Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezerwatywy szukam

Jaka prezerwatywa na pierwszy raz?

Polecane posty

Gość prezerwatywy szukam

Jakie sa wasze typy? A moze ten pierwzy raz powinien byc bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze jakie bzdurrryyyyyyy!!!!!] jak to przy pierwszym razie nie mozna zajsc w ciaze???? hehe ale bzdury!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj mądrego \"przedmówcy\" ...koniecznie trzeba sie zabezpieczyć...a to ze sie nie zachodzi w ciąze podczas pierwszego razu to durny mit....Ja polecam prezerwatywy Durex- arouser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław Edgar Gosiewski
Odezwało się widzę lobby przemysłu gumowego. Prawda jest taka, że przy pierwszym razie się nie zachodzi, inaczej mielibyśmy mnóstwo dzieci małych dookoła, bo pierwszy raz jest spontaniczny przeważnie i rzadko stosuje się zabezpieczenia. Błona dziewicza wydziela coś w rodzaju galaretki, która otacza penisa i zabija plemniki. Z tego powodu nie można przy pierwszym razie całować i lizać penisa, bo ta galaretka może to spowodować owrzodzenia jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zez
mnie mama na pierwszy raz tozrobiła z silikonu i miałem pewnosc ze nie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 25
Na pierwszy raz zdecydowanie wystarczy worek foliowy i gumka recepturka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie bez prezerwatyway
kazdy przeciez wie ze nawet kjesli sie sposcki do srodka to potem mozesz to wyskakac i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław Edgar Gosiewski
Nie słuchaj bzdur o woreczkach foliowych i recepturkach! Pierwszy raz może być zupełnie bez niczego. A jak mowa o następnych to prezerwatywa też nie jest najlepszym wyjściem, zresztą nie popiera jej Kościół. Lepiej posmarować penisa i jądra kremem plemnikobójczym, efekt jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie przetestowałam Durex Arouser i Extra Safe. Polecam oba rodzaje (Extra Safe łatwiej założyć, ale ja osobiscie wole Arouser).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemysław Edgar Gosiewski -> widze, że starsz sie zawyżyć nasz przyrost naturalny siejąc te herezje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław Edgar Gosiewski
Herezje to raczej w polskojęzycznych mediach słychać. A swoją drogą to przydałby się nam wyższy przyrost naturalny w obliczu zagrożenia ze strony Litwy, Rosji, Niemiec i Danii. Żeby nie było jak w 1939. Ale oczywiście zabezpieczać się można, nie mówię że nie. Ale po co dawać zarabiać firmom produkującym prezerwatywy przy pierwszym razie, skoro to niepotrzebne? Podam przykład - odbyłem kiedyś stosunek z dziewicą, oczywiście bez niczego na penisie i NIC się nie stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywy szukam
na 1 raz chyba bez, bo co to za przyjemnosc, potem mi tak zostanie i tylko w prezerwatywie bede potrafil uprawiac seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywy szukam
antyposlizgowa? nie jestem obeznany w temacie, ale wiem, ze poslig musi byc w koncu ucze sie w mechaniku no nie i nie pierdziel mi tu glupot a jak bez prezerwatywy to mam czyms fiuta posmarowac? czy bedzie wystarczajacy poslizg? te kobiety to maja sposoby chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA RUSIN
co za ciemnogrod! jak chcesz zostac tatusiem rob to bez gumki, Gosiewski przyjedzie do Ciebie pociagiem przywiezc becikowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to skąd ma bez? Z ogródka :D Kasztany nadal kwitną to czemu nie miało by byc bzu :P Arouser są juz pokryte srodkiem nawilżającym, więc poślizg będzie zapewniony ;) A lubie je dlatego, że są takie dopasowane, nie ma szans zeby sie zsunęła :) (wypróbowane;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywy szukam
nie martwcie sie jak nie uprawialem seksu to skad mam wiedziecz czy moge wogole byc tatusiem? moze bezplodny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex exstra safe
albo classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociadobrarada
nie licz na to ze jestes ,bo sie dochowasz gromadki bachorow, niech panna tez sie jakos zabezpieczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G__
Ja przetestowałem 3 rodzaje. Durex close fit - jak masz grubego pytonga to moze być troche ciasna i ciężko się będzie ją zakładać ale przynajmniej masz pewność, że Ci nie spadnie, nawet jakby troche oklapł w stresie ;-) Durex elite - łatwo sie zakłada, jest dodatkowo nawilżona i ma cienkie ścianki, jak dla mnie jes najlepsza, może jedynie przy ostrym jebanku i mocnym nawilżeniu może się zsunąć, ale trzeba poprostu uważać... Durex classic - sama nazwa mowi za siebie... Jeśli miał bym polecać to wybierz albo elite albo classic, najlepiej będzie jak kupisz obie i przymierzysz sobie w domu, zebys nie wyszedł na cipe ktora nie umie załozyc gumy... Nie słuchaj debili, mówiących ze nie trzeba sie zabezpieczać, ZABEZPIECZ się koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desry***
do przemyslawa-piszesz glupoty ka podczas nocy poslubnej zaszlam w ciaze a bylam dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ryju
proponuje prezerwatywy typu "Junior" - widzialem takie w pobliskim supersamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delirjóm
nie musisz ćwiczyć w domu , mój boj nie umiał założyć i się śmielismy, ale teraz on już umie. i nie bylo nawet obciachu. polecam arouser bo extra safe zmniejsza doznania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczonyGinekolg
Spokojnie, za pierwszym razem nie musisz się zabezpieczać. Twoja przysadka mózgowa podczas pierwszego razu wydziela odpowiednie przeciwciała, które chodząc w dół poprzez rdzeń kręgowy i wychodząc przez odpowiednią "furtkę" do nasieniowodów atakują i niszczą plemniki. Jest to brutalne zachowanie, bo nie każdy wie, że owe przeciwciała odgryzają plemnikom ogonki przez co te nie mogą się poruszać i masowo giną z głodu i pragnienia. Także spokojnie, możesz pierwszy raz kochać się ze swoją partnerką bez zabezpieczenia. Dodatkowo wskazana jest odpowiednia ilość alkoholu która pobudza przeciwciała do większej aktywności oraz brutalnośći w stosunku do plemników. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1002
POLECAM DUREX EXTRA SAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×