Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

chyba beda musialy ci sie spodobac bo Romek smali cholewki do Oli wiec jestesmy skazani na siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz.....ale Ola pozostaje niewzruszona w swym cierpienu:P I zaraz też pójdzie spać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie poduszek :classic_cool: rude powiadasz ? mmm to jeszcze trzeba przemyśleć pewne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci raz mnie rzuciła ! czwartego nie przezyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ide;) pogubiulam sie:P a faceci sa mniej zdecydowani niz my kobiety;P paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe...dobra chłopaki...Kasi dam buzi na gg....:D A wam życzę dobrej nocki i do zobaczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki wszystkim.... :) trzymajcie sie jutro żeby Was na podkarpacie nie zwiało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro mam wolne hahahahahaha !!! CHYBA ZROBIE TEN CASTING O PółNOCY !!! idealna pora !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Romek, cos slabo sie starasz;) Nikt nie przychodzi na ten twoj casting:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu o pólnocy to wiesz kto może przyjść :) a ze jeszcze mi taka panna nie pisana to dlatego nikogo nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo slychac tylko tkaie uuhhuuhhhuuu:D jakie plany na dzis :> w koncu masz wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do miasta na zakupy, póżniej siłownia a pózniej ide odwiedzić paru znajomych i mysle ze póznym wieczorem bede takze prosze sie zachowywać ;) na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszaleje to ja teraz w sobote ;) musze isc na aerobik jak ja to mówie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze dwie koszule, marynarke itd zobaczymy co bedzie bo przeca miałem byc w zg :( a u nas to wiesz w tym pierdziszewie to wogole jest tragedia, a ja odkad zyłem i pracowałe w zg to mam juz swoje upatrzone sklepy a tu sie bede musiał bujac w ta i nazad i na skos ;) i tak podejrzewam ze nic nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka mieszka w Żarach i jak zawsze uwazala ze u was nie ma fajnych sklepow to teraz zmienila zdanie:) i rzadko bywa w zg wiec ubiera sie Zarach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie lubie chodzic po sklepach !!! szkoda czasu :) u was za oknem zima :) bo u nas -1 i snieg lezy :( nie ma zasp ale jest i nie przyjemny wiatr wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie;) wiem, jakas dziwna babeczka ze mnie:D ale nie znosze po prostu:) a gdzie Ty mieszkasz kurde ze snieg masz???? u nas piekne sloneczko swieci, mrozik maly jest ale jest pieknie:) szkoda ze dzisiaj a nie wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze powaznie kolega z gorz. tez sie dziwił ze unas snieg :) a no napadało dlatego wczoraj pisałem ze zima za oknem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×