Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OKIJ PISZZZZZ

zeby sobie nie pomyslal

Polecane posty

Gość OKIJ PISZZZZZ

dzis bylam u gienka jestem w ciazy jak nic no ale teraz jest problem poniewaz niecaly miesiac temu roztalam sie z moim dotychczasowym facetem boja sie ze jak mu powiem ze jestem w ciazy to on pomysli ze na dziecko chce go zlapac ale tak nie jest... tym bedziej ze to on mnie zostawil i moze tak sobie pomyslec ja nie chcialam zebysmy sie roztawali i mu to powiedzialam a teraz wyskakuje z ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu smsa
ze jestes w ciazy i jesli chce moze byc zaangazowany tak total na olew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje topicki mnie rozwalają
są mało wiarygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKIJ PISZZZZZ
alo wiarygodna to jestes tyy ja tu pierwszy raz pisze a jezeli chodzi o nik do go "pozyczylam" bo nic mi nie chcialo wejsc moze i masz racje z tym eskiem moze napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej SMSa... bo jk bys zadzwonila to jeszcze3 bys powiedziala cios nie tak i by sobie pomyslal ... ze chcesz go wrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
boje sie ze cos palne glupiego tak jak przy rozstaniu gdybym nic wtedy nie mowila to moze bym terz nie miala takiego problemu a teraz tak gadalam ze go kocham a tu zium ciaza co za dziwny zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napisz mu eska, że jestes w ciąży. I co prawda nie jestescie juz razem, ale ma pełne prawo do tego, by wiedzieć, że wkrótce zostanie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu smsa
dokladnie powinien wiedziec a co z tym zrobi to juz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mu w tym SIE z nie oczekujesz ze do Ciebie wroci, ale ma prawo wiedziec.... Życze ci zebye przejzal na oczy i byl dobrym tatusiem n i mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deboriah
chcesz o ciazy powiedziec przez smsa!!!!!!!!! na to bym nigdy nie wpadla!! ciaza to nie byle co!! spotkaj sie z nim i powiedz mu to prosto w oczy!!zobacz jego reakcje,w czasie ciazy potrzebne jest wsparcie,potrzebny jest mezczyzna!!!trzeba byc szczerym,nie wolno nikogo oszukiwac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu smsa
a niby co jak mu napisze smsa to co oszuka go? a dlaczego ma sie stresowac? skoro jest takim debilem ze ja rzucil (i nie mowie tu zeby cie obrazic tylko cie bronie hihi ) to niech mu tak powie moze sie z nia np nie chciec spotkac to niby jak ma mu powiedziec wyslac golebia pocztowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ile masz lat
a ile on ma? macie prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no genialne macie pomysły.. sms niczego tutaj nie załatwi i tak samo facet moze pomyslec ze to zagrywka. spotkaj sie z nim i powiedz ze jestes w ciazy ale to nie zadna gierka z twojej strony. powiedz zen ie zmusisz go do ojcostwa i ze nic od niego nie chcesz, skoro zerwaliscie widocznie on cie nie kocha. Jesli bedzie chcial dowodow to zabierz go ze soba do lekarza, najlepikej na pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej spotkanie llub SMS ale nie rozmowa telefoniczna... bo jak uslyszysz jego glos mozesz czsem wymieknac...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu smsa
no ale on wcale nie musi sie zgodzic na to spotkanie i co wtedy? jak sie z nim bedzie umawaic telefonicznie a on powie nie to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym na zywo góre mogą wziąć emocje i kredki. Ja proponuje napisać smsa. Jakoś go musi poinformować, a konfrontacja na zywo nie wydaje mi sie najlepszym rozwiązaniem. Życze powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radze najpierw napisać eska, a później ewentualnie sie umówić na rozmowe. Jeśli facet ma uznać, że to chwyt, to równie dobrze może też tak pomyśleć właśnie podczas rozmowy. A jak dziewczyna ma słabe nerwy, głos sie jej załamie, czy łezka w oku stanie, to sobie gościu pomysli, że na litośćgo bierze. Takie jest moje zdanie. A jeśli bedzie nie dowierzał, to zawsze można do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkaj sie z nim i poinformuj o sytuacji, ale w zadnym wypadku do niczego nie zmuszaj i nie namawiaj. Jesli chodzi o Ciebie, to wobec Twojej osoby nie ma zobowiazan, ale wobec dziecka OWSZEM. Musi poniesc konsekwencje i byc odpowiedzialnym. Na pewno sie dogadacie, nie musicie zaraz sie pobierac, ani byc parą, ale on OJCEM BEDZIE NA CALE ZYCIE i niech bedzie tego świadomy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
