Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość Perfect4u
Mam na imie Slawek .Ty niestety rowniez nie podajesz swojego imienia tylko skrywasz sie za nickiem.A nie bardzo wiem dlaczego wystawiasz mi jezyk gdy staram sie dla ciebie byc mily?czyzbys wolala zebym zwracal sie do Ciebie jak ferdynand kiepski do malzonki?Mysle ze rowniez moglabys wzbogacic swoje slownictwo o takie zwroty jak:Najdrozszy,Jedyny.Kochany,Misiu itd. itp. Mysle ze wtedy nasza znajomosc bedzie miala sznse aby sie rozwijac we wlasciwym kierunku. Czekam na milego majlika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk....no już daj spokój:D Zobacz...Korniś też nie za wysoki...a jaki słodki z niego narzeczony....mój ...rzecz jasna:P:P I jaki przystojny:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadworny dołowacz zawitał... A może jesteś ale jeszcze o tym nie wiesz !!!! A faceci-marudy nie są pożądani przez kobiety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to nie wiem jak Ferdynand zwracal sie do malozonki bo nie ogladalam tego:) po drugie zwroty ktore wymieniles zarezerowane sa dla kogos mi bliskiego:) Po trzecie jezyk wystawiam nie tylko tobie:D Po czwarte: wole zebys zostal tu znami i napisal cos wiuecej o sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Twojego też nie widziałem i nie sieje plotek żeś baba :P chociaż to narzekanie, użalanie się... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam coś więcej niż zdjęcie:P Kornik nie jest kobietą......mój mąż nie może być kobietą!!:P:P;) Nie w tym kraju...przynajmniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu-hihihi... stańczyk wiesz co jak mogłeś we mnie wątpić ?? Zawiodłem się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Czesc Slicznotko!!! W zasadzie to zastanawiam sie czy Ty w ogole chcesz kogos poznac czy Tylko chodzi Ci o wypowiedzi na tym forum.Bo gdy sie trafia przystojny facet o niebanalnej osobowosci ktory jeszcze w dodatku stara sie byc dla Ciebie mily to zamiast rozpoczac prywatna korespondencje chcesz prowadzic rozmowe na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś.....ten pomarańczowy osobnik poważnie zabiega o szefową....może go przepytamy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomaranczowy osobnik chce mnie od razu zabrac w jakies odosobnienie;) a ja sie boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect4u--> to ja zapraszam pana o niebanalnej osobowosci na gg:) prosze mi perzeslac swoj numer to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
To moze ja oglosze konkurs na inteligencje?Miszkam w Mississauga.Dla pieknej dziewczyny ktora zgadnie gdzie znajduje sie to miejsce NAGRODA CZEKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Piekna Katasiu !!!! Wybacz ale nie mam mozliwosci korzystania z Gadu Gadu.W zwiazku z tym musimy wymyslec inne sposoby komunikowania sie.Ciekaw jestem gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Nagroda jest oczywiscie romantyczna kolacja we dwojeprzy swiecach,czerwonym winie i romantycznej muzyce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Cztzby chodzilo o Zielona Gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak perfect to perfect... Kasiu Ciebie niech już o to głowa nie boli ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×