Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

jutro wreszcie nareszcie weekend !!!! :) o czym tak plotkowałaś z szefową ? ;) kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Korniś...jak o czym? O was - facetach......:P A to jak wiadomo...temat rzeka.....niby niezbyt głęboka....i każda płynie podobnie....ale wchodząc w jej meandry...mozna się utopić:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utopić się nie da, można najwyżej poczuć na ciele delikatne ciarki, dreszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkoszny ? mmm to mało powiedziane... ;) Ty mnie lepiej ratuj bo na innym topicu posądzają mnie że jestem KOBIETĄ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam coś zjeść ;) muszę nabrać sił na romantyczny wieczór z Olą bo znowu coś znosi tym razem do sypialni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się znudziło... ;) walka z wiatrakami.. nie ma jak u Kasi... :) cisza i ten błogi spokój... tylko tego mi trzeba po całym tygodniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda:D Ale szefowa się gdzieś zaszyła.....nie mogę jej przywołać w żaden sposób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee....Roman to pewnie wpadnie za godzinkę na minutkę:P A Kasia.....powinna się pojawić....:) Masz śnieg Korniś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu......to weź sobie mój...bo ja chcę zakopać się w kolorowych liściach:D:P Ale co...na podkarpaciu nie ma sniegu?? Dziwne;) A może Ty nie mieszkasz na podkarpaciu...tylko tak mówisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihih....wiedziałam:D Ufam .....ufam.....nie denerwuj się...bo Ci drzazgi poodskakują:D Tak tylko spytałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim przymiotnikiem mnie określiłeś? Buuuu.....zostałam dotkliwie zraniona.....ale to drażliwe....ta płeć męsak...o co człowiek nie spyta to źle:P Miłego prysznica.....ale jeśli się zatrzaśniesz w kabinie to nawet mnie ie wołaj:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiataj Romuś:) A żyjemy sobie stadnie...jak to na robaki przystało:D A Ty dziś z nami...czy wybywasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie okaże ;) zobaczymy czekam na tel ? od znajomych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta widze że Kasia szuka ksiecia do wziecia w objecia ;) to nic tu po mnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×