Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość 1on1
witam ! po wielkich trudach w koncu dotarłem do chaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
samochód mi sie zepsuł ! a teraz jeszcze musze wyjść na jakiś czas !! także moje kochane Panie jak wróce to sie odezwe ! chyba że bedzie to już póżna pora to zawczasu powiem Wam kolorowych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł a cóż tu się dzieje ? znaczy się nic tu nie dzieje ;> trzeba rozruszać towarzystwo... hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak zgodność wypowiedzi... w sumie to jeszcze młoda godzina, a najwyżej w pracy więcej czornych kaw się poleje... mała czarna... wstrząśnięta nie mieszana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka26
Cześć wszystkim! Dołączam się do tematu:)) W sumie to też bym mogła kogoś poznać..;)))) Dziewczyny ja uważam, choć teraz jestem sama, że warto samemu wychodzić z inicjatywą, ja tak zrobiłam dwa razy - pierwszy raz zostałam spławiona (koleś był w porządku bo powiedział mi, że nie może się ze mną umówić bo ma dziewczyne) a drugi raz spotkałam się z miłą odezwą:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ja byłem na imprezie :) hehehhe chyba byście nie chcieli być na takiej imprezie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moi kochani:) ja postanowilam dzisiaj wyjsc na piwko i usmiechac sie do kazdego fajnego faceta;) ciekawe co z tego wyniknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×