na tydzień wystarczyło ale teraz przydaloby się częsciej - bo skurczybyki odrastaja za szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, dziś moja ciocia (która jest bezdzietna, bo niemogła mieć) powiedziała mi że ostatnio miała dziwne sny. dotyczyły mnie , jej i mojego męża. śniło się jej to aż 3 razy. że przyjeżdżaliśmy z mężem do niej i za każdym razem na rękach mieliśmy małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×