Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

stello no to ja czekam na obraz albo rzeźbę kornika na urodziny hmm no może na imieniny bo to już nie długo ;) tylko bez udziwnień nowoczesności :P tak tak dziewczyny działajcie :D oj dzieciaki dzieciaki co z tego że mamy 21 wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu co Ty pleciesz ? po co sie chować i uciekać :P phi nie bój się nie gryzę ino lekko kąsam :P kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma znaczyc?? Że wolno nam uprawiac seks z każdym i wszędzie?? Bez sensu a XXI wiek nie ma tu nic do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello nie odpowiedziałaś na moje pytanie :P Kaśka wiesz... ja bym Cię objął ale taka po pierdółka jak ja to tylko koło pępka obejmie :D no chyba że skocze po taborecik to przytulę Ci jak prawdziwy facet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to za późno;-P wczoraj miałam kryzys wieku średniego, jesienną deprechę czy jak to tam jeszcze nazwać ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu jesienna deprecha a kornika w domku nie było ;/ jesienna czyli zostałaś przysypana liśćmi ? :D oj dużo ich musiało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to zamierzasz ino do 60 żyć ? eee to lipa ja łapie 100 jak nic :D więc kryzys za 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Kornik to facet a na faceta nigdy nie można liczyć buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujesz więc,że namaluję Ci obraz tak?? Nie wiem jakiej mabyc treści ale przede wszystkim nie wiem gdzie mieszkasz co bardzo komplikuje sprawę:)ja też miałam wczoraj dołek ale jakoś muszę się z nim uporac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adres to nie problem ;) a obraz o tematyce jesienno drzewianej ;) czyli kornik na spadającym liściu np :D facet no a co ? Wy tylko potraficie na nas narzekać :P phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na każdym kroku dajecie powody to narzekamy phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) niedobry stańczyk znowu marudzi ? jestem ofiarą pożałujcie mnie :D histeria jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy i o co chodzi z tymi barierami ? :P my z Katasią znamy się już hmm prawie sto lat :D a gadamy 99 lat :P łyse konie przy nas to nic ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×