Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

niedziela minęła... ciekaw jestem co u Kasi ? Ja hmm troszke po balowałem, odstresowałem się ;) i teraz czas spać... ciężki tydzień przede mną :) dam rade ;) mmm... wszedzie dobrze ale w domu najlepiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej noski wszystkim... hmm w sumie to powinienem Wam wszystkim życzyć miłego dnia ;) pozdrawiam... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Korni chyba faktycznie zaszlalaes;-) Dobrej noski;-P Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czepialska :P no co pomylić się nie można :P hmm coś tu pustawo... w ten nielubiany przez szefową poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam pechowy dzien... więc muszę gdzies sie pozbyc nadmiaru energii, zeby nikt w zęby nie dostał:-) dlatego biore sie zaraz za przemeblwoanie:-D ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciaki:D [zauważyliście, że zawsze to mówię...a zdaje się że jestem w tej trójcy najmłodsza:P Ale to tylko taka uwaga marginalna....świadcząca o procesie autoanalizy we mnie zachodzącym:P] Wiatm także wszystkich nowoprzybyłych....np goszę, dzięki której...mam nadzieję Marcin dostanie wreszcie tego... pieczołowicie zapracowanego klapsa:P Kasiańka...kończ te meble bo do pogadania mamy:D Korniś.....gdzie Ty biegasz po nocach...nie miał kto w kominku napalić i mi zaraz paluszki odpadną:P A mam tylko 20.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich z pracy:) jeszcze godzinka i do domku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym się dowiedzieć za co ma być ten klaps dla Marcinka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie i jeszcze Ty przeciwko mnie :P hmm... cóż za solidarność !!! stanczyk ratuj !! hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...pare rzeczy by się znalazło...:) ale doszłam do wniosku,że najlepiej marzyć według zasady: umiesz liczyć licz na siebie!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×