Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Jarku dlaczego Ciebie wczoraj nie było ? ;) no i po weekendzie... uu przewalone znowu praca i praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej swojej ziomalce (jest takie słowo???) możesz powiedzieć;-) ja nikomu nie wygadam;-) może jak mieszkałeś w ZG to byliśmy sąsiadami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalka nie wiem czy jest ale jest chyba ziomala ;) ale nie używajmy go bo nie lubię tego określenia. W ZG nie mieszkam już od dawien dawna, nawet najstarsi Jedi nie pamiętają od kiedy, a obecnie mieszkam we Wiedniu (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niestety???? Piękne miasto:-) nawet w tym roku byłam tam przejazdem;-) a czym sie tam zajmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładne miasto ale jest tu więcej turków niż psich kup na chodnikach :] Tęskni się za krajem, dlatego niestety. Zajmuję się obecnie pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turków to może w ZG nie ma za dużo ale psie kupy są;-) \"Zajmuję się obecnie pracą\"--. dość lakoniczna wypowiedź;-) jaka praca?? coś robisz czy piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wolę psie kupy :> Proszę pani, tu sie rozmawia a nie pyta :) Powiem tylko, że piszę niewiele ale robię dużo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko, pytania to część rozmowy;-) wiesz, my np z Kornikiem znamy się jak łyse konie i zbliża się pełnia księżyca i wiem ze Kornik zniknie ;-) ale potem zawsze się odzywa;-) a jak na topiku pojawia się ktoś nowy to musi zostać przepytany;-) wczoraj dziewczyny odpowiadały a ciebie nie było więc dzisiaj to przechodzisz;-) Kornika nie ma więc muszę to sama robić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to na pewno;-) niestety nie mam takiej mocy, żeby kogoś zmusić do czegokolwiek;-) chociaż czasami bym chciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś straciłam werwę;-) ale jak tylko coś ciekawego przyjdzie mi do głowy to nie omieszkam nie zapytać;-) jaki film będziesz oglądał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę czekał :P Chodzi mi po głowie jakaś komedia, a jeśli nie to po raz dziesiąty \"Czas Apokalipsy\" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałem, ale słyszałem, że dobry, m.in. od Ciebie :] a widziałaś \"Monty Python i Święty Graal\"? Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłaś? żyć do tej pory nie widząc tego arcydzieła! :D wstyd! opad na cyc i pompować 80 na pięściach! przepraszam, taki tik z woja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyglądam? o tak (@_@) wyglądam przez okno, a tak (^_^) wyglądam nad ranem :P wyglądam jak zwykły Kamecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku dobrą radę Ci dam ;) nie zachowuj się jak dzieciak przy kobiecie... ;) Stello wzornictwo ? hmm pierwsze słyszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×