Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Stello dawno Cię nie było ;) temat tematem, ciągle się zmienia a i ludzie się zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze to się pogubiłam:) trudno za Wami nadążyc. Jutro zaczynam zajęcia:) wreszcie ujrzę mą brac studencką. Ach ach znowu się będzie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do starości ? no to już koniec ? :P no Stello czerp z tego czasu ile wlezie ;) bo później przyjdzie praca praca i dom ! i zrobisz sie niedobra jak Katasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już napewno do starości.. będę na kafe.. moze nawet moje jakieś ewentualne potomstwo to zaciągne..:P o ile takowe będzie Hej Kornik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie plany ale to nie pierwsze;-) Stanczyka i Tomka to chyba mazdy miał ochotę udusić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przestał :P etam ;) nagrabiliśmy sobie ;) zawsze da się to wszystko od grabić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek i Stańczyk chyba nie mogą;-) nie chcą nawet;-) ale Ty Korniku zawsze możesz mrrrr;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, z tego co pamiętam chwilę temu pisałeś że dajesz czas do końca sierpnia... no i ? mamy wrzesień ;) co to można planować... i tak z tego to ta nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo przyjdzie ? na mnie nie licz Kasiu ja nie przyjdę :P ja nie planuje ;) każdy tak pisze mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×