Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Mamy już samochód...dziś go czyściłeś pół dnia -foch- się Ciebie doczekać nie mogłam.......a jak przyszedłeś...to miałeś na sobie wszędzie pełno błota czy czegoś.....tak zapamiętale czyściłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to tylko z wierzchu mogłeś przetrzec!! ..trzeba było wycierać koszulką podłogę?? Kto to teraz będzie pral...no kto?? Bo na pewno nie ja.....nie mialeś przez to auto czasu, żeby nauczyć mnie uruchamiać pralkę -foch-:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież mamy już rok pralke ile razy mam Ci pokazywać że trzeba tylko zamknąć dzwiczki i wcisnąć start !!! Musiałem wyczyścić dywaniki żebyś bucików ze skóry krokodylej nie pobrudziła.... a na fotelach futra nie pobrudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fotelach? Korniś...a co Ty myślisz, że ja upaprana chodzę? -foch- To, że nie umiem sobie z tą pralką dać rady...nie znaczy, że ubrudzę fotele....buuu....A jak naciskam start to mi lampka gaśnie i pralka robi takie dziwne -zgrzyt-.....nie będe jej już dotykac....nie lubi mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty pobrudzisz tylko fotele były brudne i w trosce o Ciebie musiałem je wyczyscic !! Słonko bo naciskasz ten start jak seria z karabinu maszynowego, a to raz wystarczy niecierpliwcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naciskam raz.....a góra dwa!! A potem to się trochę denerwuję...i już nie naciskam...tylko ją okładam piąstkami....ale to nie działa.....ta pralka się mnie nie boi...buuuuuu...powiedz jej coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, będę ją speszyl dla Ciebie włączał ale z żelazkiem to już sobie chyba poradzisz prawda? Tylko znowu kabla nie wyrwij prosze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyyyyyyy..... ;) wstawać spiochy !!! Miłego dnia wszystkim życzę i oby ten dzień był lepszy od poniedziałku ;) motto na dziś... więc chodź pomaluj mój świat na żółto i jaśminoOowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) Korni czytasz w moich myslach:-) oby wtorek był lepszy ... a tak w ogole to fajnie sie was czyta;-) jestescie taaaacy słodcy ...;-) ehhhh dzieci;-) PS. Olu, dostaam wiadomosc ... wiesz od kogo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Jakie fajne motto na dziś mamy....Korniś, mój Ty drewniaczku - drapie Kornika za uszkiem-:P Kataś.....wiedziałam, że dostaniesz wiadomość:D Pytanie tylko co z tym zrobisz?:D Dobra...idę spytać mamy co to \"żelazko\":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szczęściarze,którzy mogliście spać do 7.00 -ja już byłam w pracy!!ale za to teraz jestem w domku:) Dziś chyba znalazłam wytłumaczenie, dlaczego tyle kobiet pisze,że nie może znaleźć faceta, oto ono: \"Liczba wspaniałych kobiet znacznie przewyższa liczbę mężczyzn,którzy na nie zasługują\";):P Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniku czy ja aby nie wspominałam coś,że ostatni będą pierwszymi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, jak ty to pieknie ujęłas:-D jak ja sie z Toba zgadzam;-) Samotna Kasia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne :P Wy wszystkie jesteście cacy tylko my jesteśmy be :P phi... Jak to nie wiesz co to żelazko ? To jest to urządzenie którym spaliłaś mi ostatnio wszystkie koszule, nie wspominając tu o desce do prasowania !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że jesteśmy cacy!!! jesteśmy najlepszejsze na świecie!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Kasiu ;) no może tylko czasami by mieć chwile dla siebie :) ale ja pisałem o czymś innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... nuuuudy :P ale w sumie szybko się skończyła :) będzie jeszcze jedna- plenarna, te zazwyczaj są dłuższe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w erze jest promocja, za złotówkę tydzień używania gy gy i żadnych dodatkowych opłat za czas, czy ilość rozmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ino literki małe jak dzik !!! no i pisanie na klawiaturze tel. to nie to ;) ale w razie nudów... czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×