Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

nic sie nie zmieniło ! no moze troche ! ale jest naprawde ok ! tez pojechałem ogólnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo otwieram wino ze swoja wirtualna dziewczyna ;) lalallalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, Kornik, dziewczyny wierza ze milosc mieni ich mezczyzne i wiele wybaczaja;) pisalismy wczoraj o tym co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już byłem :) ale mamuśka mnie wyciąga jeszcze raz, a tam na dworze brrrr zimno i wietrznie... chyba już nigdzie się nie ruszam Ważna jest modlitwa, msza-a pomniki już odwiedziłem i nawet dwa lampiony zapaliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tym roku mam lekka dezorganizacje;) i z domu wyjde dopiero poznym popoludniem a na cmentarzu bede dopiero jak bedzie ciemno:) uuuuu ale fajnie:D a tak ziiimno, deszcz pada, wiatr wieje brrrr az sie nie chce nigdzie wylazic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boisz się duchów ? :P Ja zdecydowanie wybieram opcję siedzenia w domku :) Ale wieczorem kto wie... może się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to dobrą będziesz miała obstawę ;) no to już nie muszę się o Ciebie martwić że ktoś Cię porwie ;) hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kracz :P... nie znasz dnia ani godziny... a my z Olą ciągle szukamy kandydatów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajcie, szukajcie;) a gdyby coś się u mnie zmieniło (w co watpię) to postaram się jakoś dać wam znać:) gołębia pocztowego wyślę z niusem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już czekam na tego gołębia od szczęśliwie porwanej/wyrwanej Kasi... ;) Muszę zmykać... miłego popołudnia no i do zobaczenia wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja zrobie casting ? za pozwoleniem oczywiście prezesowej ;) ale mysle że sie zgodzi bo mnie bardzo lubi :) TAK MOJE KOCHANE PANIE CZEKAM NA WAS :) PROSZE SIE WPISYWAć :) dozobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niee;P to juz szczyt wszystkiego;) zeby moj wlasny wirtualny chlopak robil sobie casting na moim topiku wrrrrrrrrrrrrrrrr Romek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek...czy Ty rozum straciłeś...a może zgubiłeś instnkt samozachowawczy?:D Tutaj....casting......? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat jest odpowiedni :) a ja jestem we właściwym miejscu ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek???? czys ty oszalal?????????? masz taka fajna i skromna dziewczyne a szukasz innych:> mam cie znowu rzucic???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek...chcesz szukać dziewczyny na oczach.....Kasi?:D Czy Ty nie słyszałeś o burzy z piorunami?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna castinguje sie cały czas ;) a zreszta my jestesmy taka bardzo nowoczesna para ! z XXIIw hehehehe mozemy wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sie ponownie castingowac jak cie rzucilam;) wiec bylam wolna:P a teraz kiedy wrociles to przestalam :) ale kurde znowu zaczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanie...przywołuję Cię do porządku;) Twoja dziewczyna nie castinguje...tylko robi rekonesans...w sytuacji gdy Ty odszedłeś:P:P I zapewniam cię że taka nowoczesność nie jest w jej stylu....więc skrusz się i przeproś nasza szefową...a swoją kobietę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra podlałem troche oliwy do ognia ! byłem ciekaw Waszych reakcji :) WITAM moje Panie a w szczególnosci Ciebie Kasiu słonce Ty moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Romus;) nie lubie takiego zachowania:P ale widze ze skruszales wiec witam cie najdrozszy;) muuuaaaahh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Kasiu trzeba sie troche podroczyć :) ale oczywiscie za kwile wyprostować cała sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×