Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Nwe Hope.....wiesz....to chyba zależy od zwierzecie:D Ale oczywiście masz rację.....jestem człowiekiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke kultury ;) wcinasz sie w rozmowę... a do swoich wywodów to załóż sobie osobny topic. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś...jaki Ty dziś jesteś słodko stanowczy;) Widać dobrze Ci robią nudne konferencje.....no albo plany wakacyjne w połowie stycznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk.....przepraszam bardzo, ale czy ja cię obrażam?;) Generalnie nie mam nic przeciwko ubliżaniu mi, jesli Ci ulży...ale to proponuję w tym celu założyć oddzielny topic:P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie sie odwdzięczyłeś za pomoc :( a wyżyj sie na ścianie a nie na kobiecie. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna pod każdym względem przewyższa kobietę Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną Kobieta nie jest zdolna do samodzielnego życia bez pomocy mężczyzny Kobieta musi być posłuszna mężczyźnie lub zmuszona do tego biciem: Tylko mężczyzna może żądać rozwodu Mężczyzna może (poza okresem menstruacji i okołoporodowym) zawsze wymagać od żony współżycia seksualnego Dobre to jest dodam do stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja sobie smacznie spałam a NEW HOPE obrazal wszystkich na forum ... hmm chyba to nie o to chodzi. Jesli masz zamiar nadal to robic to ja sie nie zgadzam. W koncu jestem tu szefowa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho aż strach pomyśleć co będzie jak szefowa sie zdenerwi :D Jak samopoczucie ? bo u mnie rewelacja... ;) motto na wieczór... polskie dziewczyny najładniejsze są... lalalaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEW HOPE--> mam nadzieje Tomek ze dotarło do ciebie co napisalam:P a poza tym u mnie wsio ok, z jednym małym wyjatkiem, ale to szczegol, może niewart mojej uwagi;-) i Korni ma znowu racje ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D No dobra Korni...skoro nie lubisz jogurtu...to masz tu kanapkę z serem pleśnowym:D A może wolisz powidła śliwkowe?:P Kasia......bez Ciebie wszyscy brykają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma hasła na dzisiejszy dzień,więc może ja... Nie to ładne co ładne,tylko co się komu podoba!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
libertador -->hasło dla Ciebie: nie słuchaj wyłącznie samego siebie,posłuchaj czasem tego co mówią inni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten deszczowy, jesienny dzionek;-) Stanczyk--> z toba sie juz nie da wytrzymac. My swoje, a ty swoje. czy ty czegos od nas oczekujesz?? gosza--> motto super:-) mam rade dla ciebie: Stanczykowi nie da sie pomoc wiec chyba trzeba go olac;-) Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój na na na na... wszyscy sie nudzą na na na na :P Heja robaczki :P Jak minął dzionek? Ser pleśniowy a fuuuuj, powidło a fuuuj nie jadam słodkiego :P Stańczyku robisz sie niemiły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień pod znakiem lenia ? hmm... cza go wygonić :P Taki piękny typowo zimowy wieczór - nie wieje nie pada i jak tu może sie nic nie chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwie wiejący i lejący wieczór:P i w dodatku jeszcze w pracy:P a leń rośnie z godziny na godzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ino nic nie pisze,bo tu tak wieje i leje,że monitora nie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logi Tech
Bawią się w scat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec \"śmiacia\"!!:P a tak poważnie to zastanawiam się jak dotrzeć w całości do domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×