Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

hmmmm nie mam Dody;) a Kornika wkurzownego to bym chciala zobaczyc:D a ja stawia jedynke to juz w ogole:D chociaz najbardziej to jest mi [potrzebne to zakopywanie dolow;P a zwlaszcza jednego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze......Korniś biegnij po worek....szefowa zatłukła Romka...trzeba zakryć ślady zbrodni:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to u nas taaaakie niemodne ;) Stańczyk pokaż Kasi że dziś jest z Tobą inaczej... i nie masz doła i jesteś najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko chwilowe ogłuszenie :P Kasia jest delikatna jak rosa na pajęczynie o poranku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornis....kobiety tak maja...delikatne jak pajeczyna o poranku...czy jak to tak mowisz.....ale do czasu....gdy krew zalewa, a furia ogarnia....to się robi gradobicie....a nie rosa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł co Ty nie powiesz? Ty też tak masz moja narzeczono ??? hmm rudo-miedziana złośnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś.....no ja tak właśnie mam:P A jak sobie zrobię dwa kucyki i wpadnę w szał......uuuuuuu.....wtedy słyszę komentarze, że w przedszkolu się szerzy agresja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude kucyki ? no nie wytrzymam !!!! nie dość że ruda to jeszcze ze słodkimi kucykami... ale trafiłem... mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na przerwie zgłosi się do psora kornika na pogadanke-powód? opuszczanie topica !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka z pianką i delikatnym nadzieniem różanym z polewą lukrową.... oto Ola ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pseprasam psoze ale ja nie kcialam pseskadzac panu i uczennicy Oli;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psorze...a ja też mogę, mogę? Bo chciałam się przespacerować z dziennikiem po korytarzu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziennikiem, a myślałem że ze mną :P Kasiu bo przez Olę podam klapsa dla Ciebie !!!! Co się dzieje ?? Bo zostaniesz po lekcjach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Czesc Slicznotko!!! Ale te kobiety maja problem zeby znalezc faceta.A ja tutaj sie marnuje.Moze bysmy sie soba zajeli zamiast tracic czas ktory niewatpliwie bezowocnie przemija. Napisz na moj e-mail: perfect4u@wp.pl i swiat znow sie stanie kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy a co to 100 pytań do :P garnituru nie lubię, chodzę jak muszę... sztruksy-oczywiście :) a jakie ciuchy lubie hmm ciężko powiedzieć ;) niedobry stańczyuku ty mi tu herezji nie siej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś.....ale jak już ubierzesz ten garnitur....to ładnie wyglądasz?:D My tu z szefową o ważne rzeczy pytamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Oczywiscie ze do Ciebie kochanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect4u--> kochanie to ja sobie wypraszam:P nawet nie wiem jak masz na imie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobiety wtedy piszczą,a faceci patrzą z zazdrości... ale dlaczego to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×