Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

hehehehe ! ale czemu jedziemy ogólnikami :) sa jeszcze na tym swiecie faceci dla których te ideały licza sie bardzo :) czeka nas sexmisja a partenogeneza stanie sie faktem dokonanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powiem Kasi.....buuuuuuuuuuuu.....że mnie chcecie bić...buuuuuuu.....i że pralinkę awansowaliście na nową szefową....ale się Kasia zdenerwuje...i wszystkich was pokrzyczy...buuu........wy....okropny chłopaki...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcielibysmy tylko Olu zaznaczyc nasza obecnośc na forum ! a onic sie nie martw przeca tu sami gentelmeni ;) i nikt pralinki nie awansował ! poprostu jestesmy sympatyczni i otwarci na nowe znajomosci ! prawda Marcin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) i bić też nikogo nie zamierzamy :) a te jajka i pomidor i cała reszta na sałatkę dla Was dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Marcin? Co Marcin.......nie widzisz Romku, że on masuje teraz kolana...bo groch mu trochę poprzestawiał łękotkę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy z Mrcinem ekologiczni i bardzo ale to bardzo przyjażni dla środowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinko co tak ucichłaś ? oj dziewcze skryte Ty jakies jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Siostra
ja ci zaraz dam nowa szefowa ty pokręcony cukiereczku ... !!!!!!!! tu jest tylko jedna szefowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia szefowa i koniec i basta !!!!!!!!!! a kto się z tym nie zgadza będzie miał ze mną do czynienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinko....yyy.....nie jesteś nową szefowa....gdyż po pierwsze....musiałabyś wpierwej usunąć jej wierną asystentkę....i viceszefową zarazem...czyli mówiąc bez ogólników MNIE:P A uprzedzam...walczę do ostatniej kropli...jadu:D A po drugie.......chłopaki uwielbiają Kasię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w tym prawda Olu ! ale pralinko słuchamy co masz do powiedzenia ? tylko bez zamachu stanu prosze bo ja tu obronca Naszej kochanej założycielki jestem straszny :) slubowałem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nieśmiała i małomówna jestem z natury:) qrka znów musze uciekac bo bede zamachy na me życie:D a tak deklarują, ze tolerancyjni i otwarci na nowe znajomosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki......chcielibyście, żeby szefowa przyszła?...jeśli tak....to zakrzyczmy zgodnym chórem...myśle, że uslyszy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinko.....bo Ty poszłaś o krok dalej.....zamiast zawierać znajomości....weszłaś w buty szefowej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinka jestesmy :) może masz do nas jakies pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Marcin musimy sie z tej okazji napić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×