Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

ale my sie codziennie nie kłocimy;-) bo jak sie w niedziele pokłocimy to w czwartek zaczynamy ze soba gadac;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codzinnie? ja tu widzę rozmowe:) A nie kłotnie:) z zycia powiem tak: człowiek przewrazliwony, ktory nie lubi siebie wszystko potem dobiera do siebie. A to nie tak. jesli cos pisze o znajomej to tyczy sie jej. To ona wiesniara, bo to ona sama soba rzadzi. Pisze o niej nie o tobie itp a kto sie czubi ten sie ljubi:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih:) Powinie sie cieszyc, ze ma mądrą katasie;) że mysli, ma własne zdanie:) I broni jego, a jak trzeba Jego, a jak trzeba powie co mysli o Niej:P :) Skoro dzis sie godzicie to w sobote gdzies razem idziecie:) pewnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jaki wykład :D nie no co Ty my nigdzie razem nie chodzimy ;) Kasia laska ja po pierdółka co sięga jej do hmm brody :D zresztą mieszka na drugim końcu świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tego, ze jak Katasia ma racje i widzi, ze jakas cie wykorzystuje to masz jej przyznac racje:P Byc z nią, a nie przeciw niej:) zrozumianoo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys tylko chciał tylko jedno słowo twoje jak spiewa flinta i bysbył juz do konca dni wykorzystywany przez katasie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neeeee ;) hmm chociaż.. ;) Tamit kto Cię wynajął ? Katasia ? :> no ładne kwiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja chcę a ty sie migasz:) Nikt mnie nie wynajął, jestem niezalezna i takie mam zdanie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy Wy coś ten teges ? jakieś spotkanie u Katasi ? hmm czy ja o czymś nie wiem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spotkanie u Katasi na herabacie:P Bo do zadnej kawiarenki nie trafisz, wiec u niej:) boisz sie jej klatki? chyba nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×