Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

ja powinnam miec dola:-P wlasnie zostałam oskarżona o klimakterium ... ehhh zgadnijcie przez kogo:-P Czesc Stanczyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu podaj rękę wyciągniemy :P Ja to zawsze nazywałem że po prostu - wpadłem w wykop :D no ale nie ma doła z którego nie da sie wyjść .. no więc spowiadaj sie tu co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderz w stół to nożyce sie odezwą;-) tak to sie chyba mowi, nie Kornis:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o czym mówisz Kasieńko... phiii Stańczyk nie współpracujesz noOOO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stainelle
Cześć maleństwa:D I Ty mistrzu geografi:D Mam już nowy plecaczek....do tych koluszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja i tak swoje wiem;-) jak zawsze:-D Stanczyk!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jestes??? skad ten dol??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś...żadna sepsa.....paluszki mi się pogubiły-foch- tak się spieszyłam, żeby się z Tobą przywitać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beze mnie gdzies jedziecie???????????? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... a już sie bałem :P hmm... bierzemy Kasie na podróż poślubną ? hmm ochrona nam sie przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ja jestm przystony i 98 skandynawów mi nie dorównuje prawda Olu ? napisz tak to dostaniesz brylanta bez skazy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w podróz poślubna do Koluszek???? buhahahahaa .... booom .. ups... to ja, spadlam z krzesla ze smiechu;-) Korni!!!!! tylko na tyle cie stac???? heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś....Kasia to nie ochrona....a nasz pieszczch:P A propos.....tej torebki.....Ty nie wiesz, że w Koluszkach nic nie mają??.....muszę nam zapakować kilo jaśminu i kanapki na tydzień:P Kosmetyki doślą mi dostawczym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk, przestan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ty naprawde nie masz innego tematu????????? yyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieszczoch... hmm to nie zadużo tego szczęścia na raz? Podróż marzeń, kobiety aż dwie jak ze snu... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk.....nie idź.......ale no, ileż mozna marudzić?? Na pewno jesteś bardzo przystojny chłopak...choć nie tak jak Marcinek...no ale coz....to by się chyba nikomu nie udało:P:P Nie mniej jednak.....weź sie trochę otrząśnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk sam sobie szukasz problemów, dopóki siebie nie zaakceptujesz to nic tu po nas i naszej pomocy... a kompleksy zostaw innym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New Hope---> nazwą na ekranie?:D no może dla Ciebie:D;) Generalnie to mam nieco bardziej złozoną strukturę:P Ale nie będę wnikać...bo powiecie, że stanowię nowe wcielenie Pucia:D No bo przecież skoro tylko nazwa na ekranie...to nigdy nic nie wiadomo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś tylko satinelle i tylko to można o Tobie powiedzieć Napewno jesteś człowiekiem bo zwierzę chyba nie potrafi budować bądź co bądź złożonych zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×