Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

oho jakiś ty dowcipny i czepialski :P nie nie potrafię :) a co chcesz sobie założyć stronkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P właśnie jestem w trakcie uczenia się jak takie stronki sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł no no nie pogada... to tylko ja w ciemnym lesie jestem ;) no ale od czego ma sie znajomych ;) Stańczyku ucz sie ucz, tego nigdy za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na powodzenie nie narzekam tylko ze nie moge trafic na osobe ktora byla by w moim typie juz sie pytalam kolezanke czy jestem za bardzo wybredna a one ze nie ale nie przejmuj sie ja tez zarywac nie umiem, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronke można też zrobic w programach word, power point i publisher, na początek spróbuj sobie w publisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może już pójdę spać bo Wy tu jaką magie uprawiacie... ;P Miłych snów ;) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam,bo bardzo późno sie zrobiło...spokojnych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciaki:P Widze, że wystarczy na chwilkę zniknąć i szalejecie:D Marcinku....Ty oczywiście najaktywniej....no ale cóż schodzimy się i rozchodzimy.....może za jakiś czas znowu mocno zatęsknisz:P:P Kasieńka.....popatrz...a Ty chcialaś zamknąć ten cyrk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Olu, czesto tak bywa ze trzeba od siebie troszke odpoczac:-) ja moze ustosunkuje sie do wczorajszych szalenstw Kornisia i spolki:-) zgadzam sie ze rocznik 79 jest the best:-) ja jestem 79;-) znam, niestety wirtualnie, trzech panow z 8 marca i wszyscy sa bardzo fajni:-) babeczek - ryb nie lubie;-) ale panow, owszem:-D co tam jeszcze bylo?? nie wiem, musze poczytac i dopisze reszte;-) milej niedzieli wszystkim zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy.... ;) papiery papiery i jeszcze raz papiery... :P Jak samopoczucie wesołej gromadki ? Ja dziś jestem pełen energii, mocy i wszystkiego co jest z tym związane... podzielić się z kimś ? ;) Pozdrowka ludziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak to było ... adin dwa tri.... poszły konie po betonie...... hmm nie wiem czy dobrze im adres podałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki:D Korniś..ciebie to już wczoraj roznosiło, a teraz tylko spalasz resztki:D Byś pokwestował trochę dla uszeregowania priorytetów:P Żebyś wiedział kogo masz na pierwszym miejscu:P Kasia...a Ty sie szykuj dziecino..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eejj cos wam sie pokrecilo;-) ja ide na piwko ze znajomymi a pozniej na swiatełko do nieba;-) i to jest pewne;-) a reszta to BYC MOZE:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może coś z tego będzie... Ola paken machen na weselicho fahren do Kasi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze organizujecie jakis zlot w malym gronie;-) i ja sie nie łapie na niego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to zlot mniejszości podkarpackiej ;) ja mówie o \"starszyźnie\" tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...to jednoosobowe łóżko i nieposprzątany poój..... trochę nas powstrzymują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×