Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

a ja myslalam ze masz zwidy;) u nas owszem samochody trzeba bylo skrobac ale zeby snieg?? nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjj!!! a u mnie ziiimno ale przez okno wydaje sie ze jest cieplutko;) sliczne sloneczko swieci:) szkoda ze wczoraj tak nie bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Stanczyk:) kurde to gdzie ja mieszkam???? Kornika to pewnie zasypalo na tym podkarpaciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniczku, jak to nie pada???? cos bujasz;) albo moze sie okaze ze my jednak blisko siebie mieszkamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe na tej samej ulicy ;) :P no jak pisze że nie pada to nie pada ! kobiety... jak zzwykle mi nie wierzą :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle??? ja dopiero dzisiaj mam wątpliwosci do tego co mowisz;) ale widze ze masz kiepskie doświadczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to chyba domena kobiet, albo ja mam takiego wyjątkowego pecha ;) phi możesz nie wierzyć ja i tak swoje wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że te złe rzeczy sie uogolnia i te biedne dobre duszki na tym traca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejusia --> caly czas szukam i poznaje kandydatow;) na razie tylko wirtualnie:D a Kornik nawet boi sie wyslac mi zdjecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, do takich rzeczy nie mozna sie przyzwyczajac;) walcz z tym!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większą satysfakcję daje mi to że kobiet przyzna mi po jakimś czasie rację ;) a z czasem... uwierzy,zaufa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mocno trzeba sobie zapracowac na zaufanie:) ok, ja lece do domku:) a tu zimno i ciemno brrr Pappapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojenie żaby
E, TAM, ja akurat mam faceta, ale moja siostra nie- i ciągle umawia sie na randki- jest to typ sportowej dziewczyny- basen, siłownia, mecze (i na stadionach i w pubach)- tam wszędzie roi sie od facetów, i konkurencji nie ma dużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze trzeba jeszcze lubie taki typ faceta;P kupa miesni i nic poza tym;) nie, no uogolniam nieladnie:) ale czesto sie tak niestety zdarza:) a poza tym co maja zrobic łamagi he??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×