Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

zony, zatem dziewczynę już ma:P No to nic tylko oświadzczyny i żonka będzie jak nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik już tu miał kiedyś narzeczoną ale z nim nie wytrzymała i uciekła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dzisiaj humorek Korniku jeden??? Chyba gorączka ci służy;-) bo jakiś ludzki jesteś;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P phi wcale że nie :P bywało lepiej... ;) a że pełnia lada dzień... i wszystko jasne :D dobrze że mi jeszcze do tego jakieś kłaki nie wyrastają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wie czy nie wyrastają;-) nikt nie widział, możemy tylko wierzyć Tobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy że nie wyrastają okej ? :P ok dziewczęta zmykam spać... bo wczesną porą albo marchewką muszę wstać... ciao laski ;) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps Zuzka !! ?? jeszcze Ty przeciwko mnie ? no nie no nie wytrzymam idę wyć do księżyca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jutro zakładam topic - wszystkie kobiety na kafe są złośliwe :P ale jutro bo teraz już śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewien ktosik na mojej liście kontaktów zainspirował mnie do zadania pytania do Was o piękne i inteligentne forumowiczki topicu tego, płeć mniej piękna też niech się wypowie... :P dlaczego faceci kochają zołzy a kobiety łobuzów ? jak myślicie dlaczego tak się dzieje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kto Cie zainspirował;-) ciekawe czy ta osoba umie Cie do czegoś jeszcze zainspirować;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zadaje pytań;-P zauważyłeś gdzieś znak zapytania?? ja sobie po prostu głośno myślę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:-) widzę ze dzisiaj znowu spokój na moim ulubionym topiku;-) mam nadzieje ze kafe nie będzie wariowało jak wczoraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe wariuje jak jesteście złośliwe :P głośno myślisz no no Kasiu Ty mi tu nie ściemniaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Ty masz tu jakieś znajomości i jak czujesz zagrożenie to manipulujesz tak żeby nikt nie mógł nic napisać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ;) piszcie co chcecie wolna wasza wola... ;) tylko nie zdziwcie się jak pewnego dnia będziecie pisały same do siebie :P bo ja w tych złośliwościach uczestniczył nie będę :P a że jestem przewrażliwiony to każdy wie a Kasia potwierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×