on ze4 mna zerwal ja go kocham a moze kochalam juz sama nie wiem bo sie pogubilam w tym wszystkim zostawil mnie dla innej to jest fakt no ale chociaz byl szczery o to chodzi ze ja nie wiem jak przezyje spotkanie oko w oko z nim ale znow sms to takie dziwneeeee nie jestesmy dziecmi ja jestem na 1 roku studiow uzupelniajacych on ma prace ja dorabiam do stypedium i to co mi rodzice dorzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On musi poniesc odpowiedzialnosc za to, ze JEST DOROSLYm. Nie smsuj - to takie infantylne. Powiedz mu przez tel, że musisz sie z nim spotkac i sie spotkaj - im szybciej tym lepiej..., no chyba ze chcesz, zeby twoje dziecko mialo w rubryce ojciec wpisane - NIE ZNANY... To że sie rozstaliscie to jedno, a to ze laczy was teraz dziecko, to calkiem inna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami moze byc tak, ze dziecko uleczy to co bylo zle w waszym zwiazku, ale nie traktuj to jako priorytet, bo jak sie masz meczyc z kolesiem, ktory cie nie kocha, to lepiej byc, wybacz, samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bzdura ...
musisz iść do niego i mu powiedzieć, a nie sms-em , ktos tutaj ma z glową delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jingo
Sory nie wiecie jaki jest prawidłowy poziom prolaktyny? I czy jeśli się ma 26 to czy to jest duzo? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
osobiscie musisz mu powiedziec, a nie sms czy telefonicznie, ludzie .... Mozesz do niego zadzwoni.ć i powiedzieć, że musisz z nim porozmawiać, bo masz ważną sprawę, ale w zadnym wypadku nie mów jaką, powiedz, że musisz mu powiedziec to osobiście, bo to nie jest rozmowa na telefon, dlatego proponujesz spotkanie (zaznacz, że to potrwa najwyzej pół godziny) w kawiarni o godz. ..., bedziesz czekała, powiedz, że to ważne i tyle, odłóż słuchawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
powiedz że będzie miał dziecko, nie musi wracać, ale alimenty by sie przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam bardzo, czy wysłanie smsa jest az tak straszne?? Nie sądze. Nie ma pewności, że jak zadzwoni żeby sie umówić to on sie zgodzi. Jak mu powie, że to ważna sprawa to koles pomyśli, ze chce jeszcze jakoś odratować ich związek itp. Poza tym, jak ktoś jest słaby psychicznie, to łatwiej będzie mu przekazać tą wiadomość w smsie a dopiero później o tym pogadać. Emocje opadną i rozmowa na pewno lepiej sie potoczy. Ja nie mówie, że ma napisać \"Cześć. Bede miała z Tobą dziecko, ale nie przejmuj sie tym. Nara\" Ale moze napisać, że zrobiła badania, ze spodziewa sie jego dziecka, i chciałaby z nim o tym porozmawiać, bo mimo tego że nie są juz razem to dziecko jest ICH i dotyczy obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zadzwonilam
odebral powiedzialamz e musimy koniecznie sie spotkac a ona ze juz do mnie nie wroci ze mnie nie kocha ja na to ze nie o to chodzi a on nic ntylko nie dzwon do mnie prosze i sie rozlaczyl... gdy zadzwonilam drugi raz odebrala jego dziewczyna a powiedzialam zebym dala im spokoj... wiec zostalo wyslanie sms i wyslalam "JESTEM W CIAZY NIE ZADAM OD CIEBIE NICZEGO CHCIALAM ZEBYS TYLKO WIEDZIAL" odpisal ze jutro zajedzie po pracy i zebym byla w domu.... ojeju jak ja to przezyje ide sie uspokojic po ogladac tv dzieki dziwczyny zamotywacje i wogole ze jestescieeee dziekii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje odwagi :) 🌻 Mam nadzieje, że wszystko sie skończy dobrze. 3mam kciuki :) P.S. Jak widze zareagował tak jak podejrzewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×